Výlet k Mont Blancu a do Ženevy

Randon TRAVEL, s.r.o., Francúzsko, Švajčiarsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

89,00 €

Bežná cena
149,00 €
Ušetríte
60,00 €

Výlet k Mont Blancu a do Ženevy

  Randon TRAVEL, s.r.o., Francúzsko, Švajčiarsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 11.4.2014 do 13.4.2014 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Zažite adrenalínový výjazd lanovkou na Aiguille du Midi s prekrásnymi výhľadmi na Mt.Blanc a navštívte jedno z najkrajších miest Švajčiarska – Ženevu. V cene je autobusová doprava a sprievodca.


Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 11.4.2014 do 13.4.2014.

Ako využiť ponuku

 • Platnosť kupónu je od 11.4.2014 do 13.4.2014
 • Rezerváciu je potrebné uskutočniť ihneď po zakúpení kupónu na 0949 322 195 alebo na info@beautiful-slovakia.sk
 • Pri rezervácií je potrebné uviesť číslo a heslo kupónu, svoje meno a kontaktné údaje
 • Pred zakúpením kupónu sa v CK informujte ohľadne dostupnosti miest
 • Počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • Celkový počet kupónov je obmedzený na 56 ks
 • Kupón je možné stornovať do 7 pracovných dní od zakúpenia, pokiaľ ešte nebol uplatnený v CK
V cene nie je zahrnuté:
 • Vstupy do objektov a lanovka - 55 €/osoba
 • Miestenka v autobuse 3 €
 • Cestovné poistenie cez UNION poisťovňu 1,70 €/deň (možnosť poistiť cez CK)
Nástupné miesta:
 • Dolný Kubín, Martin, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava
 • Príplatky za nástupné miesta: Bratislava – bez príplatku, Trnava – 5€/osoba, Trenčín, Žilina, Martin, Dolný Kubín - 10 €/osoba

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 006 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (300 m)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (7 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (11 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (11 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (12 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (12 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (14 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (15 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (15 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Aqua Eden

Aqua Eden (16 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Korňanský ropný prameň

Korňanský ropný prameň (17 km)

V malej kysuckej obci Korňa nájdete raritu - jediný malý povrchový výver ropy v strednej Európe. Jedná sa o prirodzený povrchový výver ropy s občasnými výronmi samozapaľujúceho sa... Viac metánu. V roku 1984 bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (17 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.