Špičkový Philips Lumea IPL pre domácu epiláciu – pokožka bez chĺpkov až pol roka (zľava 30 €)

RE3 s.r.o., Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(10 hodnotení)

Špičkový Philips Lumea IPL pre domácu epiláciu – pokožka bez chĺpkov až pol roka (zľava 30 €)

LokalitaRE3 s.r.o., Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 12.2.2021 do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Užívajte si až 6 mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov so špičkovým IPL prístrojom Philips Lumea Prestige. Je navrhnutý pre pohodlné domáce ošetrenie, klinicky testovaný a vyvinutý v spolupráci s dermatológmi. Automaticky rozozná odtieň vašej pokožky a poradí si so širokou škálou chĺpkov od tmavých blond po čierne. Ošetrenie je bezpečné a šetrné aj v citlivých oblastiach.

Philips Lumea Prestige

Užívajte si 6 mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov.*

4 inteligentné nadstavce – pre optimálne výsledky

 • S technológiou SenseIQ
 • Podpazušia, oblasť bikín, telo, tvár
 • So senzorom SmartSkin
 • Používanie bez kábla aj s káblom

Špičková technológia IPL na domáce používanie, vyvinutá v spolupráci s dermatológmi

IPL je skratka pre intenzívne pulzné svetlo. Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo uvádzajúce folikuly chĺpkov do fázy zastaveného rastu. Vďaka tomu sa množstvo chĺpkov, ktoré rastú na tele, postupne zníži. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk. Ošetrenie zabraňujúce dorastaniu chĺpkov je bezpečné a šetrné aj v citlivých oblastiach tela. Zariadenie Philips Lumea je klinicky testované a vyvinuté v spolupráci s dermatológmi na jednoduché a účinné ošetrenie v pohodlí vášho domova.

Špičková technológia IPL na domáce používanie, vyvinutá v spolupráci s dermatológmi

Preukázateľne jemné a účinné ošetrenie

Objektívne štúdie dokazujú, že po troch ošetreniach sa zbavíte až 92 % chĺpkov**. Prvé štyri ošetrenia vykonávajte každé dva týždne a nasledujúcich osem ošetrení každé štyri týždne. Po 12 ošetreniach si môžete užiť 6 mesiacov hladkej pokožky bez chĺpkov*.

Preukázateľne jemné a účinné ošetrenie

Vhodné pre množstvo rôznych typov chĺpkov a pokožky

Použitie Philips Lumea Prestige je účinné so širokou škálou typov vlasov a pleti. Hodí sa na prirodzene tmavé blond, hnedé a čierne vlasy a na odtiene pokožky od veľmi bielej po tmavohnedú. IPL si vyžaduje kontrast medzi pigmentom vo farbe vlasov a pigmentom v odtieni pleti, preto (rovnako ako pri iných ošetreniach na báze IPL) zariadenie Lumea nemožno použiť na ošetrenie bielych, šedých, svetlých blond alebo červených chĺpkov. Nie je vhodné na veľmi tmavú pokožku.

Vhodné pre množstvo rôznych typov chĺpkov a pokožky

Technológia SenseIQ pre odstraňovanie chĺpkov na mieru 

Vníma. Senzor SmartSkin zariadenia Lumea rozpoznáva tón vašej pleti a navrhuje najpohodlnejšie nastavenie intenzity ošetrenia pre vašu potrebu. Prispôsobuje. Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy šité na mieru každej partii tela. Chráni. Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a inšpirované vami pre jemné a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov, a to aj na citlivých miestach ***.

Technológia SenseIQ pre odstraňovanie chĺpkov na mieru 

Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy jednotlivým častiam tela

Vaše telo je jedinečné. K ošetreniu jeho pokožky a kriviek by sa preto malo pristupovať jedinečne. Nadstavce zariadenia Lumea na celé telo sú tvarované tak, aby perfektne kopírovali každú jeho krivku a prispôsobili programy ošetrenia každej oblasti tela. Svetelné priezory sú navrhnuté tak, aby maximalizovali kontakt s pokožkou v snahe zabrániť únikom svetla. Umožní to účinné a šetrné ošetrenie aj v chúlostivých alebo citlivých oblastiach.

Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy jednotlivým častiam tela

Zaoblený nadstavec na podpazušie

Inteligentný nadstavec na oblasť podpazušia je špeciálne navrhnutý na ošetrenie ťažko prístupných oblastí podpazušia. Pri jeho strednej veľkosti má jeho priezor 3 cm2. Po nasadení nadstavca na zariadenie sa spustí prispôsobený program pre oblasť podpazušia. S redukciou množstva chĺpkov v podpazuší je spokojných až 86 % žien ****.

Zaoblený nadstavec na podpazušie

Zaoblený nadstavec na oblasť bikín s prídavným svetelným filtrom

Kliknutím na inteligentný nadstavec na oblasť bikín sa spustí program šitý na mieru tejto oblasti. Nadstavec sa pýši optimálnym priezorom s rozmerom 3 cm2 s priehľadným filtrom pre väčšie pohodlie. Jeho zakrivený dizajn kopíruje kontúry vášho tela pre maximálny kontakt, efektívnosť a pohodlie. S redukciou množstva chĺpkov v oblasti bikín je spokojných až 78 % žien****.

Zaoblený nadstavec na oblasť bikín s prídavným svetelným filtrom

Nadstavec na telo s vnútorným zakrivením

Inteligentný nadstavec na telo má náš najväčší ošetrovací priezor (4,1 cm2), priam ušitý na rýchle ošetrenie väčších častí tela, napríklad nôh, ramien a bruška. Vďaka dizajnu s vnútorným zakrivením nadstavec presne kopíruje kontúry vášho tela a zaisťuje maximálny kontakt s pokožkou. Kliknite na nadstavec, ktorý na mieru prispôsobí program jednotlivým oblastiam vášho tela. S redukciou množstva chĺpkov na nohách je spokojných až 83 % žien****.

Nadstavec na telo s vnútorným zakrivením

Precízny nadstavec na tvár s prídavným filtrom

Tento nadstavec odstraňuje chĺpky na tvári jemne a efektívne – má špeciálne navrhnutý malý a zároveň plochý priezor veľkosti 2 cm2. Nadstavec disponuje integrovaným prídavným filtrom ideálnym na ošetrenie oblasti hornej pery, brady a línie dolnej čeľuste. Po nasadení na zariadenie inteligentný nadstavec automaticky prispôsobí ošetrenie svetlom vašej tvári. S redukciou množstva chĺpkov na tvári je spokojných až 84 % žien ****.

Precízny nadstavec na tvár s prídavným filtrom

So senzorom SmartSkin

Philips Lumea Prestige s technológiou SenseIQ disponuje piatimi ľahko nastaviteľnými nastaveniami intenzity ošetrenia. Senzor SmartSkin rozpozná tón vašej pleti a potom navrhne najpohodlnejšie nastavenie intenzity pre ktorúkoľvek oblasť, ktorú ošetrujete.

So senzorom SmartSkin

Používajte bez kábla alebo s káblom

Lumea Prestige je jediným bezkáblovým IPL, takže ťažko prístupné oblasti tela sa dajú ľahko ošetriť bez toho, aby vám kábel prekážal v akomkoľvek uhle alebo dosahu. Bezkáblový navyše znamená, že ošetrenie môžete pohodlne robiť kdekoľvek v domácnosti.

Používajte bez kábla alebo s káblom

Aplikácia Lumea IPL. S vami pri každom kroku ošetrenia

Bezplatná aplikácia Lumea IPL vám pomôže ešte ľahšie získať až šesť mesiacov dlhotrvajúcej hebkosti*, všetko z pohodlia vášho domova. Pri absolvovaní každého kroku ošetrenia vám intuitívna aplikácia môže ponúknuť tipy a triky v súvislosti s vašou technikou, zatiaľ čo vďaka programom a plánovaniu na mieru budete mať vaše skrášľovanie pod kontrolou. Predstavuje najrýchlejší možný spôsob, ako byť vždy pripravená.

Aplikácia Lumea IPL. S vami pri každom kroku ošetrenia

Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

Philips Lumea je kompletné riešenie pripravené pracovať ihneď po vybalení z krabice. Nie sú potrebné žiadne náhradné diely, náplne ani gély, dokonca ani vymeniteľná lampa.

Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

Priemerná redukcia chĺpkov po 12 ošetreniach: 78 % na nohách, 64 % v oblasti bikín, 65 % v podpazuší

* Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledky na úrovni 92 % a viac.

** Pri dodržaní harmonogramu ošetrení

*** Štúdie vykonanej v Holandsku a Rakúsku sa zúčastnilo 56 žien – po 3 ošetreniach v oblasti podpazuší, bikín, nôh, po 2 ošetreniach v oblasti tváre

**** Životnosť Lumea nenahrádza 2-ročnú celosvetovú záruku spoločnosti Philips

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Model Prestige – najúčinnejšie IPL zariadenie zn. Philips
  Model Prestige – najúčinnejšie IPL zariadenie zn. Philips
 • O 92 % menej chĺpkov po troch ošetreniach
  O 92 % menej chĺpkov po troch ošetreniach
 • Integrovaný snímač odtieňa pokožky
  Integrovaný snímač odtieňa pokožky
 • Funguje na tmavých blond, hnedých a čiernych chĺpkoch
  Funguje na tmavých blond, hnedých a čiernych chĺpkoch
 • 4 inteligentné nadstavce, šetrný aj k citlivým oblastiam
  4 inteligentné nadstavce, šetrný aj k citlivým oblastiam

Ukončené
469,00 €

Bežná cena: 499,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Velmi som spokojna,urcite odporucam kazdej zene, je to sice vyssia investicia ale urcite sa iplatila.Ak by som sq znova mala rozhodnut, ci si ho kupim tak to URCITE! Som z neho nadsenaaaa

Lenka, 19. marca 2021

Hodnotil ponuku Epilátor Philips Lumea Advanced (SC1994/00...


10

Tovar zatiaľ neviem ohodnotiť, komunikácia s dodávateľom tovaru perfektná, doručenie rýchle. Celkovo s dodávateľom služby veľmi spokojný.

Branislav, 17. marca 2021

Hodnotil ponuku Epilátor Philips Lumea Advanced (SC1994/00...

Kontakt

RE3 s.r.o.

Letná 42
052 01 Spišská Nová Ves
+421 903 602 703

info@diavega.sk
www.remarket.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť