Utíkejte, slečno Nituš! predstavenie v rámci 26. ročníka tradičného Festivalu českého divadla v Štúdiu L+S

Štúdio L+S, s.r.o., Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

14,90 €

Bežná cena
25,00 €
Ušetríte
10,10 €

Utíkejte, slečno Nituš! predstavenie v rámci 26. ročníka tradičného Festivalu českého divadla v Štúdiu L+S

  Štúdio L+S, s.r.o., Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 23.10.2019 do 6.11.2019 podľa dostupnosti.

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Slávna adaptácia ešte slávnejšej operety Mamzelle Nitouche, ktorú jedinečná poetika Ypsilonky rozohrá všetkými farbami. Predstavenie divadelného súboru Studio Ypsilon z Prahy, uvádza Štúdio L+S v rámci Festivalu českých divadiel.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Slávna adaptácia ešte slávnejšej operety Mamzelle Nitouche
 • Účinkujú Jaroslava Kretschmerová, Lumíra Přichystalová, Petr Vršek
 • Autor: Ľubomír Feldek
 • Réžia: Peter Oravec
 • V stredu 6.11. 2019 o 19.00 hod.

V cene je zahrnuté

 • Vstupenka na predstavenie Utíkejte, slečno Nituš!
 • Termín predstavenia: 6.11. 2019
 • Čas predstavenia: 19.00 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 23.10.2019 do 6.11.2019.
 • Autor: Ľubomír Feldek
 • Réžia: Peter Oravec
 • Účinkujú: Jaroslava Kretschmerová, Lumíra Přichystalová, Petr Vršek, Kryštof Mende, Barbora Skočdopolová, Renata Rychlá, Jan Bradáč, Martin Bohadlo, Jan Večeřa, Dominik Renč

Ako využiť ponuku

 1. Kupón je potrebné vymeniť v pokladni L+S za vstupenku (výmena je možná v dňoch 28. - 31. 10. a 4. - 6. 11. 2019 od 15.00 do 18.45 hod.)
 2. Pokladňa L+S sa nachádza v budove hotela Tatra, Námestie 1. mája
 3. Tel. kontakt do pokladne +421 2 52 96 75 52

Doplňujúce informácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)5x
Veľmi dobré (7-8)0x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s priestormi9,5
Spokojnosť s personálom10
Spokojnosť s podujatím10
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Spokojnosť s personálom:

Rýchlosť obsluhy

Spokojnosť s podujatím:

Dodržanie času služby

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

Miriam, 11. decembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Vstupenka na predstavenie Skaza Titaniku...

Hra Skaza Titanika bola fajn, kvalitne herecke vykony, zabava a prijemna atmosfera, dej je aktualny a zaroven prinasa novy pohlad do tragedie ohladom Titaniku. Urcite ocenime viacero kuponov vramci kultury, divadiel, ci koncertov, ale aj galerii, kde je urcite priestor na zaradenie kuponov vstupov...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Štúdio L+S, s.r.o.

Nám. 1. mája 5
811 06 Bratislava
+421 2 52 96 75 52

blanka.abelova@studios.sk
http://www.studios.sk/uvod

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (100 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (500 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (600 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (700 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (800 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (800 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (900 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.