Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Klasická, relaxačná, reflexná masáž alebo masáž lávovými kameňmi v Elite Clinic, varianty aj s permanentkami

LokalitaElite Clinic dermato-esteticko-relaxačné centrum, Topoľčany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Príďte zrelaxovať po namáhavom dni, odbúrajte stres a svalové napätie. V Elite Clinic majú štýlovo vybavené priestory, meditačno-relaxačnú hudbu a profesionálny prístup. Masáže sú vhodné pre regeneráciu svalstva, uvoľnenie celého tela a mysli, odbúranie stresu, podporu obehového a lymfatického systému. Pomáhajú liečiť zranenia, zmierňujú bolesti a stres, zlepšujú krvný obeh a uvoľňujú napätie.

Klasická masáž

Klasická masáž ( tiež známa aj ako Švédska ) je najčastejšie používaným druhom masáže. Presne cielenými hmatmi uvoľňuje napäté svalstvo, podporuje krvný aj lymfatický obeh. Prekrvením svalstva napomáha odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Odstraňuje bolesti, osviežuje telo aj myseľ. Vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Okrem toho dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia.

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž horúcim olejom je zameraná na celkové uvoľnenie tela a harmonizáciu nervového systému. Navyše horúci olej znásobuje zážitok z masáže a prispieva k lepšiemu vstrebaniu výživných látok do pokožky. Tá po masáži ostáva jemnejšia a hebkejšia. Relaxačné masáže sú výborným spôsobom ako zakončiť namáhaný deň.

Lávové kamene

Ide o relaxačnú masáž, ktorá je veľmi obľúbená a prináša jedinečný zážitok. Nahriate lávové kamene nám dodajú nečakanú silu, dokážu nás liečiť, odovzdávať pozitívnu energiu a pohlcovať našu negatívnu. Teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s masážou uvoľňujú napätie, stres, lokálnu bolesť, neurologické problémy, odplavuje z tela toxíny a má mnoho ďalších pozitívnych a blahodárnych účinkov na organizmus.

Mäkké techniky

Pri tejto masáži sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja. Cieľom masáže je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame pri zlepšení látkovej výmeny, zraku, zmiernenia tlaku v očnom pozadí a sústredenosti, čím pôsobíme priaznivo na celý organizmus.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných zón na chodidle. Stimuláciou týchto reflexných bodov naštartujeme v organizme liečivé procesy. Okrem príjemnej relaxácie táto masáž zlepšuje krvný obeh, odstraňuje migrény, uľavuje od bolesti kĺbov a mnoho iných.. Pravidelná masáž chodidiel ponúka ochranu pred mnohými ochoreniami, ktoré sú spájané so stresom.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dokonalé uvoľnenie svalstva, mysli a celého tela
  Dokonalé uvoľnenie svalstva, mysli a celého tela
 • Pozitívny vplyv na zdravie a regeneráciu
  Pozitívny vplyv na zdravie a regeneráciu
 • Na výber 3 masáže alebo permanentky na masáž
  Na výber 3 masáže alebo permanentky na masáž
 • Profesionálny prístup, príjemná atmosféra
  Profesionálny prístup, príjemná atmosféra
 • Krásne priestory s meditačno-relaxačnou hudbou
  Krásne priestory s meditačno-relaxačnou hudbou

od 13,90 €

Bežná cena: 11,90 - 49,90 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 11 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 11 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 783 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Elite Clinic dermato-esteticko-relaxačné centrum

Stummerova 1941/6 (biznis centrum 1. poschodie)
955 01 Topoľčany
+421 948 077 602

PO - PIA: 10.00 hod. - 16.00 hod./ po 16:.00 hod. na objednávku
SO: na objednávku
NE: zatvorené

eceliteclinic@gmail.com
http://www.eliteclinic.sk
>https://www.facebook.com/eceli...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež