Vypredané
Luxusný vstup pre 2 osoby do AquaCity / Poprad

Luxusný vstup pre 2 osoby do AquaCity

Poprad

Celodenný vstup pre 2 osoby do aquaparku AquaCity Poprad v hodnote 38 € za polovičnú cenu len 19 €! Doprajte si luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi!

Cena: 19 €

Ukončené
Pôvodne:38 €
Kúpené:1506x
Vypredané
Luxusný vstup pre 2 osoby do AquaCity / Poprad

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Kupón zahŕňa: Blue Diamond packet - celodenný vstup pre 2 osoby do AquaCity Poprad
 • Luxusné kryté termálne bazény s nápojovými barmi, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou Laser show, 3 vonkajšie termálne bazény, tobogany, vodné atrakcie, 50 m plavecký bazén, detský bazén a parné sauny
 • Kúpte si ubytovanie v Poprade s 51% zľavou
 • Viac info na www.aquacity.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 21.09.2011 do 23.12.2011
 • Celkový počet je obmedzený na 1500 kupónov
 • Počet na osobu je obmedzený na 4 kupóny
 • Nie je potrebná rezervácia
 • Kupón platí ako vstupenka
 • Kupóny sa po skončení platnosti nepredlžujú


Kontakt


AquaCity Poprad

Športová 1397/1

05801 Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052 /7851 111


AquaCity Poprad

Športová 1397/1, 05801 Poprad

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Doprajte si luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi! Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý pocit. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom.

Blue Diamond I.
Sedací relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Ozdobné ornamenty vytesané do kameňa, nádherné sochy, holografický obklad a luxusný nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať drink.

Blue Diamond II.
Exkluzívny termálny bazén s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle. Luxus v dvoch nerezových bazénoch s termálnou vodou dopĺňajú špeciálne obklady a pestrofarebné svetlá, ktoré sa lámu vo Swarovského kryštáloch na dne bazéna a vytvárajú tak osobitne magický efekt.Laser show v krytých relaxačných bazénoch Blue Sapphire každý večer o 20.30 hod.

Bazény Blue Sapphire sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva slnečné žiarenie a termálnu vodu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú termálne relaxačné bazény s teplotou vody 30-34 °C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 34-stupňovej termálnej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s 30 °C termálnou vodou, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Každý večer po zotmení ožije celý priestor svetlami chromoterapie, skvelou hudbou a jedinečnou holografickou 3D Laserovou show.Celoročné termálne bazény s teplotou 30 - 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie.

Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Termálna voda v AquaCity Poprad má liečivé účinky a pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

Ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia

Ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia. Zlepšite si kondíciu a vaše zdravie a zaplávajte si v 50m plaveckom bazéne s dráhami a štartovacími blokmi. Spoznajte naše plavecké centrum pre vášnivých športovcov. AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m plaveckým bazénom. Je vhodné pre ľudí, ktorí milujú plávanie. S teplotou vody 26-28°C, hĺbkou od 1,2 m do 1,8 m a 8 dráhami je ideálnym miestom na športovú regeneráciu. 50m plavecký bazén s dráhami a štartovacími blokmi, spĺňa štandarty medzinárodných športovísk na tréningy a sústredenia. Pri plaveckom bazéne sa nachádzajú parné sauny s vysokou vlhkosťou, kde si môžete dopriať oddych a relax. Vaše telo sa zbaví škodlivých látok a prečistí pokožku.
Ukončené

Cena : 19 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky