9,0

Vynikajúce hodnotenie
(225 hodnotení)

Proteínová 1- alebo 5-dňová ketodiéta Express Diet

Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc

LokalitaGood Nature, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2021 podľa dostupnosti.

Proteínová 1- či 5-ňová diéta Express Diet funguje na princípe ketózy - tukového metabolizmu. Bežne čerpá telo energiu z prijatých sacharidov, keď však ich prísun znížime, prepne sa do metabolického stavu, ktorý sa nazýva ketóza. Tá spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukov bez hladovania, zvýšeného pohybu a jojo efektu. Netreba si dávať cieľ byť krásnou do leta, keď to môžete dosiahnuť za 5 dní!

Proteínová diéta Express Diet

Päťdňová diéta Express Diet je proteínová náhrada stravy so zníženou energetickou hodnotou, ktorá funguje na princípe ketózy; spaľovania tuku bez hladovania. Pri chudnutí s 5 dňovou bielkovinovou diétou EXPRESS DIET sú telu podávané vysoko kvalitné prírodné proteíny za súčasného zníženia prísunu sacharidov, tukov a energie pod 850 kcal/deň.

Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Počas užívania Express Diet je ich prísun obmedzený a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk.

Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Ketóza teda spúšťa rýchle spaľovanie vlastných tukových zásob bez hladovania a bez pridaného pohybu.

Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, podľa potreby úbytku kilogramov. Odporúčame však držať ju kontinuálne, bez prestávok, aby nedošlo k prerušeniu ketózy.

Výhody diéty Express Diet

 • Jednoduché dodržiavanie diéty
 • Bez pridania pohybu
 • Bez jojo efektu
 • Rýchla a jednoduchá príprava /instantná/
 • Bez výživového poradcu

Obsahuje vysokokvalitné prírodné proteíny a len 850 kcal/deň, pričom poskytuje všetky potrebné látky ako pri normálnej strave s energetickým obsahom 2000 kcal/deň.

Bez hladovania a jojo efektu

Rýchle odbúravanie tuku behom ketózy produkuje v tele ketóny. Tieto látky v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie, čo je jedna z hlavných výhod 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet. Preto väčšina užívateľov chudnutie výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu.

Čo je „jojo efekt”?

Jojo efekt vzniká vtedy, keď držíte redukčnú diétu, metabolizmus sa spomalí a po skončení diéty priberiete možno ešte viac kilogramov ako ste schudli. Express Diet, naopak, zrýchľuje váš bazálny metabolizmus tým, že pravidelne prijímate jedlo – 4 x denne a tým, že znížite pomer tukov ku svalovej hmote. Navyše vaše telo počas 5-dňovej diéty netrpí hladom, preto sa po skončení 5-dňovej diéty nemusíte obávať jojo efektu.

Vyvinutá v USA, vyrobená vo Fínsku!

5 dňová proteínová diéta Express Diet je antikatabolická ketogénna diéta na regulovanie hmotnosti, ktorá využíva ketózu – prednostné spaľovanie tukov za súčasného zachovania svalovej hmoty. Metóda bola vyvinutá na Harvardskej univerzite v USA, na základe dlhoročného výskumu profesora G. L. Blackburna a s nadšením prijatá verejnosťou pre svoju bezpečnosť a skvelé výsledky. 5 dňová diéta Express Diet je vyrábaná vo Fínsku, ktoré je známe svojim škandinávskym postojom k starostlivosti o zdravie a prírodu.

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rýchla a jednoduchá príprava jedál
  Rýchla a jednoduchá príprava jedál
 • Veľmi dobré hodnotenia od vás, zákazníkov
  Veľmi dobré hodnotenia od vás, zákazníkov
 • Plnohodnotná strava počas celého týždňa
  Plnohodnotná strava počas celého týždňa
 • Bez následného jojo efektu
  Bez následného jojo efektu
 • Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu
  Pohodlné chudnutie bez výživového poradcu

od 1,99 €

Bežná cena: 2,95 - 107,10 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 1 bod


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

225 hodnotení

145 zákazníkov odporúča

9,6

Dorucenie bolo rychle. Popis produktu je ok, Jedla maju dost jednotvarnu chut, ale da sa to pri spravnej motivacii vydrzat. Super je striedanie slaneho a sladkeho typu jedla

Zuzana, 31. júla 2020

Hodnotil ponuku Výhodný balíček Express Diet


9,3

super ponuka

Zákazník ZľavaDňa, 12. novembra 2020

Hodnotil ponuku 5-dňová proteínová diéta Express Diet

Kontakt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež