99,00 €

Bežná cena
140,00 €
Ušetríte
41,00 €

Prenájom Happy Caravan pre 6 osôb na cestovanie a spanie

  Happy Caravan, Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 20.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 99 bodov

Kúpiť

Končí o 3 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Happy Caravan

Žiadny iný čas nie je tak dôležitý, ako relax a oddych počas dovolenky. Preto už nerobte kompromisy. Prenajmite si slobodu bez toho, aby ste sa vzdali pohodlia. Happy Caravan ponúka maximálnu bezpečnosť a najvyššie pohodlie ako štandard. S kúrením na jeseň sa vyspíte na kvalitných matracoch rovnako dobre ako doma. Navyše vám úplne stačí vodičák typu B.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Stačí vám vodičský preukaz typu B
  Stačí vám vodičský preukaz typu B
 • Karavan je vhodný pre 6 osôb
  Karavan je vhodný pre 6 osôb
 • Základná výbava kuchynky s riadom
  Základná výbava kuchynky s riadom
 • V cene aj kempingová výbava
  V cene aj kempingová výbava
 • Najväčšia výhoda: môžete ísť kedy chcete, kam chcete
  Najväčšia výhoda: môžete ísť kedy chcete, kam chcete

V cene je zahrnuté

 • Prenájom Happy Caravan pre 6 osôb na 1 deň
 • Servisný poplatok, zákonné poistenie, havarijné poistenie, povinná výbava, diaľničné známky SR a AT
 • Posteľné prádlo a plachty pre 6 osôb
 • Koberec na zem pod markízu, kempingové sedenie pre 4 osoby so stolom, 2 ležadlá na opaľovanie, posteľné prádlo a plachty pre 4 osoby
 • Vybavenie kuchyne (hrnce, kuchynský riad, nože, príbor, dosky na krájanie, misky na šalát) a veľa ďalších super drobností

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 20.9.2020.
 • Povinná kaucia 1 000 € slúži na krytie škôd, ktoré nie sú hradené poisťovňou alebo na krytie spoluúčasti na škodách, ktoré hradí poisťovňa
 • Obmedzenie najazdených kilometrov:
 • mimosezóna: limit 300 km/deň (cena za jeden kilometer nad limit 0,25 €)
 • sezóna: bez limitu prejazdených kilometrov
 • Poplatky v prípade znečistenia:
 • Nevyčistený interiér: 50 €
 • Silne znečistený interiér (blato, piesok a podobne): 200 €
 • Nevyčistená odpadová nádrž WC: 50 €
 • Nedoplnená palivová nádrž: 10 € + hodnota paliva

Vyberte si z nasledujúcich možností

Prenájom autokaravanu pre 6 osôb na 1 deň (sezóna)

 • Prenájom je možný na minimálne 7 dní

99,00 €
- 29 % / 140 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu na stránke poskytovateľa
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 740 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Happy Caravan

Harmincová 1
841 01 Bratislava
0907 882 293

info@happycaravan.sk
https://www.happycaravan.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (2 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (3 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Horský park

Horský park (4 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (4 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (5 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (5 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (5 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.