39,00 €

Bežná cena
50,00 €
Ušetríte
11,00 €

Rodinné kombo z KORZO café&restaurant, s osobným odberom

  KORZO café&restaurant, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 39 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

KORZO café&restaurant

Najpopulárnejšie rezne, obľúbené hranolky, slepačí vývar či sladké plnené šišky... A keďže vy nemôžete teraz do KORZA café&restaurant, nechajte KORZO café&restaurant prísť za vami. Tak nezabudnite slávnostne prestrieť, prípadne otvoriť fľašu dobrého vína a vychutnať si ich slávnostný obed pre celú rodinu ako na Hviezdoslavovom námestí. Len teraz z pohodlia domova.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prešporská kuchyňa v modernej úprave
  Prešporská kuchyňa v modernej úprave
 • Dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny
  Dôraz na kvalitné a čerstvé suroviny
 • Možný len osobný odber
  Možný len osobný odber
 • KORZO nájdete rovno pri hodinách na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave
  KORZO nájdete rovno pri hodinách na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave
 • Extra dlhá platnosť až do decembra 2020
  Extra dlhá platnosť až do decembra 2020

V cene je zahrnuté

 • Rodinné kombo, vhodné pre minimálne 4 osoby
 • 1 kg rezňov (teľací, bravčový, kurací) možnosť aj bezlepkových
 • 2 kg prílohy
 • 1 l slepačí vývar
 • 1 ks domáci chlebík
 • + domáce palacinky s čokoládovou a arašidovou polevou 4 ks

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020.
 • Z dôvodu aktuálnej situácie v súvislosti s koronavírusom je prevádzka zatvorená do odvolania
 • Možný len osobný odber pondelok – nedeľa: 11:00 – 18:00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich možností

39,00 €
- 22 % / 50 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa 1 deň vopred na tel. č. 0910 188 818
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 945 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  KORZO café&restaurant

Hviezdoslavovo námestie 3
811 02 Bratislava
0910 188 818

korzo@korzorestaurant.sk
http://www.korzorestaurant.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (100 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (200 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (300 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (400 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (600 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (700 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (700 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (900 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.