Kupón v hodnote 100 € na husacie a kačacie hody z reštaurácie Husacina u Galika

Husacina u Galika, okres Pezinok, Slovenský Grob Husacina u Galika, okres Pezinok, Slovenský Grob (mapa)

Cena  85,00 € Kúpiť 85,00 €

85,00 €

Bežná cena: 100,00 €

Nákupom získate minimálne 85 bodov

Niektoré istoty sú nemenné ako jesenné hody. V reštaurácii Husacina u Galika vo vychýrenom Slovenskom Grobe si pre vás pripravili 100 € kupón na husacie a kačacie hody z jedálneho lístka. Tie si môžete navoliť podľa vlastných preferencií a chutí a vychutnať buď priamo v reštaurácii alebo v pohodlí domova.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

323 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Platí v reštaurácii aj na take away, aj na dovoz Platí v reštaurácii aj na take away, aj na dovoz

Neobmedzený počet kupónov pre 1 osobu Neobmedzený počet kupónov pre 1 osobu

Jedlo si navolíte sami z jedálneho lístka Jedlo si navolíte sami z jedálneho lístka

Slovenský Grob len kúsok od Bratislavy Slovenský Grob len kúsok od Bratislavy

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

85,00 €

Bežná cena: 100,00 €

Nákupom získate minimálne 85 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Husacina u Galika má pre vás ešte aj túto ponuku

Husacina u Galika

Niektoré istoty sú nemenné ako jesenné hody. V reštaurácii Husacina u Galika vo vychýrenom Slovenskom Grobe si pre vás pripravili 100 € kupón na husacie a kačacie hody z jedálneho lístka. Tie si môžete navoliť podľa vlastných preferencií a chutí a vychutnať buď priamo v reštaurácii alebo v pohodlí domova.

Husacie a kačacie hody z Grobu

Husacie a kačacie hody z Grobu v reštaurácii, u vás doma či kdekoľvek inde. Odber so sebou (take away) alebo dovoz až k vám.

Odporúčame nasledovný postup:

1. Spočítajte si približný počet hostí
2. Na webstránke reštaurácie si vyberte v jedálnom lístku aspoň orientačne, aké menu by ste si chceli objednať
3. Na základe ceny vybraného menu a počtu osôb získate približnú hodnotu Vašej objednávky v pôvodnej cene
4. Vydeľte túto hodnotu sumou 100 € a získate počet kupónov, koľko by ste si mali kúpiť, zaplatíte za každý kupón nie 100 € ale 75 €
5. Zakúpte si kupóny
6. Následne odporúčame rezerváciu konkrétneho termínu, s uvedením približného počtu osôb
7. Minimálne tri dni pred rezervovaným termínom je potrebné upresniť konkrétnu objednávku - presný počet osôb a vybrané menu
8. V termíne rezervácie už len prídete a vychutnáte si nezabudnuteľnú grobskú gurmánsku lahôdku

Vychýrená husacina

U Galika v Slovenskom Grobe ponúkajú vychýrenú husacinu a ďalšie typicky grobské jedlá. Prajeme vám prežiť pocit úžasného gurmánskeho zážitku grobskej kuchyne, ktorá je husacinou preslávená.

Storočná tradícia

Všetky cesty vedú do Ríma, ale Grobania vedia, že tie husie vedú do Slovenského Grobu, ktorý je najviac vychýrený povestnou husacinou. Rozvoniavajúca pečená hus rozplývajúca sa na jazyku a vyše storočná tradícia láka vo veľkom návštevníkov. Každý rok ich sem priemerne príde viac ako 350 000.

Reštaurácia Husacina u Galika

Originálna a štýlová reštaurácia s celoročnou prevádzkou Husacina u Galika. Funguje 24 rokov a svoj kredit si vybudovala stabilne vynikajúcim jedálnym lístkom a jedinečnou domáckou atmosférou.

Reštaurácia Husacina u Galika sa nachádza v dedinke Slovenský Grob, len 15 km od Bratislavy v okrese Pezinok. Ponúka neobyčajný gurmánsky zážitok na husacích hodoch a najlepšej husacine na Slovensku. Návštevníci si tu môžu vybrať z bohatej ponuky pravých grobských špecialít - pečené husi, pečené kačice a lokše pripravované na viacero spôsobov a iné gazdovské špeciality. Príďte preto aj Vy okúsiť jedinečnú chuť chrumkavej husacinky alebo iných jedinečných špecialít. 

Je zameraná na prípravu a podávanie skutočných gurmánskych lahôdok, ktorými sú pečené husi, pečené kačice a lokše. Jedlá sa pripravujú podľa rokmi overených receptúr vychádzajúcich z tradície a chrumkavé husi a kačice sa pečú v hlinených pekáčoch. 

Na vopred dohodnutú objednávku vám mimo husacích špecialít pripravia aj pečené prasiatko, vegetariánske jedlá podľa vlastného výberu a špeciality slovenskej kuchyne. Ak niekto neodolá sladkostiam, určite ho poteší chutná jablkovo-maková alebo jablkovo- tvarohová štrúdľa.

Reštaurácia je otvorená denne, po celý rok aj pre neobjednaných hostí. Pôsobí často aj v externom prostredí vo forme ambulantného stánkového predaja pri rôznych príležitostiach ako sú vinobrania, hody, jarmoky, výstavy, ako aj pri rôznych kultúrnych a spoločenských akciách. Špecifikom reštaurácie je dovoz pečených husí, kačíc, lokší a pečených prasiatok priamo k Vám domov, do vašej firmy alebo priamo na vami pripravovanú akciu.

Kontakt

Husacina u Galika

Lipová 21
90026 Slovenský Grob
Slovensko
0948 777 300

Pondelok: Otvorené len na objednávku
Utorok - Otvorené len na objednávku
Streda -Piatok : 12:00 - 22:00
Sobota: 12:00 - 22:00
Nedeľa: 12:00 - 18:00

husacinaugalika@gmail.com
www.husacinaugalika.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem