Permanentka do horizontálneho alebo vertikálneho turbosolária

SALÓN EVELYN STYLE, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Permanentka do horizontálneho alebo vertikálneho turbosolária

SALÓN EVELYN STYLE, okres Žilina, Žilina SALÓN EVELYN STYLE, okres Žilina, Žilina (mapa)

Ukončené od 4,90 €

od 4,90 €

Bežná cena: 10 - 60,00 €

Odhalené ramená, bosé nohy a vánok vo vlasoch... teplé počasie je čochvíľa tu a to chce pokožku, s ktorou nesplyniete so stenou. Preto nebuďte beloba a pomôžte svojej pokožke, aby bola pred sezónou chrumkavo čokoládová.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Krásna a prirodzene opálená pokožka Krásna a prirodzene opálená pokožka

Bez bielych pásikov od plaviek Bez bielych pásikov od plaviek

Na začiatok stačí 4 až 7 minút Na začiatok stačí 4 až 7 minút

Solárium s ozvučením a príjemne chladivým vzduchom Solárium s ozvučením a príjemne chladivým vzduchom

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SALÓN EVELYN STYLE

Odhalené ramená, bosé nohy a vánok vo vlasoch... teplé počasie je čochvíľa tu a to chce pokožku, s ktorou nesplyniete so stenou. Preto nebuďte beloba a pomôžte svojej pokožke, aby bola pred sezónou chrumkavo čokoládová.

Tak ako vo väčšine prípadov platí „všetko s mierou“, platí to i v tomto prípade, a to niekoľkonásobne. Neustále nás sprevádzajú varovania odborníkov na škodlivosť opaľovania na slnku ako aj v soláriách. Používanie solária so „zdravým rozumom“ však má aj svoje pozitíva.

Slnečnú energiu tvoria ultrafialové žiarenie, infračervené žiarenie a viditeľné svetlo. Ultrafialové žiarenie typu A a B spôsobujú zhnednutie pokožky, UV typu B vyvoláva tvorbu vitamínu D3, ktorý priamo ukladá vápnik do kostí a teda pôsobí proti odvápňovaniu. UV žiarenie typu C, ktoré škodí človeku najviac je filtrované atmosférou Zeme. Na rozdiel od slnečného svetla, UV žiarenie v soláriách neobsahuje takmer žiadne škodlivé žiarenie typu B a C.

Slnko patrí medzi základné prírodné živly, bez nich by nebolo života na Zemi. Avšak podobne, ako nám nedostatok slnka škodí, je pre nás nežiaduci i jeho nadbytok. Návšteva solária má svoje opodstatnenie v každom ročnom období.

Solárium na jar

  • pôsobí proti jarnej únave
  • pripravuje kožu na leto

Solárium v lete

  • pripravuje pokožku na dovolenku
  • opaľuje bez letných teplôt

Ergoline

Potenie sa pod umelým slnkom už dávno patrí do minulosti: špeciálne nastavené prúdenia vzduchu omývajú teplo príjemne chladivým vzduchom. A vôbec na samotný komfort sa kladie veľká dôležitosť. Ergonomický celkový koncept sa stará o pohodlné ležanie a kompletné uvoľnenie. Vďaka inovatívnej technike stereofónneho zvuku má Ergoline aj v ozvučení hlavné slovo a teda zákazník si môže svoj slnečný kúpeľ vychutnávať aj po hudobnej stránke. K technologickému štandardu solárií Ergoline patrí tiež jednoduchá obsluha: či už climatronic, opaľovanie ramien alebo tváre - pomocou kokpitu solária sa dá samostatne stanoviť intenzita a variácie opaľovania.

Zákazníci môžu dôverovať špičkovej značke solárií Ergoline. K dispozícií je 1 horizontálne a 1 vertikálne turbosolárium, ktorých kvalitu zaručujú pravidelnou výmenou trubíc a odborným servisom.

6 dôvodov prečo práve Ergoline:

  • silná značka
  • overená bezpečnosť
  • dizajn budúcnosti
  • výnimočné pohodlie
  • jednoduchá manipulácia
  • tvarovaná doska

Evelyn style Esthetic

Salón krásy je vám k dispozícií každý pracovný deň aj cez víkendy. Exkluzívna starostlivosť na vysokej úrovni so spokojnosťou aj pre VIP klientov vám určite vyčarí ešte výraznejší úsmev na tvári.

Nie sú bežné kaderníctvo, ale exkluzívny salón krásy. Nová éra luxusu, prestíže a profesionálneho prístupu. Pôsobia na trhu už dlhé roky a o úspešnosti svedčí aj fakt, že majú stabilnú a spokojnú klientelu, ktorá sa k nim neustále vracia.

Ponúkajú bohatý a komplexný sortiment služieb, zúročujú skúsenosti, zručnosti, vedomosti a prinášajú prelomové služby z celého sveta. A pretože móda nie je stála, kráčajú s dobou a snažia sa prinášať stále inovatívne služby a produkty.

Salón Evelyn style je pyšný a potešený inšpiráciou ľudí, pre ktorých a s ktorými pracuje. Sú silnou víziou, umeleckými emóciami a zbierkou zaujímavých trendov.

Kontakt

SALÓN EVELYN STYLE

A.Hlinku 7B (obchodný dom Mirage)
010 01 Žilina
Slovensko
0903 386 960

colonovaevka@gmail.com
www.evelynstyle.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem