Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom / Poľsko - Krakov
Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom / Poľsko - Krakov Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom / Poľsko - Krakov Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom / Poľsko - Krakov Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom / Poľsko - Krakov

Romantický Krakov v hoteli Swing 4* s raňajkami, wellnessom a aquaparkom

Poľsko - Krakov

Už od 89 € za pobyt vo dvojici v hoteli Swing****. Vysoká kvalita osobne overená teamom ZlavaDna.sk - ubytovanie a strava na najvyššej úrovni, relax v Spa centre, zábava v Aquaparku a romantické prechádzky.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Novootvorený hotel, ktorý ponúka ubytovanie a stravovanie na najvyššej úrovni
 • Rýchla dostupnosť do historického centra a tiež k najznámejším pamiatkam
 • SPA centrum, kadernícke služby, beauty centrum a masážne štúdio

Kupón zahŕňa na výber:


1 noc pre 2 osoby za 89 € (pôvodne 157 €)
2 noci pre 2 osoby za 129 € (pôvodne 259 €)
4 noci pre 2 osoby za 226 € (pôvodne 449 €)
5 noci pre 2 osoby za 275 € (pôvodne 550 €)

 • Pobyt na 1/2/4/5 nocí pre dve osoby
 • 1/2/4/5x ubytovanie v príjemnej elegantnej 2-lôžkovej izbe Hotela Swing**** pre 2 osoby
 • 1/2/4/5x raňajky formou bufetových stolov pre 2 osoby
 • 1x buffet alebo 3-chodová večera v Quickstep restaurant pre dvoch
 • 1x jednorázový vstup do blízkeho Aquaparku, časovo neobmedzený, pre každú z osôb -  Aquapark sa nachádza v úplnom susedstve Hotela Swing
 • Neobmedzený vstup do hotelového Hotel Swing SPA centre (otvorené denne od 16:00 do 22:00) pre dve osoby
  - 2x sauna
  Koloroterapia
  Salt screen
 • Internetové pripojenie na izbe
 • Možnosť využiť internetovú kaviareň
 • Parkovacie miesto pre 1 auto na 2 noci

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 11.9.2014 do 2.1.2015 
 • Pobyt je možné využiť cez víkend aj cez týždeň
 • Nutnosť rezervácie a info o voľných termínoch na hotelswing@hotelswing.pl
 • Pred nástupom na pobyt je potrebné si izbu rezervovať a pri záväznej rezervácii uviesť číslo a heslo kupónu /mailom/
 • Bez potvrdenia rezervácie s udaním čísla kupónu a hesla izba nebude záväzne rezervovaná
 • Možnosť predĺženia pobytu spojením viacerých kupónov
 • CHECK IN od 14:00 hod., CHECK OUT do 12:00 hod.
 • Dieťa do 3 rokov - GRÁTIS - potrebné informovať recepciu pri rezervácii
 • Voliteľné príplatky (platba na recepcii, informujte recepciu pri rezervácii)
  Dieťa 4-12 rokov - príplatok 150 PLN/noc priamo na mieste (cca 36 €)
  Príplatok za osobu na prístelke spolu s večerou, vstupom do Aquaparku a všetkými ostatnými službami - príplatok 180 PLN/noc (cca 43 €)
  - Pobyt s domácim zvieratkom za poplatok 10 €/noc
 • Hotel disponuje 148 izbami, preto nie je potrebné sa obávať prílišného naplnenia kapacít. V prípade, že máte záujem len o konkrétny termín, je však lepšie o voľných kapacitách sa informovať ešte pred zakúpením kupónu
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu
 • SLUŽBA ZlavaDna.sk - Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za Vás- pošlite prosím vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na rezervacie@zlavadna.sk alebo 0918 792 888 (prac.dni od 10:00 do 16:00).

Kontakt

Hotel Swing ****

ul. Dobrego Pasterza 124

31416 Kraków

Mirosław Postrożny ENERGY EXPERTS


tel. (+48 12) 311 11 11, tel. (+48 12) 311 11 11


Hotel Swing ****

ul. Dobrego Pasterza 124, 31416 Kraków

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Štvorhviezdičkový hotel Swing**** je novootvorený hotel v Krakove ponúkajúci ubytovanie a stravovanie na najvyššej úrovni. Výhodná poloha hotela umožňuje nielen rýchly prístup do historického centra, ale tiež k najznámejším historickým pamiatkam. Do centra mesta trvá transport autobusom asi 10-12 minút. Zastávka autobusu od hotela je asi 3 minúty pešo. 


V blízkosti hotela sa nachádza Aqua park, Multi-cinema kino, nákupné a obchodné centrá. Hotel ponúka svoje služby jednotlivcom, podnikateľom ale i turistickým skupinám. Vybavenie konferenčných miestností hotela umožňuje usporiadanie a organizovanie kongresov, konferencií či prezentácií. Hotel ponúka svojim návštevníkom SPA centrum, kadernícke služby, beauty centrum a masážne štúdio.


Hotel Swing ponúka svojim hosťom 143 moderne a príjemne zariadených izieb. K dispozícii sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové a šesť rodinných izieb (apartmán typu štúdio s 2x dvojlôžkovými izbami). K dispozícii sú tri luxusné suity, každá s jedálňou a samostatnými dvojlôžkovými izbami. Na prízemí hotela sa nachádzajú tri izby pre zdravotne postihnutých hostí. Vybavenie izieb zahŕňa TV a SAT, rádio, telefón, internet, klimatizácia (individuálne ovládanie), fén. Hotel ponúka detské postieľky grátis.

Reštaurácia Quickstep a Retro Club

Ste srdečne pozvaní na návštevu reštaurácie Quickstep a Retro Club. Šéfkuchár Mirosław Drewniak pripravil, špeciálne pre hostí, menu pozostávajúce z typických tradičných poľských jedál medzivojnového obdobia charakteristické svojou jedinečnou chuťou. Menu je inšpirované kulinárskymi tradíciami galíckej a viedenskej kuchyne.
Šéfkuchári sú poctení v prípade záujmu o popis servírovaného jedla rovnako ako i v prípade záujmu o nejaké kulinárske tajomstvá
Večer hotel pozýva svojich hostí do Retro Club situovaného na najvyššom poschodí. Súlad štýlového zariadenia klubu spolu s hudbou Vás privedú naspäť do medzivojnového obdobia. Od Apríla do Októbra otvorený každý deň, mimo sezónu otvorený cez víkend.


SPA and Wellness Centre ponúka pre svojich klientov širokú paletu služieb. Zoznam beauty procedúr nájdete na www.hotelswing.pl.

Hotelové spa je k dispozícii denne od 16:00 do 22:00 hod. K dispozícii je suchá sauna, parná sauna s aromaterapiou a morskou kamennou soľou, ktorá obohacuje vzduch rozličnými minerálmi a mikroprvkami medzi inými jód, draslík, vápnik, horčík a selén. Klienti sa určite potešia i koloroterapii prinášajúcej rovnováhu a harmóniu prostredníctvom farieb – teplých (žltá, oranžová a červená), ktoré majú energizujúci a stimulujúci účinok, kým farby studené (fialová, modrá a indigová) ukľudňujú Vaše zmysly a uvoľňujú stres.Hosťom hotela odporúčame nenechať si ujsť návštevu blízkeho Aqua Parku, ktorý ponúka úžasnú rodinnú zábavu pre všetkých členov, ktorí istotne ocenia saunu, hydromasáž, jacuzzi, vodné športy, lezecké steny a 800 metrov tobogánov a šmýkaliek. AquaPark sa nachádza  priamo pri hoteli. Viac info na www.parkwodny.pl. Medzi Wellness Club atrakcie patrí profesionálne vybavená telocvičňa, fitness centrum, tanečné a pohybové štúdio (potrebná rezervácia a platba priamo na recepcii).


Krakov je jedným z najdôležitejších poľských turistických centier s cennými pamiatkami z rôznych epoch. V Krakove sa nachádza vyše 6 tisíc historických objektov.


Aktivity:

1. Park wodny w Krakowie: http://www.parkwodny.pl/
2. Wypożyczalnia Rowerów Miejskich: https://kmkbike.pl/
3. Ogród Doświadczeń: http://www.ogroddoswiadczen.pl/
4. Krakowskie ZOO: http://www.zoo-krakow.pl/
5. Bezpłatne sale zabaw dla dzieci: http://www.galeriabronowice.pl/dla-dzieci
6. Sąsiadujące z hotelem Multikino: http://multikino.pl/pl/wszystkie-kina/krakow/o-kinie/#
7. Park Jordana: http://odkryjmalopolske.pl/park-jordana-w-krakowie.html
8. Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem (za darmo): http://www.cracowfreewalkingtour.com/pl


Ukončené

Cena od: 89 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky