Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice
Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE / Trenčianske Teplice

Romantický wellness pobyt v penzióne BASKE

Trenčianske Teplice

3 dni plné romantiky v najlepšom penzióne na Slovensku priamo v parku kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Komfortne zariadené izby, bohaté raňajky, večera pri sviečkach, wellness v súkromí a termálne liečivé kúpele Hammam.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • 1. miesto od hodnotiteľov Trend Top hotely a reštaurácie na Slovensku, v kategórii penzión
 • Skvelá reštaurácia, ktorá hostila celebrity ako Gérad Depardie, Jeremy Irons, Zdeněk Svěrák a ďalších...
 • Penzión sa nachádza kúpeľnom parku Trenčianskych Teplíc
 • Hammam - jeden kúpeľ, či dúšok z tejto vody nahradia trojdňovú dovolenku, návštevu kozmetiky a cvičenie

Kupón zahŕňa na výber:


Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe KLASIK za 139 €
 • Raňajky formou teplých a studených bufetových stolov, rôzne druhy sladkého a slaného pečiva, káva ,čaj, džús...
 • Prvá večera pri sviečkach s pohárom sektu
 • Druhá večera pozostávajúca z 2 chodov
 • 60 minút wellnes v súkromí pre 2 osoby: suchá fínska sauna, jacuzzi (sviečky pre romantickú atmosféru + flaša sektu za príplatok)
 • 10% zľava iba pre ubytovaných hostí na jedlá ala´ card
 • 10% zľava do termálneho liečivého kúpeľa Hammam (SINA)

Ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v dvojlôžkovej izbe KLASIK + vstup termálneho liečivého kúpeľa Hammam za 165 €
 • Raňajky formou teplých a studených bufetových stolov, rôzne druhy sladkého a slaného pečiva, káva ,čaj, džús...
 • Prvá večera pri sviečkach s pohárom sektu
 • Druhá večera pozostávajúca z 2 chodov
 • 1x termálny liečivý kúpeľ na 20 min. Hammam pre 2 osoby
 • 60 minút wellnes v súkromí pre 2 osoby: suchá fínska sauna, jacuzzi (sviečky pre romantickú atmosféru + flaša sektu za príplatok)
 • 10% zľava iba pre ubytovaných hostí na jedlá ala´ card
 • 10% zľava do termálneho liečivého kúpeľa Hammam (SINA)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 16.9.2014 do 15.12.2014
 • Pobyt je potrebné rezervovať na tel. čísle 032 / 655 34 28 alebo mail: baske@stonline.sk
 • Pri rezervácií je potrebné nahlásiť heslo a číslo kupónu
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
 • Nástup na pobyt je možný kedykoľvek okrem pondelka
 • Príplatok za apartmán 30 €/celý pobyt
 • Príplatok z izbu de luxe 20 €/celý pobyt
 • Župan je za doplatok 1 €
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónuKontakt

Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23

914 51 Trenčianske Teplice

COMITY, s.r.o.


+421 32 6553 428


Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Penzión BASKE

ul. 17. novembra 23, 914 51 Trenčianske Teplice

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Penzión Baske získal aj tento rok 1. miesto od hodnotiteľov Trend Top hotely a reštaurácie na Slovensku, v kategórii penzión.

Prioritou penzióna je Vaša spokojnosť, a úsmev pri odchode. Nemusíte byť celebrita, aby ste mohli stráviť príjemný a nezabudnuteľný relax v pôsobivom prostredí.

Penzión BASKE

K jedným z najpôsobivejších penziónov, ktoré sú súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle patrí Penzión Baske. Odborná a citlivá rekonštrukcia a neskoršie rozšírenie ubytovacích kapacít sa postarali o zvýšenie štandardu a Penzión Baske, vďaka čomu získava po celý čas existencie za sebou najvyššie ocenenia v kategórii Penzión roka na Slovensku. Alebo možno aj tým, že počas každoročného filmového festivalu ARTFILM boli v penzióne také osobnosti ako je Gérard Depardieu, Jeremy Irons, Liv Ullmann, Josef Abrhám, Milan Kňažko, Milan Lasica, Magda Vášaryová a mnoho ďalších…Pre gurmánov

Penzión Baske pripravuje denne rôzne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou teplého a studeného bufetu, obedy a večere prebiehajú tradične. Šéfkuchár osobne odporúča hosťom netradičné chuťovky a k jedlám sú na výber kvalitné domáce i zahraničné vína. Vinotéku periodicky obmieňajú v rámci prezentácií najznámejších vinárskych oblastí.
Komfortný, útulný, romantický a chrániaci súkromie domácich i zahraničných hostí, s decentným vystupovaním personálu. To je charakteristika penziónu, ležiaceho len kúsok od kúpeľných domov. Všetko je tu blízko - liečenie, relax, kultúra, turistika, šport, zábava.Penzión Baske dostal meno po najvyššom vrchu Baske (955 m.n.m.), čnejúcim nad malebnou dolinou riečky Tepličky a nad kúpeľným mestečkom Trenčianske Teplice, v ktorého kúpeľnom parku sa nachádza.Kapacita penziónu je 14 dvojlôžkových izieb a 2 apartmány. Hostia majú na výber vybrať si orientáciu izieb. Izby do praku ponúkajú nádherný výhľad do krásnej romantickej prírody. Penzión síce  disponuje iba malým, skromným relax centrom - sauna, Jacuzzi, ale je výnimočný tým, že ponúka našim klientom súkromie.
Penzión je v prevádzke každý deň od 7:00 – do 22:00 hod.


Pre klientov sú v ponuke tiež rôzne druhy masáží:

 • Klasická čiastočná alebo celková masáž
 • Medová detoxikačná masáž
 • Masáž aróma voskom
Alebo vám zamestnanci penzióna zabezpečia termálny liečivý kúpeľ v SINE v kúpeľoch, zameraný na regeneráciu pokožky a pohybového aparátu, pre tých ktorí nemajú radi horúce kúpeľe môžeme zabezpečiť kúpeľ v Bazéne Grand- vonkajší bazén s celoročnou prevádzkou, s mnohými vodnými atrakciami.Výnimočnosť penziónu je: každý odchádza spokojný a zrelaxovaný, vďaka dobrému spánku, výbornému jedlu,  súkromnému relaxu, a nádhernej prechádzke po  kúpeľnom parku.
Hammam


Hammam v minulosti slúžil ako vaňový kúpeľ pre bohatú šľachtu a
finančných magnátov. Dnes je k dispozícii nielen kúpeľným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Hostia v kúpeľoch ho využívajú ako odpočiváreň a miesto podávania masáží. Jeho príjemné prostredie, krása a exotickosť interiéru dokážu nabiť vyčerpaný organizmus novou energiou, a tým aj znásobiť pozitívne účinky unikátnych liečebných prameňov.Ak si vaše telo aj duša žiadajú pravý detox, ste na správnom mieste. Blahodarná a extrémne liečivá termálna voda vás bude oblažovať svojimi účinkami. Vďaka nej sa budete cítiť mladšie, lepšie sa pohybovať, vaša pleť bude žiarivejšia a budete celkovo pôsobiť ako znovuzrodení. Jeden kúpeľ, či dúšok z tejto vody nahradia trojdňovú dovolenku, návštevu kozmetiky a cvičenie. Neuveriteľne liečivé vlastnosti termálnej vody z Trenčianskych Teplíc môžete vyskúšať aj pri pitnej kúre z prameňa Ifigénia. Okrem toho, že je to doslova elixír večnej mladosti, neuveriteľne pomáha pri problémoch s trávením.

Kam na výlet:

Na východ od Trenčianskych Teplíc je nádherné pohorie Strážovské vrchy, vhodné pre pešiu turistiku i cykloturistiku. Pozoruhodná je rázovitá obec Čičmany, známa ľudovou architektúrou, Rajecká Lesná s monumentálnym, do dreva vyrezaným Slovenským betlehemom. Za námahu stoja aj návštevy okolitých hradov a zámkov - Trenčín, Bojnice, Beckov.

Umenie v kúpeľoch

Od februára do decembra Trenčianske Teplice ponúkajú kúpeľným hosťom rôzne kultúrne podujatia. Začiatok februára sa nesie v znamení prezentácií fašiangových tradícií mikroregiónu Tepličky. V máji sa konajú Čapkove Teplice s udeľovaním Ceny českého spisovateľa Karla Čapka.Jún a júl patria ART filmu, významnému medzinárodnému filmovému festivalu, ktorého hosťami boli napríklad Geraldine Chaplinová, Jean-Paul Belmondo, Vlastimil Brodský a aj Liv Ullmann, ktorá v penzióne bývala. Júl a august patria hudobnému letu, najstaršiemu stredoeurópskemu Festivalu komornej hudby, august sa nesie v znamení Festivalu ľudových remesiel. Október je zase roztancovaný - swingový bál ponúka neopakovateľnú atmosféru hudby dvadsiatych a tridsiatych rokov minulého storočia. A na konci roka sú Teplické kúpele plné vianočnej atmosféry a horúceho punču.A na svoje si tu prídu aj tí najmenší:

Ukončené

Cena od: 139 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky