Profesionálna laserová epilácia – obdarujte sa pokožkou bez chĺpkov

Via bini, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(10 hodnotení)

Profesionálna laserová epilácia – obdarujte sa pokožkou bez chĺpkov

LokalitaVia bini, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 26.9.2019 do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Aj túto sezónu ste sa popasovali so zarastajúcimi a zapálenými chĺpkami a "užili" si nekonečné holenie? Predstavte si, ako si prechádzate po pokožke, ktorá je dokonale hladká. V "ceste" nestojí žiadny chĺpok alebo ranka. EOS- ICE PLUS je profesionálny diódový laser určený na epiláciu - odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia. Vyznačuje sa vynikajúcou efektivitou a maximálnym komfortom pre klienta.

Vyskúšajte najúčinnejšiu metódu odstraňovania chĺpkov vďaka profesionálnemu ošetreniu laserom EOS – ICE PLUS. Prvé výsledky sú viditeľné UŽ po prvom ošetrení!

Doprajte si pôžitok z hodvábne jemnej a krásnej pokožky. Vďaka profesionálnej laserovej epilácii budú nežiaduce chĺpky minulosťou.

Darujte si krásu!

Inovatívna technológia laserového prístroja EOS – ICE PLUS prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr. Vyznačuje sa vynikajúcou efektivitou a maximálnym komfortom pre klienta. Obsahuje prevratné patentované chladenie, vďaka ktorému je ošetrenie šetrné a bezbolestné. Pre svoju vlnovú dĺžku patrí medzi najúčinnejšie lasery v súčasnosti. Laserový lúč prechádza kožou priamo k vlasovej cibuľke. Premenou na tepelnú energiu spôsobí trvalé zničenie cibuľky chĺpku v aktívnej fáze rastu, preto sa musia jednotlivé zákroky po 5-8 týždňoch opakovať.

Rieši problém ochlpenia pre tých, ktorí:

 • Nemajú čas sa pravidelne holiť
 • Majú citlivú pokožku
 • Profesionálne športujú
 • Hľadajú dlhodobé riešenie epilácie

Po prvom zákroku sa zbavíte 20-30% ochlpenia, ktoré sa práve nachádza v aktívnej rastovej fáze, a teda ho laser spoľahlivo zničí. Po absolvovaní prekonzultovaného počtu zákrokov na jednej lokalite dochádza k odstráneniu až do 98 % ochlpenia!

Pri laserovej epilácií s prístrojom EOS - ICE PLUS je chĺpok ožiarený laserom. Ten spáli melanín (pigmentové farbivo chĺpkov) až po korienok. Po pár dňoch začnú zasiahnuté chĺpky vypadávať. Procedúru treba opakovať viackrát, keďže počas ošetrenia sa zničia iba vyrastené chĺpky. Následne si však užívate už len hladké telo.

K želanému výsledku stačí 6-8 ošetrení (u každého individuálne).

Laserová epilácia

EOS - ICE PLUS využíva nízke energetické úrovne v porovnaní s IPL alebo laserovým odstránením ochlpenia je bezbolestné. Funguje na všetky typy ochlpenia s pigmentom a všetky typy pokožky – vrátane opálenej.

EOS - ICE PLUS trvalo odstraňuje ochlpenie nízko intenzívnymi opakovanými impulzmi zacielenými na citlivé korienky chĺpkov (folikuly). Tento postup sa považuje za bezbolestnú metódu odstránenia ochlpenia. EOS - ICE PLUS zanecháva krásnu, hladkú pokožku, bez akýchkoľvek komplikácii. EOS - ICE PLUS využíva veľa opakovaní pri nízkej energetickej úrovni v kombinácii s vysokým výkonom.

Korienky chĺpkov zohrieva pozvoľna. Energia z rukoväte neškodne preniká pokožkou a kožou až po korienky chĺpkov (folikuly), ktoré obsahujú husté, na melanín bohaté telo a cibuľku chĺpku. Svetlo určitej vlnovej dĺžky v žiarení SHR cieli na pigment a melanín v korienkoch chĺpkoch. Tmavo sfarbený melanín absorbuje svetlo a rýchlo sa zohrieva, čím likviduje bunky v okolí korienkov zodpovedných za rast chĺpkov. Prúdi svetla znefunkčňujú dotknuté korienky, spôsobujú vypadnutie nechceného ochlpenia a bráni jeho ďalšiemu rastu.

Keďže svetlo nepôsobí sústavne, nedochádza k žiadnemu poškodeniu mimo oblasti korienkov. Vďaka tomu sa môžu aj osoby s tmavšou pokožkou tešiť bezbolestnému odstráneniu ochlpenia. Keďže cykly rastu chĺpkov nie sú synchronizované, je potrebných niekoľko ošetrení, aby sa zlikvidovali aj spiace korienky. EOS - ICE PLUS prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr.

EOS - ICE PLUS je metóda vhodná na podpazušie, horné pery, tvárové ochlpenie, ramená, prsty, brazílsku depiláciu, chrbát, hruď aj nohy. Použiť ju môžeme na všetky časti tela okrem bezprostredného okolia očí. Taktiež je ošetrenie vhodné na všetky typy ochlpenia a pokožky.

Kontraindikácie

tehotné ženy, spálená koža, onkologickí pacienti, kardiostimulátor, poranenie kože, herpes, lupus, akútne infekcie pokožky, užívanie fotosenzitívnej liečby, epilepsia, vyrážky; peeling kože tesne pred ošetrením (treba počkať na obnovenie epidermy)

Pred aj po ošetrení sa chráňte pred spálením slnečným svetlom. Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Po ošetrení sa nesmie používať žiadna kozmetika, odporúčajú sa špeciálne produkty na zvlhčenie.

Dôležité: Zanecháva jemnú pokožku; bezbolestné trvalé rýchle odstránenie chĺpkov; vhodná na všetky typy ochlpenia; všetky typy pokožky – vrátane opálenej; viditeľné výsledky už po prvom ošetrení; EOS - ICE PLUS trvalá epilácia je vhodná pre ženy aj pre mužov.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zjemňuje pokožku
  Zjemňuje pokožku
 • Výsledky už po 1. ošetrení
  Výsledky už po 1. ošetrení
 • Vhodné na všetky partie
  Vhodné na všetky partie
 • Rýchla, efektívna a bezbolestná epilácia
  Rýchla, efektívna a bezbolestná epilácia
 • V centre mesta Banská Bystrica, v bezprostrednej blízkosti Prioru
  V centre mesta Banská Bystrica, v bezprostrednej blízkosti Prioru

Ukončené
7,90 €

Bežná cena: 16,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Odborne podane vysvetlenie procedury, mila a starostliva obsluha, vynikajuce zvladnuta procedura, odporucam :)

Zákazník ZľavaDňa, 10. novembra 2019

Hodnotil ponuku Profesionálna laserová epilácia diódovým...


10

Ošetrenie, personál aj vybavenie super, aj som sa dohodla na ďalší termín.

Zákazník ZľavaDňa, 13. februára 2019

Hodnotil ponuku Profesionálna laserová epilácia diódovým...

Kontakt

Via bini

Horná 65A, Porges Palota 4.posch.B
97401 Banská Bystrica
+421 911 830 457

viabinisro@gmail.com
http://viabini.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť