Prvý escape room na Liptove - Rebus Room je interaktívna, logická úniková hra

Rebus Room, Liptovský Mikuláš

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(11 hodnotení)

Prvý escape room na Liptove - Rebus Room je interaktívna, logická úniková hra

LokalitaRebus Room, Liptovský Mikuláš (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 25.9.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Vy a váš tím ste organizátori boxerských podujatí. Deň pred hlavným zápasom ste svedkom ako vaším favoritom podávajú podozrivú obálku. Toto predsa nemôžete nechať len tak! Celú záhadu je potrebné tajne prešetriť a zistiť čo je obsahom obálky. Adrenalín stúpa, čas sa kráti a vy musíte čo najrýchlejšie z miestnosti uniknúť, aby sa zápasy mohli v poriadku odohrať. Trúfate si na túto výzvu?

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pozor na čas! Na únik máte len 60 minút
  Pozor na čas! Na únik máte len 60 minút
 • Všímajte si každý malý detail lebo aj maličkosť
  Všímajte si každý malý detail lebo aj maličkosť
 • Pre hráčov v každom veku
  Pre hráčov v každom veku
 • Priamo pred budovou je možnosť parkovania úplne zdarma
  Priamo pred budovou je možnosť parkovania úplne zdarma
 • Len 300 m od OC Stop Shop Liptovský Mikuláš
  Len 300 m od OC Stop Shop Liptovský Mikuláš

Ukončené
29,90 €

Bežná cena: 50,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

11 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

Bol to narodeninový darček pre syna. Páčilo sa mu to, aj jeho kamarátom,ktorých si pozval. Všetci boli nadšený, dlho o tom rozprávali, a chce by si to zopakovať.

Silvia, 10. novembra 2019

Hodnotil ponuku Rebus Room - interaktívna, logická úniková...


10

termin sme si dohodli lahko, samotna myslienka na escape room bola zaujimava, no vybavenie - pomocky boli mierne jednoduchsie. ale zas cena za hru bola fajn...

Martin, 14. augusta 2020

Hodnotil ponuku Rebus Room - interaktívna, logická úniková...

Kontakt

Rebus Room

Rebus Room

Vansovej 1319
03101 Liptovský Mikuláš
+421 903 996 776

Nachádzajú sa 300 m od obchodného centra Stop Shop Liptovský Mikuláš. Priamo pred budovou Rebus Room je možnosť parkovania úplne zdarma. Dostanete sa sem aj MHD. Autobusová zástavka s názvom ''Stop Shop'' je 50 m od budovy.

info@rebusroom.sk
http://www.rebusroom.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

2
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

4
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

5
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

5
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

6
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

6
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

7
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

8
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

8
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

9
km
Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

9
km
Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

Mohlo by sa vám páčiť