Relaxačná masáž olejmi DoTerra, bankovanie či detoxikačná masáž

Masáže ELIT, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Relaxačná masáž olejmi DoTerra, bankovanie či detoxikačná masáž

LokalitaMasáže ELIT, Trnava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.11.2019 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Presne mienené pohyby na stuhnuté miesta vášho chrbta, voňavý olej či a chvíľa len pre seba. Začínate sa uvoľňovať? My tiež. Doprajte si detoxikačnú masáž, bankovanie alebo reflexnú masáž s esenciálnymi olejmi a oddychujte, aspoň na chvíľu.

Detoxikačná medová masáž

Pod pojmom medová masáž si každý predstaví niečo príjemné, jemné, voňavé a sladučké. Možno to bude trošku sklamaním, ale nie je to celkom tak. Táto masáž môže byť okrem príjemných pocitov z nech aj trošilinku bolestivá, ale zato jej účinok vám to mnohonásobne vynahradí.Liečivé účinky medu sú známe už od staroveku. Poznáme mnohé receptúry na liečenie medom, užíva sa vnútorne ako kloktadlo, na rôzne obklady, masky na tvár či masti na rany. Medová masáž pomáha nášmu telu k detoxikácii, revitalizácii a k zbaveniu sa nepriaznivých účinkov stresu a nečistého životného prostredia. 

Medom sa natrie chrbát ošetrovaného. Med pôsobí ako liečivá sila priamo cez pokožku a dostáva sa do krvi. V druhom kroku sa špeciálnymi pohybmi rúk pumpujú či vysávajú staré toxíny a usadeniny až z hĺbky tkaniva, dokonca až zo samotných kĺbov. Miesta, na ktorých sa po krátkom čase vytvorí belavá žuvačková hmota, boli zanesené najviac. Takýmto spôsobom sa čistia aj vnútorné orgány.Výhodou medovej masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez pokožku. Uvoľňuje sa stuhnutosť chrbta, lymfatické uzliny, koža a podkožie.Po masáži môže klient pociťovať mierne stavy ako po detoxikácií, preto musí prijímať veľa tekutín. Zdravý človek môže túto masáž absolvovať 1-2x za mesiac, pri akútnych problémoch 3x do mesiaca. Po určitej pauze sa kúra môže zopakovať alebo doplniť inou masážou. Keďže masáž vykonáva diplomovaný fyzioterapeut, jej odbornosť je na prvom mieste. 

Relaxačná masáž olejmi DoTerra

Klasická relaxačná masáž navodzuje psychické uvoľnenie, odbúrava stres a znovu obnovuje duševnú vyrovnanosť v stresových obdobiach ako pracovná vyťaženosť, vyťaženosť v skúškovom období, alebo len jednoducho vtedy, keď potrebujete zrelaxovať, uvoľniť sa a vypnúť.

Esenciálne oleje DoTerra

Aroma Touch: uvoľnenie svalov, upokojenie napätia, upokojenie podráždených tkanív, zvýšenie cirkulácie,  vyhladenie pokožky, protizápalovy účinok.
Deep Blue: pozitívne vplýva na bolesť svalov, kĺbov. Upokojuje reumu a artritídu. Zmiernenie bolesti, znižuje migrenózne stavy.

Bankovanie

Bankovanie (súčasť tradičnej čínskej medicíny) je alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi (konkrétne miesta na ľudskom tele (pokožke) a ich vzťah ku vnútorným orgánom). Účinky bankovania sú všeobecné (prečistenie krvi, zlepšenie obehu, obnova funkcie nervového systému…) a lokálne (odstránenie bolesti, uvoľnenie spazmov…). Terapeuti odporúčajú bankovanie kombinovať s ďalšími liečebnými postupmi. Je na mieste otázka: “Čo sa deje v procese bankovania?” Sklenená banka, ktorá miernym nahriatím, priložením na pokožku sa následne prisaje podtlakom na priložené miesto. Podtlakom prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron. Na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Skúsený terapeut
  Skúsený terapeut
 • Na výber z 3 druhov masáží
  Na výber z 3 druhov masáží
 • Masáž je vhodné opakovať 2 – 3-krát
  Masáž je vhodné opakovať 2 – 3-krát
 • K dispozícii detský kútik
  K dispozícii detský kútik
 • Parkovanie zadarmo
  Parkovanie zadarmo

Ukončené
od 6,90 €

Bežná cena: 11- 20,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 585 932 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Masáže ELIT

Beethovenova 28
91701 Trnava
0914 194 649

Otváracie hodiny podľa objednávok.

nmatieskova@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť