od 29,90 €

Bežná cena
50 - 300,00 €
Ušetríte
až 120,00 €

Odstránenie tetovania laserom v Inkfamous tattoo gallery

  Inkfamous tattoo gallery, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

8 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Inkfamous tattoo gallery

Na niektoré svoje chyby zabudneme hneď, niektoré s nami ostávajú permanentne. Meno svojej ex, tribal z prvej dovolenky v Grécku alebo niečo, čo ťa už vôbec nereprezentuje. Ak máš tetovanie, ktoré už na sebe neznesieš, Inkfamous tattoo gallery ti s ním rád pomôže! Jediné čo potrebuješ urobiť, je vybrať si dátum a potvrdiť rezerváciu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Laser INK Hunter Master je jediný prístroj svojho druhu na Slovensku
  Laser INK Hunter Master je jediný prístroj svojho druhu na Slovensku
 • Odstraňuje čiernobiele aj farebné tetovanie
  Odstraňuje čiernobiele aj farebné tetovanie
 • Dĺžka samotného zákroku závisí od veľkosti a stavu tetovania
  Dĺžka samotného zákroku závisí od veľkosti a stavu tetovania
 • Odstraňovanie prebieha priamo v tetovacom štúdiu
  Odstraňovanie prebieha priamo v tetovacom štúdiu
 • Nájdete ho na Prievozskej 32
  Nájdete ho na Prievozskej 32

V cene je zahrnuté

 • 1x sedenie na odstránenie tetovania laserom

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.

Online rezervácia

Pozrite si prehľad voľných termínov nižšie. Našli ste pre vás ten ideálny? Stačí si kúpiť kupón a po nákupe vytvoriť rezerváciu.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Ako využiť ponuku

 1. Rezerváciu môžete vykonať kedykoľvek po nákupe. Prístup do rezervačného systému nájdete na stránke po nákupe, v e-maile s kupónom, na kupóne alebo vo vašom konte.
 • Pri rezervácii je potrebné vyplniť všetky potrebné políčka

Doplňujúce informácie

 • Proces procedúry:
 • Po príchode do štúdia vás čaká krátka konzultácia spolu s dotazníkom o vašom zdravotnom stave
 • Proces začína dôkladným vyčistením kože dezinfekciou. Po vyčistení sa koža oholí a začne sa so samotným zákrokom.
 • Počas celého zákroku má zákazník nasadené špeciálne okuliare kvôli ochrane zraku.
 • Dĺžka samotného zákroku závisí od veľkosti a stavu tetovania. Menšie tetovania cca od 30 minút a viac.
 • Po dokončení laserovania sa na vylaserované miesto zasvieti špeciálne UV svetlo na cca 10-15 minút pre docielenie čo najlepšieho výsledku.
 • Celá procedúra končí vyčistením vylaserovaného miesta a nalepením špeciálnej ochrannej fólie.
  • Zobraziť viac
  • Na záver je každý zákazník poučený o tom, ako sa má o vylaserované tetovanie starať.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 130 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (4 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (4 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.