Chránič a korektor vybočených palcov Hallux valgus 2 v 1 zo silikónu

HealMed, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Chránič a korektor vybočených palcov Hallux valgus 2 v 1 zo silikónu

LokalitaHealMed, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.2.2021 do 30.4.2021 podľa dostupnosti.

Začína sa to občasným nepohodlím a začervenaním. Ak však budete vybočený palec ignorovať, nastúpi permanentná bolesť a deformácia bude viditeľná na prvý pohľad. V poslednom štádiu je už nutná operácia. Začnite preto s nápravou okamžite a pomôžte si korektormi Hallux valgus, nech sa vám čím skôr opäť chodí s ľahkosťou.

Hallux Valgus chránič a korektor

Táto ortopedická pomôcka je prepojením silikónového korektoru a chrániča Hallux Valgus. Výsledok tohto spojenia rieši problémy vybočeného palca a citlivosti palcového kĺbu v obuvi. Vybočený palec môže byť genetická deformácia alebo nadobudnutá nosením nesprávnej obuvi s úzkou špičkou a vysokými opätkami, no môže sa objaviť aj po reumatických ochoreniach. Chránič a korektor je odporúčaný na nosenie každý deň v akejkoľvek obuvi. Pomôcka sa naťahuje na palec a je vhodné ju fixovať, aby sa pri celodennej chôdzi nehýbala.

Je nenáročný na údržbu, má dlhú životnosť a je univerzálny na ľavú aj pravú nohu. Vďaka silikónu, z ktorého je vyrobený, sa prispôsobí tvaru a veľkosti palca.

Ako liečiť Hallux valgus (vybočený palec)?

Jednou z možností, ako sa zbaviť haluxu, je kvalitná ortopedická obuv. Je dôležité starať sa o vaše nohy a k tomu neodmysliteľne patrí aj kvalitná obuv. Pokiaľ však chcete stále nosiť svoje obľúbené topánky, nezúfajte a vyberte si niektoré z kvalitných ortopedických vložiek. Pamätajte však, že noha musí mať stále dostatok priestoru v topánke. Tieto odporúčania sa hodia aj ako prevencia pred vznikom haluxom.

Pokiaľ však už trpíte vybočeným palcom a stále nie ste v najpokročilejšom štádiu, nezúfajte, ešte sa môžete vyhnúť operácii. Existuje mnoho zdravotníckych pomôcok, ktoré korigujú váš vybočený palec a zároveň chránia kĺb pre odieraním v topánke a tým aj postupným zhoršovaniu stavu vybočeného palca. Jednou z možností je práve korektor vybočeného palca.

Či už nosíte ortopedické vložky, používate rôzne korektory na halux alebo bandáže, nezabúdajte aj vykonávať špeciálne cviky. Spýtajte sa svojho lekára, aké cviky by vám odporučil.

Príznaky Hallux valgus

Viete správne rozpoznať príznaky vybočeného palca? V prvých štádiách budete pociťovať občasnú bolesť chodidla po boku a môžete vidieť jemné začervenanie. Postupom času bude dochádzať k oddeľovaniu kostičiek pod palcom a v tomto štádiu už rozpoznáte halux aj vizuálne. Palec sa bude postupne vybočovať smerom k ostatným prstom na nohe. 

Ak budete tento problém ignorovať, môže váš vybočený palec ostatné prsty na nohe začať križovať a výsledkom budú permanentné bolesti. V tomto štádiu je chodidlo citlivé aj na menší dotyk. Posledným štádiom haluxu je, keď vás už lekár pošle s týmto problémom na operáciu. Preto netreba čakať a začnite s liečbou a prevenciou čo najskôr.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Spojenie viacerých pomôcok v jednom
  Spojenie viacerých pomôcok v jednom
 • Koriguje vybočený palec a chráni kĺb pred odieraním
  Koriguje vybočený palec a chráni kĺb pred odieraním
 • Vďaka silikónu sa prispôsobí tvaru a veľkosti prstov
  Vďaka silikónu sa prispôsobí tvaru a veľkosti prstov
 • Nenáročný na údržbu, dlhá životnosť
  Nenáročný na údržbu, dlhá životnosť
 • Začnite s nápravou skôr, než bude nutná operácia
  Začnite s nápravou skôr, než bude nutná operácia

Ukončené
od 5,90 €

Bežná cena: 5,90 - 6,90 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 651 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

HealMed

HealMed

Jesenná 2688/12
080 05 Prešov
+421 918 514 874

healmed@healmed.sk
healmed.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť