10

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Chudnite rýchlo a efektívne na účinných strojoch ROLLFIT®, VACUFIT® a ACTIVE BELLY®

LokalitaMandoo SLIM FIT BEAUTY RELAX, Bratislava - Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 7.9.2021 podľa dostupnosti.

Pravidelným a nenáročným cvičením na strojoch okrem výrazného chudnutia na problematických partiách - brucho, zadok a stehná – krásne formujete postavu, eliminujete celulitídu a spevňujete pokožku. Aktívny relax a zlepšenie zdravotného stavu detoxikáciou organizmu sú zaručené. A to všetko dosiahnete 3x rýchlejšie!

ROLLFIT®

ROLLFIT® je fitness zariadenie určené na masáž tela. Prostredníctvom rotovania drevenej časti zariadenia je aplikovaná masážna a akupresúrna metóda tlakom na body na tele, ktoré sú dôležité pre funkciu orgánov.

Výsledkom je zmenšenie objemu partií telaodstránenie celulitídyspevnenie a tvarovanie postavy, aktivácia lymfatického obehu, povzbudenie metabolizmu, zlepšenie zdravotného stavu, uvoľnenie svalstva a relax.

VACUFIT DUAL®

Spaľovanie tukov a formovanie postavy prístrojom VACUFIT DUAL® je 3x rýchlejšie vďaka vákuovému podtlaku a pôsobeniu infračerveného žiarenia. Svaly a tkanivá sa v krátkom čase počas rýchlej chôdze na bežiacom páse prehrejú a vaše telo spaľuje tuky omnoho rýchlejšie.

Chudnete o tretinu rýchlejšie ako v bežnej atmosfére vďaka vákuovému podtlakovému systému a infračervenému žiareniu.

ACTIVE BELLY®

ACTIVE BELLY® je brušný masážny pás, ktorý striedavým pôsobením tlakových komôr aktivuje prekrvenie pokožky v oblasti brucha a v kombinácii s aeróbnym tréningom na eliptickom trenažéri efektívne odbúrava tuky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výrazné spaľovanie tukov na problematických partiách – boky, stehná, zadok a brucho
  Výrazné spaľovanie tukov na problematických partiách – boky, stehná, zadok a brucho
 • Efektívna redukcia hmotnosti a rýchly úbytok centimetrov
  Efektívna redukcia hmotnosti a rýchly úbytok centimetrov
 • Eliminácia celulitídy, hladšia a pevnejšia pokožka
  Eliminácia celulitídy, hladšia a pevnejšia pokožka
 • Detoxikácia organizmu, rozprúdenie lymfatického systému a krvného obehu
  Detoxikácia organizmu, rozprúdenie lymfatického systému a krvného obehu
 • Viditeľné výsledky už po 12 cvičeniach 3-4x týždenne po 30 minút
  Viditeľné výsledky už po 12 cvičeniach 3-4x týždenne po 30 minút

od 3,50 €

Bežná cena: 5 - 11,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 3 body

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 3 body


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

10

Vyhovovalo mi, že cvičenie bolo nenáročné a zároveň účinné. Cítila som sa po absolvovaní hodiny ako znovuzrodená. Hlavne ten príjemný pocit po tréningu v infrasaune. Vo fitness centre neviem, ako cvičiť, v salóne mi obsluha ochotne vysvetlila postup a účinky strojov a po celý čas sa mi venovala.

Zákazník ZľavaDňa, 31. mája 2021

Hodnotil ponuku 1 vstup VACUFIT® 30 min.


10

Štýlový salón iba pridal k mojej spokojnosti s cvičením. Procedúru som si vybrala kvôli problematickej brušnej partii a na odporúčanie nabudúce vyskúšam kombináciu ďalších strojov. Odporúčam hlavne ženám, ktoré majú málo času a chcú viditeľné výsledky v krátkej dobe.

Renáta, 27. mája 2021

Hodnotil ponuku 1 vstup ACTIVE BELLY® 30 min.

Kontakt

Mandoo SLIM FIT BEAUTY RELAX

Mandoo SLIM FIT BEAUTY RELAX

Kopčianska 16,
851 01 Bratislava
+421910248601

Pon: 10:00 – 20:00
Ut: 07:00 – 20:00
Str: 10:00 – 20:00
Štv: 07:00 – 20:00
Pia: 07:00 – 20:00
Sob: 10:00 – 14:00
Ned: 16:00 – 19:00

info@mandoo.sk
www.mandoo.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež