Prišli ste neskoro, ponuka skončila 3.2.2012. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Hydrocolon terapia – detoxikácia črevnou sprchou

Vypredané
Detoxikácia organizmu / Bratislava Staré mesto

Detoxikácia organizmu

Veľmi dobré

(135x)

4,5 / 5

5 * 83x

4 * 41x

3 * 8x

2 * 1x

1 * 2x

79 zákazníkov odporúča

7 zákazníkov neodporúča


Spokojnosť s personálom 4,67

Vybavenosť prevádzky 4,52

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,67

Prejsť na hodnotenia (135)

Bratislava Staré mesto

Detoxikujte svoje telo od každodenných hriechov nezdravého životného štýlu najúčinnejšou bezbolestnou metódou v súkromnom zdravotníckom centre Hippokrates len za 13,50 €!

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Kupón obsahuje: 1x detoxikačnú procedúru pomocou črevnej sprchy (13,50 €) ALEBO 1x detoxikačnú procedúru pomocou črevnej + 20 min. lekárska konzultácia na tému detoxikácia alebo + 20 min. masáž (klasická alebo športová) (17,50 €)
 • Oprávnenie na neobmedzené dokúpenie  tohoto detoxikačného programu  za zľavnenú cenu 25 €  do Veľkej noci (6.4 2012)
 • Oprávnenie na odber vytipovaných detoxikačných a probiotických výživových doplnkov so zľavou 1 € na 1 balenie
 • Oprávnenie na zakúpenie permanentky v hodnote 140 € so zľavou 20 € na: 10 hodinových cvičení novou progresívnou metodikou SM systém: Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice
 • Poukážku na 50% zľavu Feng-šuej analýzy pre byty, rodinné domy, kancelárske priestory, a obchodné prevádzky (priemerná cena bez zľavy je okolo 200 Euro)
 • Jedinečná bezpečná plne automatizovaná metóda na vyčistenie hrubého čreva, estetická, bezbolestná, vykonávaná zdravotnými sestrami pod dozorom lekára
 • Detoxikácia organizmu, zvýšenie obranyschopnosti, zníženie rizika karcinogénnych ochorení, zníženie telesnej hmotnosti, zlepšenie trávenia
 • Odporúča sa séria aspoň 5 ošetrení

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 26.01.2012 do 26.03.2012
 • Celkový počet je obmedzený na 500 kupónov
 • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
 • Nutnosť objednávky na 0903 488 674, 02 5464 9271, 02 5920 4200
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Pri návšteve je možné využiť max 1 kupón
 • Procedúru nesmiete absolvovať po operácii hrubého čreva, ak trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou, nádorom na čreve alebo akútnym infekčným ochorením a ani počas tehotenstva

Kontakt


SZC Hippokrates

Šulekova 20 (vchod z Novosvetskej ulice)

811 03 Bratislava

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s r.o.


02/59 20 42 00, 0903 788 670


Pondelok - štvrtok: 08.00 - 18.00 hod.
Piatok: 08.00 - 14:00 hod.

SZC Hippokrates

Šulekova 20 (vchod z Novosvetskej ulice), 811 03 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,5 / 5 (135x)

5 * 83x

4 * 41x

3 * 8x

2 * 1x

1 * 2x

79 zákazníkov odporúča

7 zákazníkov neodporúča


Spokojnosť s personálom 4,67

Vybavenosť prevádzky 4,52

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,67

11.9.2017


Objednal som si termin a vypitali si hned potvrdzovaci kod. Pred terminom mi zavolali, ze im nieco chyba a ze mi daju nahradny termin, ked budu mat vsetko. Zial uz sa neozvali.

Stefan hodnotil ponuku 1x detoxikačná procedúra pomocou črevnej...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


22.8.2017


Velmi mily a napomocny personal.

Klaudia hodnotila ponuku 1x detoxikačná procedúra pomocou črevnej...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (39)

Podrobnosti o zľave

Hrubé črevo je najvýznamnejším obranným a detoxikačným systémom organizmu


Črevná sprcha je jedinečná bezpečná metóda na vyčistenie hrubého čreva, estetická, bezbolestná, vykonávaná zdravotnými sestrami pod dozorom lekára. Špeciálnym zariadením sa prepláchne hrubé črevo obyčajnou vodou teploty ľudského tela,  pričom sa stena čreva zbaví nánosov, ktoré bránili pohybom čreva a vstrebávaniu a vylučovaniu látok.


Najväčšie hriechy spôsobujúce zanesenie čriev

- konzervy a hotové jedlá určené na prípravu v mikrovlnnej  rúre
- sladké nápoje s vysokým obsahom cukru
- mastné omáčky, dressingy a majonézy
- nadmerná konzumácia kávy, nikotínu a alkoholu


Príznaky, kedy začať s očistou čriev:

- častá únava a slabosť
- plyny a nadúvanie
- nadváha
- alergia na rôzne druhy jedla
- nedostatočné trávenie
- dráždivosť, náladovosť
- sťažené dýchanie a zapáchajúca stolica
- parazity v stolici
- časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy
- chronická zápcha
- syndróm dráždivého traktu
- vyduté brucho
- neupokojiteľný pocit hladu
- kožné problémy, vyrážky a pod.
- pocit kovovej chuti v ústach


Črevná sprcha – Schudnete?
Črevná sprcha je asi najúčinnejšia metóda mechanickej očisty hrubého čreva. V prírodnej medicíne má veľký význam, pretože črevo vplýva na funkciu celého organizmu. Zástancovia črevnej sprchy tvrdia, že žiadna liečba nie je taká úspešná ako tá, ktorú začneme sériou črevných výplachov.

Črevná sprcha nie je klystír
Pri dobre urobenej črevnej sprche by sa malo celé hrubé črevo, ktoré meria takmer jeden a pol metra, naplniť vodou. Tá potom vyplaví jeho obsah. Klystír, na rozdiel od sprchy, naplní hrubé črevo vodou len asi do jednej tretiny. Sprcha ho však vymyje kompletne.

Nie je to nepríjemné
Kto má skúsenosti s klystírom, ponuke dať si črevnú sprchu pravdepodobne odolá. Je to ale veľký rozdiel. Pri klystíre do vás nalejú toľko vody, koľko znesiete. Ideálne je, ak s tým množstvom vody v čreve nejaký čas pobudnete, potom môžete navštíviť toaletu. Pocity pri klystíre sú asi také, že vás ide roztrhnúť, máte intenzívne nútenie na stolicu a nemôžete sa dočkať okamihu, kedy sa posadíte na záchod.

Črevná sprcha je oveľa jemnejšia a celkom príjemná. Rozdiel je v tom, že voda, ktorá čistí črevo priebežne odchádza  z tela von. Počas procedúry vám terapeutka, za sprievodu relaxačnej hudby, jemne masíruje bruško, aby sa obsah čriev dostal z tela ľahšie von a vnútro sa dokonale vyčistilo. Vždy sa používa nová, jednorazová sterilná súprava a voda s obsahom čreva sa diskrétne odvádza hadičkou ihneď do odpadu. Žiadne nepríjemné sprievodné javy.


Schudnete?

Je prirodzené, že zdravé a čisté črevá pracujú lepšie. To je pri chudnutí veľmi dôležité, preto je črevná sprcha dobrou prípravou. No aj samotná procedúra vás okamžite odľahčí. Zbadáte najmä to, ako vám spľaslo bruško. Počas prvej procedúry odídu z tela asi dva kilogramy usadenej črevnej hmoty. Usadeniny v črevách niektorých ľudí môžu mať aj dvadsať kilogramov. Už len to je zbytočná záťaž, ktorej sa takouto očistou zbavíte. Budete si však musieť procedúru zopakovať, ideálne aspoň päťkrát.

Môže črevná sprcha ublížiť?

Črevná sprcha nie je škodlivá. Nevyplavuje sa pri nej užitočná črevná flóra, ako sa mnohí mylne domnievajú. Je ako umývanie akejkoľvek inej časti tela, tváre, rúk a podobne. Výplach ale nesmiete absolvovať po operácii hrubého čreva, ak trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou, nádorom na čreve alebo akútnym infekčným ochorením a ani počas tehotenstva.Kedy je potrebné absolvovať črevnú sprchu?

Sprievodné javy narušenej funkcie hrubého čreva, ktoré by nás mali viesť k zamysleniu sa nad týmto problémom, sú najmä: zápcha, plynatosť, kŕče či bolesti brucha, hnačky, hemoroidy, citlivé črevá, časté zápaly čriev, črevné huby, črevné polypy a iné črevné choroby.

Hippokrates je špecialista na komplexnú liečbu bolestí a ochorení pohybového aparátu,  spája prístup klasickej medicíny (kvalitná diagnostika,  liečba a rehabilitácia) s prístupmi celostnej medicíny vychádzajúcimi z poznatkov Feng- šuej, zameranými na detoxikáciu a regeneráciu organizmu a odstránenie  príčin ochorení  spôsobom, ktorý zvládne každý aj pri pracovnom zaťažení.

SM systém je nový, moderný spôsob cvičenia, ktoré vyrovnávajú chrbticu, uvoľňujú bloky chrbtice a naprávajú vysunuté platničky. Pôsobí liečivo aj na veľké kĺby v tele – bedrá, kolená, členky, ramená. Odstraňuje bolesti a robí peknú postavu a gracilnú chôdzu. Počas cvičenia sa zlepšuje aj stav vnútorných orgánov – srdce, tráviaci systém atď.

Hippokrates poskytuje aj sonografické vyšetrenia vnútorných orgánov, EKG a služby praktického lekára.

Zákazníci zo Zľavy Dňa môžu využiť ďalšie služby za zvýhodnenú cenu:

- oprávnenie na zakúpenie permanentky v hodnote 140 € so zľavou 20 € na:- 10 hodinových cvičení novou progresívnou metodikou SM systém: Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice
- poukážku na 50% zľavu Feng-šuej  analýzy pre byty , rodinné domy, kancelárske priestory, a obchodné prevádzky  (priemerná cena bez zľavy je okolo 200 Euro)
- oprávnenie na neobmedzené dokúpenie  procedúry  za zľavnenú cenu 21,5 €  do 31.12 2011


Vypredané

Cena od: 13,50 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky