Motivácia pre každého až na 5 mesiacov alebo online tréning Obchodnícky reštart od obľúbeného Petra Urbanca

Garnet Peers, s.r.o., okres Liptovský Mikuláš, Slovensko Garnet Peers, s.r.o., okres Liptovský Mikuláš, Slovensko (mapa)

Cena od 12,00 € Kúpiť od 12,00 €

od 12,00 €

Bežná cena: 12 - 99,00 €

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Skráťte si cestu k úspechu a radosti zo života o celé roky – poradí vám jedna z najinšpiratívnejších osobností. Peter Urbanec vás v novej e-knižke nabudí 26 príbehmi, ktoré si môžete pozrieť aj vo videách. Členstvom v klube získate 5 mesiacov motivácie na každý deň. Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom a odkryje im arzenál nástrojov pre neodvratný úspech.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 612 625 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Od Petra Urbanca - známeho kouča s 25 rokmi skúseností Od Petra Urbanca - známeho kouča s 25 rokmi skúseností

V ponuke: e-knižka, členstvo alebo online tréning V ponuke: e-knižka, členstvo alebo online tréning

Celá e-knižka aj vo forme videí (počúvajte napr. v aute) Celá e-knižka aj vo forme videí (počúvajte napr. v aute)

Online tréning z vás urobí špičkového obchodníka Online tréning z vás urobí špičkového obchodníka

Covid automat

Pre okres Liptovský Mikuláš

Čierna Od pondelka 22.11.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Skráťte si cestu k úspechu a radosti zo života o celé roky – poradí vám jedna z najinšpiratívnejších osobností. Peter Urbanec vás v novej e-knižke nabudí 26 príbehmi, ktoré si môžete pozrieť aj vo videách. Členstvom v klube získate 5 mesiacov motivácie na každý deň. Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom a odkryje im arzenál nástrojov pre neodvratný úspech.

Osobnostný rozvoj a vzdelávanie je tou najlepšou  a najvýhodnejšou investíciou.

KTO JE PETER URBANEC?

Peter Urbanec je špičkový motivátor a konzultant s 25 ročnou praxou. Má za sebou stovky seminárov, ktorými prešli tisícky obchodníkov, manažérov a ľudí ktorých zaujíma osobnostný rozvoj.  V Nízkych Tatrách vybudoval svoje školiace centrum v ktorom organizuje školenia a semináre pre manažérov a obchodníkov. Peter vyniká svojou empatiou, galantnostnosťou, praktickosťou a ľudskosťou.  Patrí medzi najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Svoje skúsenosti z praxe a života pretavil do knihy - Jednohubky pre dušu. V knihe nájdete 26 inšpiratívnych príbehov, ktoré Vám pomôžu v rôznych životných situáciách.  Kniha je nadčasová a výnimočná tým, že každý príbeh je aj sfilmovaný. 

Motivačný online tréning Petra s viac ako 200 inšpiratívnymi videami, Vám dodá motiváciu, energiu, iný pohľad na život ale najmä praktické tipy či rady z oblasti obchodu či manažmentu. Videá sú rozdelené do kategórií podľa obsahu, takže si jednoducho vyberiete a pozriete to čo Vás zaujíma a čo aktuálne v živote riešite.  Získate 5 mesiacov kvalitnej a hlavne praktickej motivácie a konkrétnych tipov ako asertívne komunikovať, ako zvládať záťažové situácie, či ako mať pekné a kvalitné vzťahy.

 Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom, alebo obchodníkom ktorý potrebujú reštart. Tréning Vám  odkryje arzenál nástrojov pre Váš neodvratný úspech. V tomto online tréningu nájdete všetko čo potrebuje obchodník vo svojej každodennej praxi. Prevedieme Vás zaujímavou online formou obchodným procesom od A - Z. Budete s ľahkosťou zvládať odmietnutie, námietky, naučíte sa telefonovať či navyšovať svoje objednávky. Tréning je praktický a okamžite aplikovateľný v praxi.

Recenzie čitateľov ku knihe Jednohubky pre dušu

"Kniha je skvelou motiváciou do života. (...) Odporúčam ju prečítať si každému, či už mladšej alebo staršej generácií. Každý si v nej nájde to svoje. Mám prečítaných veľa kníh ale táto je výnimočná svojím obsahom, ktorý sa odlišuje od iných najme tým, akú vzácnu a hlbokú podstatu v sebe ukrýva." (Bianka V.)

"Všem doporučuji je to TOP kniha..do kabelky i do kufříku..moc děkuji" (Dagmar R.)

"Kniha "Jednohubky" je u nás brána jako bible života. Učí nás vidět život z lepšího úhlu. Díky za ní." (Jiří P.)

"Provedení knížky je fantastické. (...) Věcné rady, tipy a návody JAK... Takže teď už jen vystoupit ze své zóny komfortu a dělat…" (Mirka K.)

"Tato knížka by se měla stát Biblí každého, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat, ale měla by se dostat úplně ke každému, protože každý si v ní něco najde a každému může pomoct. Četl jsem ji 3x a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát, protože každá kapitola se může hodit v různých situacích a pokaždé si z toho člověk vezme něco trošku jiného. Takový „aha efekt“ 100x jinak :-)" (Jan B.)

"Děkuji za knihu. Čarokrásne, inspirující na každý den. Nosím ji teď v kabelce 100 % doporucuji všem. Ještě jednou děkuji. Kniha pomáhá mne i mým blízkým. Motta z knihy používám každý den dokonce i v práci. Hop hip hip hurá této knize. S láskou Natálka" (Natálka K.)

Kontakt

Garnet Peers, s.r.o.

Garnet Peers, s.r.o.

Pod Stráňou 338
032 03 Liptovský Ján
Slovensko
+421 948 398 577

www.peterurbanec.sk
https://www.facebook.com/peter.urbanec.sk
Youtube: Peter Urbanec https://www.youtube.com/channel/UC2rQq5on6x9I7OEO8Ocycjg

peterurbanec.treningy@garnetpeers.com
www.garnetpeers.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem