ENERGYLANDIA - top zábavný park Poľska so 75 atrakciami a aquaparkom bez obmedzení

Energylandia, Poľsko - Zator

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 17,90 €

Bežná cena
20 - 55,50 €
Ušetríte
až 9,00 €

ENERGYLANDIA - top zábavný park Poľska so 75 atrakciami a aquaparkom bez obmedzení

  Energylandia, Poľsko - Zator (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 10.1.2021 podľa dostupnosti.

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

V najväčšom zábavnom parku Poľska nebude mať nikto z rodiny šancu nudiť sa. Veď slávna Energylandia je spojením všetkého, čo od miesta stvoreného na výnimočné zážitky očakávate. Drobci sa vyšantia v detskej zóne a spolu vyskúšate rodinnú zónu. Tých odvážnejších zláka adrenalínová zóna s najrýchlejšou vodnou dráhou Európy a najväčšou drevenou horskou dráhou na svete.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší zábavný park + aquapark v Poľsku
  Najväčší zábavný park + aquapark v Poľsku
 • 5 zón v cene jedného lístka
  5 zón v cene jedného lístka
 • Najväčšia drevená dráha na svete, najrýchlejšia vodná dráha v Európe
  Najväčšia drevená dráha na svete, najrýchlejšia vodná dráha v Európe
 • Voľný vstup na 75 skvelých atrakcií
  Voľný vstup na 75 skvelých atrakcií
 • 2 500 parkovacích miest a množstvo reštaurácií
  2 500 parkovacích miest a množstvo reštaurácií

V cene je zahrnuté

 • Vstupenka do Energylandie pre 1 osobu - bez limitu využitia atrakcií

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 10.1.2021.
 • Otváracie hodiny parku a kalendár podujatí si môžete overiť TU
 • Mapu areálu si pozrite TU
 • Široký výber ubytovania nájdete TU
 • Kupóny platia na všetky atrakcie vrátane Magic Night
 • Storno kupónu je možné iba do 14 dní od zakúpenia

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na mieste je potrebné preukázať sa vytlačeným kupónom

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 3 rokov: 1 PLN/deň
 • Dieťa do 18 rokov (vrátane) v deň svojich narodenín: 1 PLN/deň. Podmienkou uplatnenia zvýhodneného vstupného je predloženie kópie dokladu totožnosti s fotografiou a dátumom narodenia. Daná fotokópia dokladu musí ostať v pokladni
 • Senior (nad 65 rokov): 89 PLN/deň
 • Parkovanie: 5 PLN/deň/auto, 50 PLN/deň/karavan
 • Aktuálny kurz TU

Doplňujúce informácie

 • GPS: 49.997058 N, 19.412196 E
 • V areáli je možné platiť kartou

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

2 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)6x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Vybavenosť zariadenia10
Okolie parku10
Spokojnosť s personálom9,0
Kvalita jedla8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Okolie parku

Okolie parku:

Lokalita prevádzky

Vybavenosť zariadenia

Vybavenosť zariadenia:

Bezpečnosť

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Kontakt

  Energylandia

al. 3 Maja 2
32640 Zator, woj. Małopolskie
+48 (33) 486 15 00, +48 724 222 000

info@energylandia.pl
http://energylandia.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (2 km)

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.

Múzeum rodný dom Jána Pavla II.

Múzeum rodný dom Jána Pavla II. (14 km)

V tejto budove pôvodom z 19. storočia si v roku 1919 rodina Wojtyłových prenajala na prvom poschodí byt s kuchyňou. Srdcom múzea je byt, kde sa 18. mája 1920 narodil Karol Józef... Viac WojtyŁa – sv. Ján Pavol II. V roku 1984 tu vznikla pápežská výstava sprístupnená návštevníkom. Môžete tu vidieť pôvodné exponáty späté s rodinou Wojtylovcov, osobné veci sv. Jana Pavla II.a výsta tiež zachytáva obdobia života tejto významej osobnosti 20. storočia.

Inwald Park

Inwald Park (14 km)

V zábanom Inwald Parku sa zabavíte s celou rodinou. Je rozdelený na 4 tematické sekcie. Nájdete tu Park miniatúr so zmenšeninami najznámejších svetových pamiatok, Dinolandiu plnú... Viac prahistorických dinosaurov, stredovekú pevnosť a množsvo ďalších atrakcií. Inwald Parka ponúka aj možnosť ubytovania.

Osvienčim

Osvienčim (17 km)

Neslávne slávne mesto vďaka nacistickým koncentračným táborom Auschwitz I (nachádzal sa v areáli bývalých kasární) a Auschwitz II – Birkenau (Brzezinka), ktorý vznikol neskôr na... Viac druhej strane mesta. Dnes tu žije asi 40 000 obyvateľov. Prvá písomná zmienka pochádza z roku 1179, kedy bol Osvienčim hradiskom. Jeho názov v starej poľštine znamenal "miesto patriace Osvienčimovi" - čo bolo pravdepodobne meno zakladateľa pôvodnej osady. V roku 1272 mu boli pridelené mestské práva. Po nemeckej invázii v roku 1939 bol Osvienčim okamžite pridelený k Tretej ríši. V roku 1946 boli všetky tábory vyľudnené a bývalý koncentračný tábor sa v roku 1947 stal múzeom.

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (17 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (26 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Kaštieľ v Suchej Beskidzkiej

Kaštieľ v Suchej Beskidzkiej (31 km)

Tento renesančný kaštieľ volajú aj "Malý Wawel" kvôli podobnosti ku kráľovskému hradu z Krakova. V súčasnosti tu sídli Mestské múzeum.

Roh troch kráľov

Roh troch kráľov (32 km)

Trójkąt Trzech Cesarzy je miesto na sútoku riek Przemsza pri mestách Mysłowice, Sosnowiec a Jaworzno. Počas rozdelenia Poľska od roku 1871 do roku 1918 označovalo miesto, na... Viac ktorom sa stretli hranice troch ríší, ktoré rozdelili Poľsko-ruskú ríšu, Rakúsko-Uhorsko a Nemeckú ríšu.

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (32 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Zámok Pszcyna

Zámok Pszcyna (34 km)

Zámok, ktorý mnohí volajú aj poľský Versailles, leží v meste Pszcyna. Postavili ho v 11. alebo 12. storočí na obchodnej ceste smerujúcej z Krakova do južnej Európy. Svoju súčasnú... Viac podobu získal zámok Pszcyna v druhej polovici 19. storočia, keby bol prestavaný do novobarokového štýlu. Celý zámocký komplex aj s anglickým parkom má rozlohu 156 hektárov. V roku 1946 tu bolo otvorené Zámocké múzeum Pszczyna.

Wawelský hrad

Wawelský hrad (38 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

Rynek Główny

Rynek Główny (38 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.