Pobyt kúsok od zámku v penzióne Myslivna v Lednicko-valtickom areáli s polpenziou a vínom

Penzion Myslivna, Južná Morava - Lednice Penzion Myslivna, Južná Morava - Lednice... (mapa)

Cena od 137,00 € Koupit! od 137,00 €

od 137,00 €

Bežná cena: 202 - 666,00 €

Nákupom získate minimálne 137 bodov

Čo vás čaká v penzióne Myslivna? Relax, bowling, biliard, skvelé jedlo i víno. Rozprávkovú atmosféru si navodíte prechádzkami po okolí zámockých záhrad. Pobyt vám potom spríjemnia bohaté raňajky a večere s džbánkom lahodného vína. Na výlet sa môžete vydať do Aqualandu Moravia, v ktorom sa dá oddychovať aj počas daždivých dní, alebo do obľúbeného vinárskeho mesta Mikulov.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 386 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO Len 10 minút od zámku Lednice zo zoznamu UNESCO

0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice 0,5 l vína k večeri z vinárstva Nečas Rakvice

V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava

1 hodina biliardu a bowlingu 1 hodina biliardu a bowlingu

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich možností

2 noci
137,00 €

3 noci
200,00 €

4 noci
262,00 €

5 nocí
325,00 €

6 nocí
387,00 €

7 nocí
450,00 €

Nákupom získate minimálne 137 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzion Myslivna

Čo vás čaká v penzióne Myslivna? Relax, bowling, biliard, skvelé jedlo i víno. Rozprávkovú atmosféru si navodíte prechádzkami po okolí zámockých záhrad. Pobyt vám potom spríjemnia bohaté raňajky a večere s džbánkom lahodného vína. Na výlet sa môžete vydať do Aqualandu Moravia, v ktorom sa dá oddychovať aj počas daždivých dní, alebo do obľúbeného vinárskeho mesta Mikulov.

Lednicko-valtický areál

Objavte podklady Česka a prežite rozprávkovú dovolenku v jednej z najkrajších oblastí zapísanej aj v zozname UNESCO, Lednicko-valtickom areáli. V pohostinnom moravskom kraji vám zázemie poskytne penzión Myslivna, iba 10 minút od zámku Lednice a na dosah aj ďalším moravským skvostom.

Okrem rozprávkových zámkov v Ledniciach (10 minút chôdze) a Valticiach (7 km), sú tu aj iné zaujímavosti: zrúcanina Janův hradLovecký zámoček, Apollónov chrám s dórskym stĺporadím, a mnoho ďalšieho.

Mesto Valtice

Dominantou Valtíc je barokový zámok s kaplnkou (využívaná k hudobným produkciám) a kostol Nanebovzatia Panny Márie. Obec sa pýši oficiálnym titulom "hlavné mesto vína". Sídli tu Národné vinárske centrum, ktoré prevádzkuje verejnú degustačnú expozíciu Salón vín ČR.

V okolí sa nachádzajú dve verejne prístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistna a Rendez-vous. Na sever vedie červená turistická trasa do Ledníc a modrá k hraničnému zámočku.

Vinárska turistika

Špecialitou Pálavy je vinárska turistika. Prechádza tadiaľ hneď niekoľko náučných vinárskych chodníkov a cyklotrás:

  • Na bicykli okolo Lednických rybníkov
  • Cyklotrasa č. 5043 Vranovice - Lednice
  • Cyklotrasa č. 5045 Lednice - Valtice
  • Cyklotrasa č. 412 Lednice - U Zlatého jeleňa
  • Cyklotrasa č. 41 Nový Přerov - Mikulov - Břeclav
  • Na bicykloch lužným lesom z Ledníc do Břeclavi
  • Vinársky náučný chodník Mikulov - 20 km trasa pre peších turistov i cyklistov, zoznamujúca s vinárskou históriou kraja pod Pálavou
  • Mikulovská vinárska cesta - 82 km trasa pre cyklistov vedúca Mikulovsku vinárskou podoblasťou, časť chodníka prechádza Lednicko-valtickým areálom
  • Moravská vínna cesta - 280 km trasa pre cyklistov vedúca všetkými moravskými vinárskymi podoblasťami

Wellness a vodné radovánky

Za oddychom môžete vyraziť do najväčšieho stredoeurópskeho aquaparku na Morave Aqualand Moravia s vodnými radovánkami vhodnými ako pre deti, tak i dospelých a všetko v zdravej vode z termálnych prameňov! Komplex na brehu priehrady Nové Mlýny, ktorý využíva miestne termálne pramene, vyrástol na 35 ha pozemku. Len aquapark zaberá plochu ôsmich futbalových ihrísk, okolo sa stavajú ďalšie športové a rekreačné objekty a hotely.

Neďaleko sú tiež obľúbené termálne kúpele Laa an der Thaya, ktoré ležia na samej hranici Rakúska, 2 km od bývalého hraničného prechodu Hevlín. Vodou z prameňov je napúšťaná sústava vnútorných a vonkajších bazénov. Horúca termálna voda sa pohybuje medzi 26 a 36 °C. Doprajte si zaujímavý zážitok z kúpania nielen vo vnútorných priestoroch, ale aj pod šírym nebom. Pripravený je pre vás soľný bazén s podvodnou hudbou, masážny bazén s vodnou stenou a masážnymi lavicami, ako aj zimná záhrada, ázijská odpočiváreň alebo termálne kino.

 

Kontakt

Penzion Myslivna

Nádražní 675 ,
69144 Lednice ,
+420 519 340 220, +420 604 564 111

penzion@myslivna-lednice.cz
www.myslivna-lednice.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem