Vypredané
Burger v Humno Restaurant & Music Pub / Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Burger v Humno Restaurant & Music Pub

Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Pravý tatranský hovädzí alebo kurací burger so zemiakovými hranolčekmi, čerstvou zeleninovou oblohou a dressingom a k tomu polievka len za 3,69 € v obľúbenom Humno Restaurant & Music Pub.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

  • Krásna drevenica s veľkými presklenými časťami priamo pod lanovkou v Tatranskej Lomnici
  • Miesto, kde sa zaručene zabavíte…
  • Zbierka zberateľských a unikátnych predmetov
  • Len 150 metrov od Hotela Kukučka
  • Hneď vedľa sa nachádza multifunkčné detské ihrisko pre tých najmenších

Kupón zahŕňa:

Na výber z dvoch tatranských burgrov:
  • 150g Tatranský Burger s čerstvou zeleninou, zemiakovými hranolčekmi a dressingom + polievka podľa výberu
  • 150g Tatranský ChickenBurger s čerstvou zeleninou, zemiakovými hranolčekmi a dressingom + polievka podľa výberu

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 10.8.2014 do 31.10.2014
  • Platí cez týždeň a cez víkend kedykoľvek počas otváracích hodín reštaurácie
  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu
Informácie

Kontakt

HUMNO Restaurant & Music Pub

Tatranská Lomnica 14640

059 60 Vysoké Tatry

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052/4422550


HUMNO Restaurant & Music Pub

Tatranská Lomnica 14640, 059 60 Vysoké Tatry

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Vychutnajte si chuť Tatier ...

Humno Restaurant & Music Pub - centrum zábavy vo Vysokých Tatrách v Tatranskej Lomnici, ponúka služby reštaurácie, špičkovej gastronómie, coffee & cocktail baru, apreski baru či večernej tanečnej a párty zábavy.Jedinečný zážitok v podobe návštevy reštaurácie Humno Vás čaká len 150 metrov od Hotela Kukučka. Humno je špecifické nielen svojim vzhľadom, ktorý upúta hneď na prvý pohľad – krásna drevenica s veľkými presklenými časťami priamo pod lanovkou v Tatranskej Lomnici ale aj celodreveným interiérovým dizajnom.

Humno Music Pub – Miesto, kde sa zaručene zabavíte…

Nude v Tatrách odzvonilo! Pozývame Vás na párty do Humna a sľubujeme, že takúto zábavu ste ešte nezažili. Humno Music Pub je svojou jedinečnosťou široko ďaleko najunikátnejším nie len v Tatrách, ale aj na celom Slovensku. Okrem rôznych tematických párty večerov každý piatok a sobotu, vynikajúcich drinkov od vyškolených barmanov, najlepšej hudby od tých najšpičkovejších DJ-ov Vám ponúka omnoho viac:

Pub area

Pub area je najväčším priestorom v Humne, využívaná na diskotéky a párty. Priestor obsahuje zvukové aj technické vybavenie pre takéto podujatia a koncerty.
Cadillac area

Cadillac area je významným miestom, pretože sa nachádza pri Cadillacu zavesenom „dolu hlavou”. Práve tento Cadillac využívala Madonna na svojom SK-CZ turné.

VIP area

VIP area je ideálnym miestom pre obchodné stretnutie, narodeninovú párty, prípadne menší firemný event s počtom do 30 miest. VIP area je vybavená príjemným sedením v podobe kožených sedačiek a kresiel, v strede miestnosti sa nachádza krb.Humno je vybavené jedným z najlepších sound systémov na Slovensku. Výkon a kapacita zvuku sa hýbe na rozmedzí 5 kW, čo zabezpečuje profesionálny zvuk značky DB Audio s kontrollermi DBX. Exkluzívna je aj hudobná imitácia pravej tatranskej búrky so svetelnými, zvukovými a veternými efektmi, ktorú je možné zažiť jedine v Humne. Svetelný park v Humne je zložený zo štyroch výbojkových multifarebných hláv, RGB laserov a ďalších Gobo disco svetiel.

Interiér Humno Restaurant & Music Pub - Top 5

1.Cadillac od Madonny

Súčasťou interiéru Humna je aj Cadillac Escalade roku výroby 2007, s 6,3l benzinovym motorom a pancierovaním. Tento automobil využila kráľovná popu Madonna počas svojho svetového Sticky and Sweet Turné počas koncertu v Prahe - 13.augusta 2009 na Amfiteátri Chodov. Technologickú jedinečnosť zavesenia jedného z najväčších a najluxusnejších amerických áut „dolu hlavou“ považujeme za svetový unikát.

2. Ratrak Kashbohrer Pisten Bully

Tento ratrak upravoval svahy v Tatranskej Lomnici od roku 1984. Po nehode sa nám ho podarilo opäť veľmi jedinečne nainštalovať do interiéru aj exteriéru Humna, kde sa tak stal celosvetovo veľmi jedinečným DJským pracoviskom :)

3. Koncerty & Exkluzívne párty

Humno neustále pripravuje nové a netradičné akcie počas celého roka, vďaka ktorým prináša do Tatier skvelú a nezabudnuteľnú zábavu a potešenie. Tanečné párty, koncerty, zábavné akcie, firemné eventy a večierky alebo narodeninové oslavy ...4. All in one

Dobré jedlo, koktejly, pivo, Aprés-Ski bar, nočná disco zábava, kulinárska reštaurácia s rôznymi špecialitami . Humno sa nachádza v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier - v Tatranskej Lomnici, kde končí aj jedna z najdlhších zjazdoviek na Slovensku v prostredí nového horského hotela a rezidencií Kukučka**** www.hotelkukučka.sk

5. Zbierka zberateľských a unikátnych predmetov

Pri Vašej návšteve Humna si určite nenechajte ujsť našu zbierku - nájdete v nej predmety od našich aj svetových športovcov a umelcov, ako aj veci zaujímavé svojím príbehom či históriou.Humno sa stalo obľúbeným nie len pre návštevníkov, ale aj pre muzikantov, či iných interpretov, ktorí s obľubou nechávajú na pamiatku rôzne predmety. Tieto sme pre Vás umiestnili v priestoroch reštaurácie, aby ste sa pri dobrom jedle mali na čom pobaviť.

Hneď vedľa Humna sa nachádza multifunkčné detské ihrisko pre tých najmenších, no zašantiť si môže každý. K dispozícii sú preliezačky, šmykľavky a zábavné detské lezenie.
Vypredané

Cena : 3,69 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky