až - 50 %
Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok
Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek / Liptovský Hrádok

Rodinná dovolenka s polpenziou v Hoteli Smrek

Liptovský Hrádok

Dva alebo tri dni v krásnom mestečku Liptovský Hrádok na Hornom Liptove s možnosťou relaxu priamo na Liptovskej Mare. Okolie hotela ponúka široký záber atrakcií, ako turistické chodníky, cyklotrasy, splavovanie a návštevu blízkych Aquaparkov.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Príjemné prostredie historickej budovy hotela
 • Mesto a okolie je bohaté na kultúrno-historické pamiatky
 • Možnosť cyklistiky, turistiky, splavovania, návštevu blízkych Aquaparkov (Liptovský Mikuláš, Bešeňová)

Kupón zahŕňa:


Pobyt pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 18 rokov na 1 noc v Hoteli Smrek**
 • 1x polpenzia pre všetky osoby
 • 1x fľaša sektu na izbe pre rodičov
 • 1x dezert pre deti

Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Smrek**

 • 2x ubytovanie pre 2 osoby
 • 2x polpenzia pre 2 osoby
 • 1x dieťa do 3 rokov zdarma
 • Zapožičanie bicyklov
 • Brožúra - Na bicykli po Hornom Liptove a turistické chodníky

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 17.6.2014 do 31.10.2014
 • Nutnosť rezervácie na 044/ 522 25 72, 0905 359 421 alebo recepcia@smrek.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Pri jednej návšteve môže byť využitých viac kupónov
 • Pobyt je možné si predĺžiť kúpou viacerých kupónov
 • Dieťa od 3 do 12 rokov - prístelka 13 € na noc s polpenziou za doplatok
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia

Kontakt

Hotel Smrek

SNP 172

033 01 Liptovský Hrádok

INTOP, s.r.o.


044 5222 572, 0905 359 421


Check in od 14:00
Check out do 11:00

Hotel Smrek

SNP 172, 033 01 Liptovský Hrádok

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Oddýchnete si telom aj dušou, zrelaxujete a naberiete novú silu s ubytovaním v hoteli Smrek a širokým záberom atrakcií, ktoré región ponúka.Hotel Smrek sídli v krásnom mestečku Liptovský Hrádok na Hornom Liptove, v kotline a v objatí hôr, ktoré ho chránia. Zabuchnite dvere za neustálym zhonom a venujte sa len sebe samému. Tak nech sa páči, víta Vás mesto a hotel, odkiaľ je všade blízko a nič nie je ďaleko.


Hotel Smrek ponúka ubytovanie v štandardne zariadených izbách. Celková kapacita hotelovej je 55 miest vrátane prísteliek.

Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom, telefónom. Izby typu apartmánov sú okrem toho vybavené aj minibarom.
V reštaurácii Hotela Smrek, ktorej atmosféra zanechá dojem príjemne stráveného času pri chutnom obede, večeri, raňajkách alebo len tak pri nápoji, nezabúdajú ani na hostí, ktorí uprednostnia zdravú kuchyňu – pripravujú delenú stravu a rôzne druhy šalátov.


Pokiaľ máte chuť na príjemné posedenie s priateľmi, rodinou, vychutnať si šálku kávy či drink a chutné jedlo – kaviareň Hotela Smrek je to pravé miesto.


Na celom prízemí hotela /kaviareň, reštaurácia, priestory recepcie/ je WIFI zóna. Recepcia hotela je otvorená nonstop, tu dostanete informácie o možnostiach kultúry, relaxu, športu a výletov do okolia. Možnosť doplnkového predaja, úschovy cenností do trezoru, faxové a internetové služby, úschovňa lyží a bicyklov. Radi Vám poskytnú informácie, ako stráviť príjemne a zaujímavo Váš pobyt v hoteli. Zabezpečia Vám rôzne skupinové výlety, raftingy, sprievodcovské služby, rezervovanie vstupeniek na rôzne kultúrne podujatia a spoločenské akcie.


CYKLO & AQUA BUS spája počas celej letnej sezóny turistické centrá a atrakcie Horného a Dolného Liptova. Počas pobytov cez víkend máte možnosť ho využiť bezplatne:
 • Linka A (premáva piatok - sobota - nedeľa): Tatralandia – Lipt. Mikuláš – Lipt. Hrádok - Pribylina - Podbanské – Pribylina – Lipt. Ján – Lipt. Mikuláš - Tatralandia
 • Linka B (premáva piatok - sobota - nedeľa): Tatralandia – Lipt. Sielnica – Bešeňová – Lúčky – Biely Potok – Vlkolínec – Ružomberok –Hrabovo – Ružomberok – Lúčky – Bešeňová – Lipt. Sielnica - Tatralandia
 • Linka C (premáva denne): Jasná – Tatralandia – Jasná


Hotel Smrek je súčasťou centra mesta Liptovský Hrádok, ktorého počiatky siahajú do 13 storočia. Mesto a okolie je bohaté na kultúrno-historické pamiatky. Z východu, juhu, západu a severu je obklopený Nízkymi, Západnými a Vysokými Tatrami. Hranice mesta lemujú horské potoky Belá a Váh.


V Hornom Liptove je obľúbeným športom vodácka turistika, najmä rafting, ktorý je čoraz viac vyhľadávaným športom. V blízkosti sa nachádza liptovské more, aquapark Tatralandia, thermal park Bešeňová, či úžasné demänovské jaskyne, či nádherné stredisko Jasná s lanovkami na Chopok a iné vrcholy. V hoteli Vám radi poskytnú informácie ako stráviť príjemne a zaujímavo celý pobyt.


Múzeum liptovskej dediny v Pribiline je vysunutou expozíciou Liptovského múzea v Ružomberku. R. 1991 bola verejnosti sprístupnená jeho prvá časť. Ide o stavby zo zátopovej oblasti vodného diela Liptovská Mara a z niektorých obcí horného a dolného Liptova. Život obyvateľov dediny približuje obydlie želiara z Liptovskej Sielnice a Černovej, bývanie stredných roľníkov a remeselníkov reprezentujú domy krajčíra a remenára z Likavky, kováča z Liptovskej Kokavy a kolára z Liptovskej Sielnice. Dominantou areálu je gotický kostol Panny Márie z Liptovskej Mary. V múzeu Liptovskej dediny sa organizujú aj príležitostné kultúrne podujatia. Atrakciou je možnosť jazdy na koňoch.


Okolie
Geopriestor, v ktorom sa hotel nachádza, Vám dokáže ponúknuť široký záber všetkých atrakcií, ktoré región ponúka. Výhodné situovanie hotela umožní rýchly prístup (Lipt. Hrádok prechádza severný diaľničný ťah a je na hlavnej železničnej trati Bratislava – Košice).

V letnej sezóne Vám okolie ponúka možnosť cyklistiky, turistiky, splavovania, návštevu Aquaparkov (Liptovský Mikuláš, Bešeňová), návštevu jaskýň a múzeí.Ukončené

Cena od: 47 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky