Rodinné ubytovanie v dreveniciach v Nízkych Tatrách

Drevenica Polomka, Nízke Taty - Polomka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 78,00 €

Bežná cena
78 - 339,00 €
Ušetríte
0,00 €

Rodinné ubytovanie v dreveniciach v Nízkych Tatrách

  Drevenica Polomka, Nízke Taty - Polomka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 21.10.2019 do 31.12.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Prebudí vás šum vetra a keď sa pozriete von z okna, tak vás budú obklopovať len samé kopce. Tak obuť topánky a hor sa na ne. Veporské vrchy či národné parky Muránska planina a Nízke Tatry vás už čakajú. Alebo vybehnite s deťmi do strediska Polomka Bučnik a začnite lyžiarsky tréning. Drevenice sú na rodinný oddych ako stvorené.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vhodné pre rodiny, ale aj skupinu priateľov
  Vhodné pre rodiny, ale aj skupinu priateľov
 • Pre deti pripravený kopec hračiek
  Pre deti pripravený kopec hračiek
 • Neďaleko sa tiež nachádza wellness v hoteli Bystrá alebo na Prednej Hore
  Neďaleko sa tiež nachádza wellness v hoteli Bystrá alebo na Prednej Hore
 • V bezprostrednej vzdialenosti od lyžiarskeho strediska Polomka – Bučník
  V bezprostrednej vzdialenosti od lyžiarskeho strediska Polomka – Bučník
 • V lone Nízkych Tatier, priamo pod hoľou Homôlka
  V lone Nízkych Tatier, priamo pod hoľou Homôlka

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v drevenici podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 21.10.2019 do 31.12.2019.
 • Pobyt je možný iba cez týždeň

Ako využiť ponuku

 1. Rezervujte si termín vášho pobytu priamo cez ZľavaDňa - počas nákupu alebo kedykoľvek po nákupe
 2. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na tel. č. 0902 404 010 alebo prostredníctvom e‑mailu p.ocovan@yahoo.com.au
 3. Pri rezervácii e-mailom alebo telefonicky nahlásite len číslo kupónu. Heslo poskytnete až na mieste. Pri online rezervácii vám stačí potvrdenie rezervácie, ktoré vám príde na e-mail

Doplňujúce informácie

 • Drevenica Emilka - 4 spálne, 1 kúpelňa, 2x WC
 • Drevenica Polomka - 3 spálne, 1 kúpelňa, 2x WC
 • + detský kútik plný hračiek, detská stolička a detská postieľka

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 872 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Drevenica Polomka

Bernolákova 880/15
976 66 Polomka
0902 404 010

p.ocovan@yahoo.com.au

Zobraziť na mape

  Drevenica Emilka

Bernolákova 876/24
976 66 Polomka
0902 404 010

p.ocovan@yahoo.com.au

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Parná zubačka

Parná zubačka (12 km)

Zubačka (ozubnicová železnica) je špeciálny druh železnice, ktorá sa využíva najmä v strmších stúpaniach. Dnes je na území Slovenska už len niekoľko zachovaných ozubnicových... Viac železníc. Tá na trase Pohronská Polhora - Tisovec vznikla v roku 1896 pre potreby rozvíjajúceho sa hutníckeho priemyslu. Od roku 2008 je železnica kultúrnou pamiatkou. Dnes sa môžete na tejto trati previesť historickou súpravou ťahanou parným rušňom. Táto atrakcia je jedinečná v rámci celej Európy.

Čertova roklina (Zbojská)

Čertova roklina (Zbojská) (13 km)

Turisticky veľmi príťažlivá Čertova dolina sa nachádza v Národnom parku Muránska planina, neďaleko sedla Zbojská. Tiesňava vyhlásená pre hodnotné krasové formy a zachovalé lesné... Viac spoločenstvá i za prírodnú rezerváciu miestami pripomína známe rokliny Slovenského raja.

Vodopád pod Orlovou

Vodopád pod Orlovou (15 km)

Nad obcou Pohorelá sa nachádza nie veľmi známy a málo navštevovaná Vodopád pod Orlovou. Nevyniká veľkosťou,skôr krásnym prostredím a pokojom. Dostanete sa k nemu priamo z obce... Viac Pohorelá po žltej značke.

Synagóga v Brezne

Synagóga v Brezne (16 km)

Breznianska synagóga je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Jej priestory slúžia na kultúrno-spoločenské podujatia, výstavy, expozície koncerty. Návštevníkom je sprístupnená... Viac kupola s výhľadom na mesto.

Horehronské múzeum Brezno

Horehronské múzeum Brezno (16 km)

Múzeum má regionálnu pôsobnosť a prostredníctvom svojich zbierok poskytuje návštevníkom obraz o dejinách a kultúre okresov Brezno a Banská Bystrica.

Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika (17 km)

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

Ohnište

Ohnište (17 km)

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov (18 km)

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

Dedečkova chata

Dedečkova chata (18 km)

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

Ďumbier

Ďumbier (18 km)

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

Hrad Muráň

Hrad Muráň (18 km)

Hrad Muráň, tretí najvyššie položený hrad na Slovensku, postavili ako kráľovský strážny hrad v 13. storočí na brale Cigánka. V súčasnosti je hrad Muráň zrúcaninou so zachovaným... Viac areálom a vstupnou vežou. Hradný komplex zaberá územie s rozmermi 360 a 96 m. Zachovali sa základy gotického paláca, fragmenty obvodového muriva a niektorých vedľajších stavieb. K najzachovanejším patrí vstupná brána s vežou. Z hradného brala je krásny výhľad na okolitú krajinu.

Tále

Tále (19 km)

Tále sú rekreačné, turistické a lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách. Ponúka možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a prechádzok v prírode. V zime sú zasa... Viac k dispozícii bežecké trate a zasnežované lyžiarske vleky.