Zážitková návšteva včelej farmy s možnosťou výroby medových mydielok, ozdôb alebo sviečok z vosku

Medovyobchod.sk, Choča pri Nitre

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Zážitková návšteva včelej farmy s možnosťou výroby medových mydielok, ozdôb alebo sviečok z vosku

LokalitaMedovyobchod.sk, Choča pri Nitre (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.7.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Či už budete tráviť celú dovolenku na Slovensku alebo si chcete len odbehnúť na jednodňový výlet, návšteva včelej farmy sa stane určite vašim nezabudnuteľným včelikátnym zážitkom. Poprechádzajte sa a zrelaxujte v včelej záhrade plnej byliniek a krásnych voňavých kvetov. Spoznajte život včiel, nahliadnite do dielne, vyrobte si vlastné sviečky z včelieho vosku a ochutnajte až 14 rôznych druhov medu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nahliadnutie do medovej výroby, návšteva včelnice so skúseným včelárom
  Nahliadnutie do medovej výroby, návšteva včelnice so skúseným včelárom
 • Zábava pre deti aj dospelých
  Zábava pre deti aj dospelých
 • Ochutnávka Vidieckej medoviny a domácej pálenej Medovice
  Ochutnávka Vidieckej medoviny a domácej pálenej Medovice
 • Ochutnávka 14 druhov medu
  Ochutnávka 14 druhov medu
 • Odlievanie medových mydielok, ozdôb a sviečok z vosku
  Odlievanie medových mydielok, ozdôb a sviečok z vosku

Ukončené
od 4,99 €

Bežná cena: 6 - 12,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Super

Erika, 16. novembra 2020

Hodnotil ponuku Včelozážitok MAXI (120 min.)


10

Najúžasnejší zážitok, veľmi sme si užili návštevu u Vás :)

Nikol, 25. septembra 2020

Hodnotil ponuku Včelozážitok MINI (60 min.)

Kontakt

Medovyobchod.sk

Medovyobchod.sk

Choča 125
951 76 Choča
+421 948 444 746

Pondelok – Nedeľa 10.00 – 18.00 hod.

info@ceramel.sk
www.medovyobchod.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

5
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

6
km
Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum dal v roku 1887 postaviť pre seba a svoju manželku Viliam Migazzi. Slohovo sa radí do neorománskeho štýlu a spolu s parkom je mauzóleum zapísané v ústrednom zozname... Viac národných kultúrnych pamiatok SR.

10
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

10
km
Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

10
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

11
km
Zubria zvernica

Zubria zvernica

Zubor európsky je najväčší európsky cicavec. Jediné miesto na Slovensku, kde toto majestátne zviera môžete vidieť na vlastné oči je táto zubria obora pri Topoľčiankach.

16
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

16
km
Hradisko Zobor

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

17
km
Kláštor v Hronskom Beňadiku

Kláštor v Hronskom Beňadiku

Benediktínsky kláštor v Hronskom Beňadiku patrí medzi najstaršie a najvýznamnejšie stavebné pamiatky na Slovensku. Podľa záznamov ho založili v roku 1075. Najstaršou časťou... Viac kláštorného komplexu bola románska bazilika, ktorú vysvätili v roku 1075. Po roku 1537 kláštor pod hrozbou tureckých nájazdov prebudovali na pevnosť, a tak k nemu pribudli hradby a delové bašty.

17
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

18
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Mohlo by sa vám páčiť