9,5

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Magický poľský Pegaz**** s krásnym výhľadom, polpenziou a wellness

LokalitaHotel PEGAZ ****, Poľsko - Krynica-Zdrój (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.6.2021 podľa dostupnosti.

Tiché prostredie, príjemný personál a výborná kuchyňa. Tým všetkým sa môže chváliť hotel Pegaz****. K tomu si predstavte aj neobmedzený relax v bazéne s výhľadom na prírodu. Už teraz môžete začať plánovať vychádzky alebo jazdu na lanovke. V rámci polpenzie si vychutnáte bufetové raňajky a večere s polievkou, hlavným jedlom, dezertom aj nápojom v cene.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zhruba 25 min. autom od našich hraníc
  Zhruba 25 min. autom od našich hraníc
 • Pokojná lokalita v prírode, pri lanovke
  Pokojná lokalita v prírode, pri lanovke
 • Neobmedzené wellness s krásnym výhľadom
  Neobmedzené wellness s krásnym výhľadom
 • Chutná polpenzia vrátane dezertu k večeri
  Chutná polpenzia vrátane dezertu k večeri
 • Na skok od Krynice-Zdrój, perly poľských kúpeľov
  Na skok od Krynice-Zdrój, perly poľských kúpeľov

od 135,00 €

Bežná cena: 180 - 298,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 135 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt.
Kalendár bol aktualizovaný dňa 26.10.2020 o 10:50.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  135,00 €
 • 3 noci
  195,00 €
 • 2 noci
  149,00 €
 • 3 noci
  220,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 135 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

V pohode

Richard, 26. septembra 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v izbe STANDARD


8,0

V hoteli Pegaz sme boli 1.krát - rodina s 2 malými deťmi (1 a 3 roky). Prostredie je krásne, priamo na lyžiarskom svahu, krásny výhľad, možnosti turistiky... Avšak nie veľmi vyhovujúce pre nás boli večere formou bufetu, pretože na výber boli len 2 druhy jedál a 1 polievka. Pritom hotel bol slušne...

Zákazník ZľavaDňa, 10. februára 2020

Hodnotil ponuku Jesenný pobyt pre 2 osoby na 3 noci v izbe...

Kontakt

Hotel PEGAZ ****

Hotel PEGAZ ****

ul. Czarny Potok 28
33380 Krynica-Zdrój
+48 18 477 76 40 - 44

Check-in: 15.00 hod.
Check-out: 12.00 hod.

recepcja@hotelpegaz.eu
http://www.hotelpegaz.eu/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój je obľúbené poľské kúpeľné mesto, ktoré leží na skok od našich hraníc. Založené bolo v roku 1547. Nájdete tu možnosť oddychu, rekreácie, liečebných pobytov, športu... Viac aj bohatej kultúry a histórie. Krynicu preslávilo 23 minerálnych alkalických prameňov. V okolí nájdete mnoźstvo krásnych turistických chodníkov aj cyklistických trás.

6
km
Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol sv. Jakuba mladšieho

Kostol Sv. Jakuba mladšieho nájdete v meste Powrožnik. Postavený bol v roku 1600. Je to najstarší kostol v poľských Karpatoch. Kvôli povodniam bol v prvej polovici 19. storočia... Viac prenesený z pôvodného miesta na to súčasné.

7
km
Biblické záhrady

Biblické záhrady

Biblické záhrady (Ogrody Biblijne) v Muszyne sú svojou rozlohou najväčšie v Poľsku. Okrem klasických prehliadok je pre návštevníkov v letnej sezóne pripravený bohatý program.

8
km
Zrúcanina hradu v Muszyne

Zrúcanina hradu v Muszyne

Hrad bol postavený v 14. storočí a jeho úlohou bolo brániť hranice, obchodnú cestu a slúžil tiež ako colnica. Bol sídlom muszynských starostov, ktorí spravovali majetky... Viac krakovských biskupov. Hrad neskôr prestavali v renesančnom štýle, avšak keď stratil svoju obrannú funkciu, začal chátrať. Dnes si môžete z čiastočne zrekonštruovaných hradných múrov vychutnať výhľad na Muszynu.

8
km
Rekreačné stredisko Zapopradzie

Rekreačné stredisko Zapopradzie

V časti mesta Muszynana pri ohybe rieky Poprad leží Rekreačné a športové centrum Zapopradzie. Tvorí ho predovšetkým komplex otvorených bazénov, lanový park a minigolf so... Viac sprievodnými atrakciami. Ponúka však aj zaujímavé možnosti na trávenie voľného času v najbližšom okolí. V bezprostrednej blízkosti bazénov sa nachádza amfiteáter, v ktorom sa konajú mnohé kultúrne akcie.

9
km
Záhrady zmyslov

Záhrady zmyslov

Záhrady zmyslov (Ogrody zmysłów) sú skvelým miestom na prechádzku a načerpanie energie. Tento zvláštny park nazývaný aj ako Senzorické záhrady, je rozdelený na niekoľko zón, ktoré... Viac pôsobia na všetky vaše zmysly. Nájdete tu aj vyhliadkovú vežu, z ktorej vo výške 11,5 metrov môžete obdivovať širokú panorámu Muszyny a okolia.

17
km
Jezioro Klimkowskie

Jezioro Klimkowskie

Jazero vzniklo vďaka vodnej priehrade, ktorá bola v roku 1994 vybudovaná na rieke Ropa. Dnes slúži ako zásobáreň pitnej vody pre okolité obce, je však vyhľadávaná aj pre možnosti... Viac oddychu a turistiky.

19
km
Hrad Plaveč

Hrad Plaveč

Hrad bol vybudovaný už v 13. storočí ale v 18. storočí bol prebudovaný na obytný objekt. Neskôr však vyhorel a do dnešných dní sa zachoval len ako ruina. Dostupný je ľahko z obce... Viac Plaveč. Na hradný vrch odporúčame vyjsť najmä za krásnym výhľadom na okolie.

20
km
Hrad Stará Ľubovňa

Hrad Stará Ľubovňa

V minulosti sa hrad preslávil stretnutiami korunovaných hláv, ukrývaním poľských korunovačných klenotov a väznením Mórica Beňovského, šľachtica, cestovateľa a kráľa Madagaska... Viacru. Dnes hrad s krásnym výhľadom slúži najmä ako múzeum. Pre turistov sú pripravené pravidelné prehliadky so sprievodcom.

20
km
Skanzen Stará Ľubovňa

Skanzen Stará Ľubovňa

Skanzen predstavuje samostatnú muzeálnu expozíciu v podhradí Ľubovnianskeho hradu. Tvorí ho súbor ľudových stavieb, ktorý pripomína malebnú podhradskú osadu.

21
km
Minčol (Čergov)

Minčol (Čergov)

Nachádza sa na východe Slovenska na hranici okresov Stará Ľubovňa a Bardejov, pričom je dôležitým turistickým bodom. Z vrcholu sa vám naskytne krásny kruhový výhľad, za pekného... Viac počasia je vidieť aj Vysoké Tatry.

22
km
Jarabinský prielom

Jarabinský prielom

Prielom patrí k turisticky najzaujímavejším miestam Ľubovnianskej vrchoviny. Nachádza sa pri obci Jarabina, vytvorila ho voda a miestami je široký len 3 metre. Vidieť tu môžete... Viac rôzne skalné útvary ale napríklad aj 20cm dlhý odtlačok rastliny priamo v skale. Prechádzka je vhodná aj pre rodiny s deťmi, tiesňava je dlhá približne jeden kilometer.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež