DELTA COLOSTRUM® – okamžitá dávka imunity, ktorá vás ochráni

DELTA MEDICAL s.r.o, Slovensko DELTA MEDICAL s.r.o, Slovensko (mapa)

Cena od 8,90 € Kúpiť od 8,90 €

od 8,90 €

Bežná cena: 14,80 - 36,55 €

Nákupom získate minimálne 8 bodov

Ach, tie antibiotiká, nefungujúce preparáty a opakujúce sa ochorenia :( Podporte svoju imunitu prirodzene a hlavne účinne! Kolostrum je unikátny zdroj látok, ktoré zásadným spôsobom podporujú imunitný systém. Je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. DELTA COLOSTRUM® je najpredávanejšie na našom trhu.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

46 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dodanie do 7 dní Dodanie do 7 dní

Jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov Jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov

Vhodné aj pre deti od 6 mesiacov Vhodné aj pre deti od 6 mesiacov

Nemecká kvalita Nemecká kvalita

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

od 8,90 €

Bežná cena: 14,80 - 36,55 €

Nákupom získate minimálne 8 bodov

DELTA MEDICAL s.r.o má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Ach, tie antibiotiká, nefungujúce preparáty a opakujúce sa ochorenia :( Podporte svoju imunitu prirodzene a hlavne účinne! Kolostrum je unikátny zdroj látok, ktoré zásadným spôsobom podporujú imunitný systém. Je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. DELTA COLOSTRUM® je najpredávanejšie na našom trhu.

Vzácne kolostrum

Podporte svoju imunitu prirodzene a účinne. DELTA COLOSTRUM® v 3 formách: sirup, kapsule, perly, „sticky“ alebo prášok. Kolostrum je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť, aby sa novorodenec dokázal prispôsobiť novému prostrediu, aby bol chránený pred patogénmi číhajúcimi v okolí a aby získal živiny a energiu pre štart do života. Dodáva organizmu jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov spolu s vitamínmi, minerálmi, enzýmami, aminokyselinami a množstvom ďalších cenných zložiek.

V súčasnosti sa dáva prednosť kravskému kolostru

Nie je to náhoda, že kravské kolostrum obsahuje približne 40 násobne vyššie koncentrácie imunitných faktorov ako ľudské kolostrum. Je to z toho dôvodu, že u kráv nedochádza k transplacentárnemu prenosu imunitných látok (človek sa rodí so získanou imunitou od matky). Teliatko teda príde na svet bez imunitného systému a je odkázané na príjem ochranných látok z kolostra. Pokiaľ ich v krátkom čase po narodení nedostane, tak sa nie je schopné ochrániť voči patogénom vo vonkajšom prostredí a uhynie. Je dôležité podotknúť, že kravské kolostrum je takmer úplne zhodné s ľudským čo sa týka jeho zloženia a je druhovo nešpecifické, to znamená, že účinkuje (podporuje imunitu) aj u iných druhov cicavcov.

DELTA COLOSTRUM® sa vyrába zo zostatkového kolostra (potom ako sa napije teliatko) odobratého iba z prvých 2 dojení (do 24 hodín), kedy je jeho zloženie najkvalitnejšie.

Pre vysoký obsah prirodzených imunitných faktorov sa kolostrum stáva revolučným produktom na zlepšenie fungovania imunity a podporu liečby mnohých ochorení.

Kedy zvoliť colostrum?

V období zvýšenej chorobnosti u detí a dospelých je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä kvôli jeho rýchlemu nástupu a tiež výnimočnej čistote a bezpečnosti. Kolostrum je vhodné najmä pri problémoch ako:

 • Chrípka
 • Infekcie dýchacích ciest
 • Časté užívanie antibiotík
 • Alergie
 • Oslabená imunita
 • Herpes
 • Zápaly močových ciest
 • Kvasinkové infekcie
 • Hnačky a zápalové ochorenia tráviaceho traktu

Rozdiel je v kvalite

DELTA COLOSTRUM® je vyrobené najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou SSM a Lyofilizáciou, čím je zachovaná najvyššia možná účinnosť a bioaktivita.

 • Prémiová kvalita
 • Maximálna účinnosť a bioaktivita
 • Testované na prítomnosť ťažkých kovov, BSE a reziduí antibiotík

Pôvod kolostra rozhoduje

DELTA COLOSTRUM® pochádza z oblasti Strednej Európy, čo je pre nás z hľadiska protilátok najvhodnejšie.

 • Veľmi dôležitým faktorom je jeho pôvod, pretože kolostrum získavané z chovov v mimoeurópskych krajinách (Kanada, USA, Nový Zéland a iné) nemá tak vysokú účinnosť na Európanov.
 • Dôvodom je fakt, že zvieratá z týchto krajín sa stretávajú vo svojom prirodzenom prostredí s inými alergénmi a patogénmi, čo sa potom odráža aj v účinnosti samotného kolostra na človeka.

Kontakt

DELTA MEDICAL s.r.o

DELTA MEDICAL s.r.o

Holíčska 3079/14
85105 Bratislava
Slovensko
0904 911 525

info@delta-medical.eu
deltamedical.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem