112,00 €

Bežná cena
148,00 €
Ušetríte
36,00 €

Denný tábor RETRO Kids pre deti od 5 do 11 rokov počas letných prázdnin

  RETRO Kids, Bratislava – Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 28.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 112 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

RETRO Kids

Deti majú rady rôzne aktivity. Čím ich je viac, tým lepšie. Ak premýšľate, ako vašim deťom pripraviť zábavný a hlavne rôznorodý program počas letných prázdnin, urobte im radosť pobytom v detskom dennom tábore. O ich skutočne rôznorodý program sa postarajú animátori, ktorí na každý deň pripravia inú zábavu a aktivity.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre deti od 5 do 11 rokov
  Pre deti od 5 do 11 rokov
 • Pod dozorom 2 - 3 animátoriek
  Pod dozorom 2 - 3 animátoriek
 • V priestoroch OC Retro v Ružinove
  V priestoroch OC Retro v Ružinove
 • Všestranne zameraný program
  Všestranne zameraný program
 • Denne od 8.00 do 17.00 hod.
  Denne od 8.00 do 17.00 hod.

V cene je zahrnuté

 • Denný detský tábor pre deti od 5 do 11 rokov
 • Poistenie
 • 3x denne strava
 • Pitný režim
 • Deti sa môžu tešiť na bohatý program, ktorý je tento rok prispôsobený preventívnym opatreniam a z veľkej časti sa odohráva vonku v prírode na čerstvom vzduchu, ihriskách a športoviskách v okolí Retra.
 • Pripravená je tanečná škola Mirky Kosorínovej „Smiem prosiť?“, športový program s RETRO Sport & Wellness, súťaže, hry, výlety do prírody, tvorivé dielničky a záverečná diskotéka
 • Navštíviť vás príde žabka Bupi 
  • Zobraziť viac
  • O zdravé a čisté rúčky sa postará kozmetika Bupi bez parabénov
  • Energiu počas celého dňa bude dopĺňaná zdravou a výživnou stravou, ktorú si pripravujú vo vlastnej reštaurácii. Pod dohľadom nášho šéfkuchára si upečiete aj vlastnú pizzu v Pizzérii u Žirafky. 
  • Novinkou tento rok je Flyfit Kids, zábavné a kreatívne cvičenie v závesných plachtách pod dohľadom certifikovanej inštruktorky.
  • Na táboroch sa dodržiavajú všetky príslušné hygienické opatrenia v zmysle nariadení ÚVZ SR

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 28.8.2020.
 • Max. počet na jeden turnus je 30 detí
 • Minimálny vek je 5 rokov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Detský denný tábor v RETRO Kids

Termíny:

Zostáva: 7 ks

 • 1 osoba
  1 osoba

112,00 €
- 24 % / 148 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 917 700 200 alebo na info@retrokids.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 883 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  RETRO Kids

Nevädzova 6, OC RETRO- 2. poschodie
+421 917 700 200

info@retrokids.sk
http://www.retrokids.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (4 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.