- 60 %
Kurz írskeho tanca / Ružinov

Kurz írskeho tanca

Ružinov

Splňte si svoje sny a naučte sa profesionálne írske tance. Len 52€ za šesť mesačný kurz írskych tancov po 60% zľave.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

Kupón zahŕňa:
  • 6 mesačný kurz írskeho tanca.
  • Kurzy sa budú konať v SD NIVY, Súťažná 1126/18, 821 08 Bratislava od 03.01.2012 do 26.06.2012 každý  utorok a  každú stredu od 19:30- 20:30.
  • Na jednom kurze bude max 15 ľudí
Viac info na www.eire.sk

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od 03.01.2012do 26.06.2012
  • Celkový počet je obmedzený na 90 kupónov
  • Počet na osobu je obmedzený na 2 kupóny
  • Nutnosť rezervácie na kam.sk
  • Pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu
  • Pri jednej návšteve je možné použiť iba jeden kupón
  • V prípade, že na zarezervovaný termín neprídete, hodnota kupónu prepadá v prospech zariadenia

Kontakt

Eire Dance Academy

Miletičova 17/B (v priestoroch Elledanse)

Bratislava

Mokshawear, s.r.o.Mapa - Eire Dance Academy

Podrobnosti o zľave

Vitajte vo svete írskych tancov. Od roku 2009 má tanečná škola Éire Dance Academy záštitu pod najstaršou celosvetovou asociáciou írskeho tanca An Comisiún le Rincí Galeacha, so sídlom v Dubline. Je prvou a jedinou registrovanou školou írskeho tanca na Slovensku so sídlom v Košiciach a pobočkou v Bratislave. Slovo Éire pochádza z írskeho jazyka (gaelštiny), v preklade nesie názov írskeho ostrova a štátu Írskej republiky. Moderné írske Éire bolo vyvinuté zo starého írskeho slova Ériu, čo je meno pre gaélsku bohyňu. Toto meno je všeobecne myslené ako matróna bohyne Írska, bohyňa moci a nadvlády, alebo jednoducho ako bohyňa zeme.Tanečná škola Éire Dance Academy neustále rastie a zdieľa lásku a kultúru írskeho tanca s každým tanečníkom školy. Každoročne otvára všetky úrovne od najmladších začiatočníkov (pre-beginners, deti od 4-6rokov), začiatočníkov až po pokročilých (neobmedzená veková hranica). Filozofia školy je čo najlepšie pripraviť svojich študentov na tanečné vystúpenia, súťaže v tradičnom a modernom prevedení írskeho tanca, priblížiť im starovekú keltskú kultúru, írske zvyky a tradície, podporiť vzdelanie detí a mladých ľudí. Ak máte záujem pripojiť sa k tanečnej škole ÉIRE DANCE ACADEMY, kontaktujte: eire@eire.sk
Cond. TCRG Martina Bokšová – zakladatelka ÉIRE DANCE ACADEMY, hlavná trenérka a choreografkaTancuje od roku 1986. Začínala ľudovým tancom v súbore Čarnica, neskôr sa venovala spoločenským tancom a tanečnému športu v úspešných kluboch TC Olympia a TC KOŠICE, kde tancovala v 10-súťažných tancoch. Nakoniec ju očaril a úplne pohltil írsky tanec. V roku 2001 navštívila Spojené štáty americké, kde sa počas 10 mesiacov venovala tradičnému írskemu tancu pod vedením skvelých učiteľov z Burke School of Irish Dancing. Súťažnú kariéru írskeho tanca odštartovala v Clevelande, kde vyhrala svoju prvú súťaž. Túžba zdokonaliť sa v írskom tanci ju zaviedla priamo do ÍRSKA, kde 6 rokov súťažne tancovala a trénovala v tanečnej škole Fegan School of Irish Dancing v Co.WICKLOW. Počas svojho pobytu v zahraničí nazbierala bohaté tanečné skúsenosti, vedomosti, okúsila čaro írskej kultúry, vystupovala v muzikáli “Lets Celebrate! The Magic of the Musicals“ v National Concert Hall v Dubline a v tanečnej show Celtic Nights. Počas tanečnej kariéry sa venovala rôznym tanečným štýlom ako sú balet, flamenco, hip hop a bhangra dance. V roku 2009 v Berlíne absolvovala skúšky úrovní, kde získala titul Conditional TCRG. V súčastnosti trénuje v Bratislave a v Košiciach, úzko spolupracuje s tanečným súborom RIONA a s hudobnou skupinou IRISH ROSE. Organizuje workshopy, tanečné vystúpenia, Céilí nights – večer írskych tancov a hudby.
Mgr. Petra Pavelková – asistentka trenéra. Írskemu tancu sa začala venovať v roku 2003. Bola to láska na prvý pohľad. Takmer 3 roky tancovala v tanečnej skupine Cailín pod vedením Monic Ripcsu. Zúčastnila sa mnohých workshopov pod vedením Ronana Morgana a absolvovala letný tanečný tábor pod vedením skvelých učiteľov: TCRG Ronan Morgan, TCRG Stephen Scariff, Zoltan Pap. V roku 2004 sa zúčastnila medzinárodnej súťaže írskych tancov vo Viedni a na 50.ročníku Hviezdoslavovho Kubína sa súboru v kategórii Tanečná dráma podarilo získať úžasné 1.miesto. Neskôr tancovala brušné tance pod vedením Galiny Oščipovskej a Barbory Šutákovej z tanečnej skupiny Šeherezáda. V roku 2009 sa k írskemu tancu vrátila a začala trénovať v tanečnej škole Éire Dance Academy pod vedením Cond.TCRG Martiny Bokšovej. Po dlhoročných tanečných skúsenostiach pôsobí v škole ako asistentka trenéra, venuje sa hlavne deťom a mládeži.

Ukončené

Cena : 52,80 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky