95,00 €

Bežná cena
119,00 €
Ušetríte
24,00 €

Letný denný detský golfový tábor "Rytieri a kňažné" v Bratislave

  Golfový klub SSG, Bratislava – Vrakuňa (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 14.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 95 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Golfový klub SSG

Golfová etiketa sa podobá tej rytierskej. A ak deti chcete niečo naučiť, najlepšie výsledky dosiahnete, keď ich to budete učiť hravou formou. Nechajte im priestor, minimálne počas celého týždňa. Uvidíte, že vás prekvapí, čo všetko sa naučili.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tábor je určený pre deti od 4 do 12 rokov
  Tábor je určený pre deti od 4 do 12 rokov
 • Priamo v Bratislave v časti Podunajské Biskupice
  Priamo v Bratislave v časti Podunajské Biskupice
 • V cene aj zapožičanie golfového výstroja
  V cene aj zapožičanie golfového výstroja
 • Deti sú v tábore od 8.00 do 16.00 hod.
  Deti sú v tábore od 8.00 do 16.00 hod.
 • Obed a pitný režim počas celého dňa
  Obed a pitný režim počas celého dňa

V cene je zahrnuté

 • Program pre deti od pondelka do piatka od 8:00 hod. do 16:00 hod
 • Výučba golfu (etika a pravidlá golfu, golf ako šport, výbava golfistu, základný postoj, patovanie, čipovanie, golfové jamky, držanie palice, golfové ihriská a akadémie, hra na simulátore, v prípade daždivého počasia)
 • Tréner, ktorým je profesionálny inštruktor golfu a má dlhoročné skúsenosti najmä s učením mladšieho dorastu a detí
 • Zapožičanie golfovej výstroje, vstup do golfového areálu SSG, vedenie osobnej dokumentácie tréningového procesu hráča (plán, výkonnosť),
 • Obed a pitný režim počas celého dňa, možnosť osviežiť sa v malom bazéne  alebo pod „hadicovou fontánou“,
 • Grilovačka a piknik – možnosť vlastnoručne si opiecť „dary“  klobáskové a iné,
 • Starostlivosť o ihrisko a trávnik – špeciálna golfová kosačka a profesionálna úprava trávnikov a bunkrov.
   

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 14.8.2020.
 • Rezerváciu je potrebné spraviť čo najskôr po kúpe kupónu, aby sa zabezpečilo voľné miesto - bez predošlej rezervácie nie je možné kupón uplatniť
   

Vyberte si z nasledujúcich možností

Letný denný detský golfový tábor "Rytieri a kňažné"

Termíny na výber:

 • 1 osoba
  1 osoba

95,00 €
- 20 % / 119 €

0,00 €

Golfový klub SSG má pre vás ešte aj túto ponuku:
od 112,50 €
Platnosť kupónu je od 27.2.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa najneskôr 7 dní pred začatím tábora e-mailom na adrese taboryssg@gmail.com (aktuálny počet voľných miest nájdete na stránke poskytovateľa)
 2. Potrebné uviesť, že máte kupón zo ZlavaDna.sk, nahlásiť jeho číslo a termín
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až priamo v tábore

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Na deti čakajú táborové aktivity: výučba a hra golfu, kúpanie, loptové hry na krásnom udržiavanom trávniku v blízkosti golfových tréningových plôch, hľadanie pokladu, výroba rôznych predmetov, starostlivosť o trávu aj zeleninu, varenie a grilovanie, nezaškodia aj diskusie a zábava s kamarátmi podľa vlastnej chuti.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Golfový klub SSG

Žitavská 1
82107 Bratislava
0949 816 488

Parkovanie : priamo v areáli klubu

taboryssg@gmail.com
http://ssg.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (5 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (6 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (7 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (8 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (8 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (8 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (8 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (8 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (8 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (8 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (8 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (8 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.