Makarská riviéra: Dovolenka na 10 dní vo Vile Marta s dopravou a možnosťou polpenzie i poistenia

CK Cílka, Chorvátsko - Podgora - Makarská riviéra

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Makarská riviéra: Dovolenka na 10 dní vo Vile Marta s dopravou a možnosťou polpenzie i poistenia

CK Cílka, Chorvátsko - Podgora - Makarská riviéra CK Cílka, Chorvátsko - Podgora - Makarská riviéra (mapa)

Ukončené od 155,00 €

od 155,00 €

Bežná cena: 155 - 220,00 €

Usaďte sa v pohodlných sedadlách autobusu RegioJet a pustite si hudbu, hry či film podľa vlastnej chuti. Ani sa nenazdáte a ste na Makarskej rivére. Privíta vás slnko, čistá voda a dlhé kamienkové pláže. Letovisko ako stvorené pre rodiny s deťmi. Príjemne sa vám bude bývať v pokojnej časti Podgory vo Vile Marta. More aj centrum mesta je tu na dosah, len 250 m od vily.

9,8

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

0 zákazníkov odporúča
0 zákazníkov neodporúča

Prečo si vybrať túto ponuku

Vila 250 m od kamienkovej pláže aj od centra Vila 250 m od kamienkovej pláže aj od centra

Krásna spoločná terasa s výhľadom na Podgoru a more Krásna spoločná terasa s výhľadom na Podgoru a more

Majitelia komunikujú po slovensky Majitelia komunikujú po slovensky

Možnosť doobjednania polpenzie a poistenia Možnosť doobjednania polpenzie a poistenia

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

CK Cílka

Usaďte sa v pohodlných sedadlách autobusu RegioJet a pustite si hudbu, hry či film podľa vlastnej chuti. Ani sa nenazdáte a ste na Makarskej rivére. Privíta vás slnko, čistá voda a dlhé kamienkové pláže. Letovisko ako stvorené pre rodiny s deťmi. Príjemne sa vám bude bývať v pokojnej časti Podgory vo Vile Marta. More aj centrum mesta je tu na dosah, len 250 m od vily.

Podgora

Podgora je vyhľadávané, rušné a napriek tomu veľmi malebné mestečko na Makarskej riviére, 10 km južne od Makarskej. Krásne kamienkové pláže lemujú živú promenádu ​​s vysokými palmami, radom štýlových reštaurácií a barov. Všetka infraštruktúra cestovného ruchu (obchody, požičovne áut, motoriek, bicyklov, vodné športy, tenisové kurty, zmenárne), široká ponuka fakultatívnych výletov, možnosť prechádzok do Tučepi či tanec v diskokluby na okraji letoviska. Hlavnou dominantou mestečka je pamätník v tvare krídel čajky, od ktorého je nádherný výhľad na celú Podgora aj protiľahlé ostrovy Hvar a Korčula.

Ubytovanie

Vila Marta sa nachádza v pokojnejšej časti letoviska a ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách alebo troch až šesťlôžkových apartmánoch. Väčšina izieb má balkón orientovaný na more a súčasťou vily je tiež veľká spoločná terasa (cca 80 m2), kde je krásny výhľad na letovisko a more.

Vzdialenosť vily od mora aj centra je cca 250 m. Reštaurácia je vzdialená 5 minút pešo.

Dvojlôžková izba je vybavená manželským dvojlôžkom, skriňou, nočnými stolíkmi, stoličkami a stolom, balkónom a kúpeľňou so sociálnym zariadením. Dve dvojlôžkové izby majú na poschodí oddelenú, plne vybavenú kuchyňu s 2 oddelenými chladničkami pre každú izbu zvlášť.

Apartmán (4-5 lôžok) má dispozíciu 2 + kk. Oddelené spálne sú vybavené manželským dvojlôžkom, skríň a balkónom. Jedna spálňa je tiež vybavená ďalším pevným lôžkom. Kuchynka je umiestnená v jednom z izieb a je vybavená chladničkou, dvojplatňovým varičom, rýchlovarnou kanvicou a základným vabavením. V izbe je tiež jedálenský stôl so stoličkami. Spálňa orientovaná na more je vybavená klimatizačnou jednotkou. Apartmán má 1x balkón s výhľadom na more. Priestranná kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom sa nachádza v predsieni medzi spálňami. Apartmán je ideálny pre rodiny s deťmi alebo priateľov. Klimatizácia je za príplatok (1 €/hod.), tzn. nie je obsiahnutá v cene.

Doprava

Doprava je zaisťovaná kvalitnými luxusnými autobusmi Fun & Relax spoločnosti RegioJet, a. s., disponujúcimi kolektívom kvalifikovaných a profesionálnych vodičov. Každý autobus je vybavený klimatizáciou, WC, multimediálnym zariadením, kávovarom. Multimediálne zariadenie umožňuje individuálne počúvanie hudby, sledovanie filmov či hranie hier, preto si so sebou nezabudnite zobrať vlastné slúchadlá. Počas prestávok si možno u vodiča zakúpiť nápoje a drobné občerstvenie za CZK. V cene autobusovej dopravy je zahrnutý aj doprovod technického sprievodcu, ktorý zaisťuje bezproblémový priebeh cesty

Stravovanie

Chorvátska polpenzia (za príplatok) podávaná v príjemnej reštaurácii Srećko priamo pri mori. Raňajky kontinentálne, večera servírovaná - stravovanie formou á la carte. Raňajky sa podávajú medzi 8.00 - 10.00 hod., večera medzi 18.00 - 19.30 hod. Každý deň je možné voliť medzi mäsom, rybou alebo vegetariánskym jedlom.

Cestovné poistenie

Cestovná kancelária sprostredkúva klientom poistenie liečebných nákladov a storna zájazdu od Union poisťovňa, a. s. Vzhľadom k tomu, že je poistenie šité "na mieru" týmto zájazdom, je možné ho objednať iba pri podpise zmluvy o zájazde a nedá sa doobjednávať spätne. Poistenie zahŕňa aj storno zo zdravotných dôvodov, a to i v prípade ochorenia koronavírusom. Viac informácií o poistení nájdete TU.

Európa, turistika - balík B: jednotná cena 12 €/os./10-dňový zájazd

Kontakt

CK Cílka

CK Cílka

Křenová 40 ,
602 00 Brno ,
+420 604 921 840

info@cilka.cz
www.cilka.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Vila Marta

Ivana Gorana Kovaćića 29 ,
213 27 Podgora ,
+420 604 921 840


www.cilka.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem