Botel bol postavený na konci 70. rokov minulého storočia v lodeniciach Meník, ako jeden z troch pražských botelov. Je ukotvený na pravom brehu Vltavy v blízkosti Vyšehradskej skaly, neďaleko centra Prahy. K dispozícii je romantické ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových kajutách a štvorlôžkových apartmánoch. Celková...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

BOTEL RACEK

Botel bol postavený na konci 70. rokov minulého storočia v lodeniciach Meník, ako jeden z troch pražských botelov. Je ukotvený na pravom brehu Vltavy v blízkosti Vyšehradskej skaly, neďaleko centra Prahy. K dispozícii je romantické ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových kajutách a štvorlôžkových apartmánoch. Celková ubytovacia kapacita boteli je 81 dvojlôžkových izieb. Všetky izby sú zariadené v elegantne klasickom štýle a sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, farebným televízorom (SAT-TV), telefónom. Botel Racek vo svojich štýlových priestoroch tretieho podlažia ponúka svojim hosťom príjemné posedenie s výhľadom na Vltavu a zeleň, výber z mnohých českých pokrmov a širokú ponuku nápojov.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 982 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

BOTEL RACEK

Podolské nábřeží
14700 Praha 4 - Podolí
+420 241 004 811

Check in/Check out: 14:00 hod./ 11:00 hod.

info@botelracek.eu
http://www.botelracek.eu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 8 bezpečných spôsobov platieb

Odstúpenie od kúpy kupónu

Do 14 dní môžete odstúpiť od kúpy kupónov a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov