Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Letná dovolenka s polpenziou v Hrabovskej doline v hoteli Hrabovo

LokalitaHotel Hrabovo, Ružomberok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 25.6.2021 do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Liptov znamená nezabudnuteľnú dovolenku v srdci Slovenka. Čo sa k nej najviac hodí? Pohodlie a poctivá domáca kuchyňa, ktorú vám v podobe polpenzie dopraje hotel Hrabovo. Ďalej krásny výhľad na vodu, požičanie bicyklov, možnosti wellness v sesterskom hoteli, turistické a cyklotrasy, aquaparky, historické pamiatky. Liptov Region Card v pobytovom balíčku pomôže ušetriť ešte viac.

O hoteli

Hotel Hrabovo (545 m n. m.) je situovaný v krásnom prostredí Hrabovskej doliny pri Ružomberku, v srdci Veľkej Fatry s očarujúcim výhľadom na dominantný vrch Čebrať (1054 m n. m.). Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti kabínkovej lanovky, ktorá vás vyvezie priamo na svahy Malina Brda (960 – 1209 m n. m.). Túto dispozičnú výhodu oceníte aj počas letnej sezóny. Nakoľko sa v blízkosti nachádzajú špičkové dráhy pre horské bicykle a vodná nádrž vhodná na kúpanie a člnkovanie.

Ubytovanie

Hotel Hrabovo ponúka rôzne typy izieb. Napríklad dvoj- a trojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, rodinné izby, ako aj luxusné apartmány. Každá izba má LED TV a balkón s výhľadom na Hrabovskú dolinu. Súčasťou všetkých izieb je kúpeľňa (sprchovací kút/vaňa, WC a umývadlo).

Stravovanie

Hostia majú k dispozícii jedáleň s kapacitou cca 80 hostí a letnú terasu, z ktorej sa ponúka nádherný výhľad na okolité krásy Hrabovskej doliny. Snahou pracovníkov hotela je uspokojiť návštevníkov hlavne domácou kuchyňou z kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

Wellness v hoteli Áčko

Doprajte si počas pobytu blahodarný oddych pre telo aj myseľ vo wellness v sesterskom hoteli Áčko (15 min. pešo). Načerpajte sily a uvoľnite zmysly v príjemnom prostredí, so zľavou alebo rovno ako súčasť pobytového balíčka. Vo wellness sú vyhrievaný bazén, sauny, vírivka.

Bazén

Vyhrievaný bazén prekvapí nielen svojim nezvyčajným umeleckým prevedením, ale aj svojou prívetivou atmosférou. Je zabezpečený nepretržitou filtráciou vody, ktorá prefiltruje celý objem bazéna každé 3 hodiny.

Vírivka

Doprajte si dokonalý perličkový kúpeľ a uvoľnite sa vo vírivke, ktorej teplota vody má 34 °C a je určená pre maximálne 4 osoby.

Sauny

Hostia ktorí sa chcú rozmaznávať a zregenerovať tak svoje telo majú k dispozícií 3 druhy sáun. Fínsku saunu s kapacitou 3 osoby. Biosaunu s kapacitou 6 osôb, určenou pre hostí, ktorí zle znášajú teploty vo fínskej saune, alebo tým, ktorým nevyhovuje vysoká vlhkosť parných sáun. Sauna sa vyznačuje nižšou teplotou 80 °C a relatívnou vlhkosťou okolo 40 %. Takisto je k dispozícií infrasauna, ktorá ponúka zahriatie tela infra-žiarením, stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov.

Aktivity

Môžete sa tešiť na veľa možností, ktoré vás čakajú v blízkosti hotela. Ako napríklad, lezecké dráhy v areáli parku Tarzánia, horský joggingový chodník o dĺžke 3,5 km, člnkovanie na vodnej nádrži Hrabovo, turistické prechádzky na Malinô Brdo, Čebrať, alebo Choč, ktoré môžete spojiť s exkurziou na Likavský hrad či UNESCO expozíciou Vlkolínec.

Turistika

Liptov ponúka široké možnosti peších túr vďaka ideálnej polohe a jedinečným prírodným krásam. Návštevníci si môžu vybrať z rôzne náročných turistických trás v srdci pohorí Malej a Veľkej Fatry.

Cykloturistika

V okolí hotela Hrabovo sú ideálne podmienky pre cestnú cyklistiku. Obľúbené sú trasy okolo Liptovskej Mary, Čutkovskej a Ľubochnianskej doliny. Množstvo turistov kombinuje pešiu turistiku s výletom na bicykloch.

Vodná nádrž Hrabovo

Vodná nádrž Hrabovo je jednou z najnavštevovanejších miest v okolí hotela Hrabovo. Návštevníci majú možnosť bezplatného kúpania, behania, rybolovu, člnkovania a rozličných vodných atrakcií v príjemnom prostredí areálu Hrabovskej doliny.

Kúpanie

Veľmi obľúbené v okolí sú Gino Paradise Bešeňová, aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš a kúpele Lúčky len 13 km od Ružomberka.

Tipy na výlety:

 • Vlkolínec pripomína stredoveké dedinské sídlo obkolesené lesom a úzkymi pásikmi polí a pasienkov. Od roku 1993 je zaradený do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO
 • Galéria Ľudovíta Fullu v Ružomberku prezentuje najmä výtvarné diela, ktoré SNG daroval Ľudovít Fulla
 • Hrad Likava je najväčším hradom Liptova a jeho hlavnou úlohou bolo strážiť dôležitú cestu z Považia na Oravu a do Poľska
 • Pieskové Kráľovstvo, Hrabovo
 • Tarzánia, Zipline & Aguazorbing v Hrabovskej doline
 • Bike Park Malinô Brdo
 • Aquaparky Gino Paradise Bešeňová Tatralandia Liptovský Mikuláš a kúpele Lúčky len 13 km od Ružomberka
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Polpenzia v cene, poctivé jedlá z domácej kuchyne
  Polpenzia v cene, poctivé jedlá z domácej kuchyne
 • Liptov Region Card v cene každého pobytu
  Liptov Region Card v cene každého pobytu
 • Zľava alebo vstup do wellness v sesterskom hoteli
  Zľava alebo vstup do wellness v sesterskom hoteli
 • Zapožičanie bicyklov na 3 hodiny
  Zapožičanie bicyklov na 3 hodiny
 • Východiskový bod pre mnohé turistické atrakcie
  Východiskový bod pre mnohé turistické atrakcie

od 129,00 €

Bežná cena: 177 - 500,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 129 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 19.06.2021 o 09:20.

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 129 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 755 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Hotel Hrabovo

Hotel Hrabovo

Hrabovská cesta 30
03401 Ružomberok
+421 444 323 178

Check-in od 15.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.


www.hrabovohotel.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Čutkovská dolina

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

3
km
Hrad Likava

Hrad Likava

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

5
km
Vlkolínec

Vlkolínec

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

9
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

10
km
Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

12
km
Arpádovský kaštieľ

Arpádovský kaštieľ

Budova kaštieľa pochádza z 18. storočia a je jednou z dominánt mesta Vyšný Kubín. Nachádza sa tu stála expozícia, ktorá približuje život najznámejšieho rodáka tejto obce, Pavla... Viac Országha Hviezdoslava.

12
km
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

12
km
Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

13
km
Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Drevený artikulárny evanjelický kostol z roku 1688 s drevenou zvonicou, bol v roku 2008 zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva... Viac UNESCO. Celý interiér kostola je bohato vymaľovaný, vnútorné zariadenie pochádza zo 17. a 18. storočia.

14
km
AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark sa nachádza priamo v Dolnom Kubíne, pričom jeho hlavnou časťou je Vodný svet s ponukou rôznych vodných atrakcii. Okrem toho ponúka aj saunu, vonkajši Fun Park pre deti a... Viac reštauráciu.

14
km
Drevený kolonádový most

Drevený kolonádový most

Most bol postavený v 90-tych rokoch 20. storočia. Most spájajúci sídlisko Bysterec so Starým mestom je raritou v celoslovenskom i stredoeurópskom meradle.

15
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež