Pohodlný apartmán vo Vysokých Tatrách len 10 min. od AquaCity Poprad + rôzne zľavy

Apartmány Lomnica (apartmán č. A4/2), Veľká Lomnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 159,00 €

Bežná cena
189 - 287,00 €
Ušetríte
až 68,00 €

Pohodlný apartmán vo Vysokých Tatrách len 10 min. od AquaCity Poprad + rôzne zľavy

  Apartmány Lomnica (apartmán č. A4/2), Veľká Lomnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Príjemná atmosféra a ničím nerušený pobyt pri jazierku v obklopení prírody. Šikovne vybavený, pohodlný apartmán vo Vysokých Tatrách si obľúbia dvojice aj rodiny s deťmi. Nádherný výhľad na hory budete mať priamo z areálu. Zlákajú vás na túru? Alebo dáte prednosť blízkym aquaparkom či golfu? Využiť môžete aj multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, tenis) a večer zakončiť grilovačkou v altánku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Apartmán pre 2 až 5 osôb v areáli s výhľadom na Tatry
  Apartmán pre 2 až 5 osôb v areáli s výhľadom na Tatry
 • Kompletne vybavená kuchyňa, v okolí sú reštaurácie aj obchod
  Kompletne vybavená kuchyňa, v okolí sú reštaurácie aj obchod
 • Parkovanie pred apartmánmi, nonstop recepcia, možnosť wellness
  Parkovanie pred apartmánmi, nonstop recepcia, možnosť wellness
 • 10 min. od AquaCity Poprad a Vrbova, 1 km od golfu Black Stork
  10 min. od AquaCity Poprad a Vrbova, 1 km od golfu Black Stork
 • 10 min. od Tatranskej Lomnice (päťmesačná garancia snehu)
  10 min. od Tatranskej Lomnice (päťmesačná garancia snehu)

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie v apartmáne A4/2 v apartmánovom dome vo Veľkej Lomnici (1 apartmán: obývačka spojená s kuchynkou, 1 spálňa, chodba, WC + sprcha)
 • Poplatok za upratovanie
 • Miestny poplatok
 • Parkovanie pred areálom apartmánového domu zdarma
 • Wi-Fi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020.
 • Pobyty v termínoch od štvrtka do nedele
 • AKCIA: V prípade pobytu v termíne od nedele do štvrtka máte 4. noc za doplatok len 29 €/apartmán, v novembri a apríli zdarma
 • Zľavy:
 • 20 % zľava do aquaparku AquaCity Poprad
 • 10 % zľava do termálneho kúpaliska Vrbov (otvorené celoročne)
 • 10 % zľava na green fee na golfové ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course, vo Veľkej Lomnici

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na tel. č.+ 421 911 247 149 alebo e-mailom na adrese apartmanylomnica@gmail.com
 2. Pri rezervácii e-mailom alebo telefonicky nahlásite len číslo kupónu. Heslo poskytnete až na mieste. Pri online rezervácii vám stačí potvrdenie rezervácie, ktoré vám príde na e-mail

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 2 rokov zdarma
 • Detská postieľka zdarma
 • Pobyt s domácim zvieratkom nie je možný

Doplňujúce informácie

 • O uvedené zľavy vo forme kariet pre aquapark a ďalšie atrakcie v okolí môže zákazník požiadať na recepcii. Aktuálnu ponuku zliav a služieb neovplyvňuje poskytovateľ, ale tretia strana, preto môže dôjsť k ich zmene
 • Zmeniť alebo zrušiť rezerváciu môžete bez poplatku najneskôr 45 dní pred nástupom. Po tejto lehote si zariadenie uplatňuje storno poplatok a presunutie termínu už nie je možné

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 740 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok (6 km)

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.

Kežmarský Hrad

Kežmarský Hrad (6 km)

Do dejín sa tento hrad okrem iného zapísal aj ako východisko pre prvý oficiálny turistický výlet do Vysokých Tatier. hradný komplex mestského typu vznikol za účelom obrany mesta v... Viac roku 1463 na rozvalinách stredovekej osady Svätá Alžbeta. V roku 1931 v časti hradného komplexu otvorili prvé expozície regionálneho múzea. Po generálnej oprave hradu v rokoch 1962 až 1985 sa muzeálne zbierky rozšírili a v súčasnosti si návštevníci môžu prehliadnuť viaceré expozície a v letnej sezóne aj divadelné predstavenia počas nočných prehliadok hradu.

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica (7 km)

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

Ski Museum

Ski Museum (7 km)

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov (7 km)

V areáli obľúbeného termálneho parku vo Vrbove nájdete 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne.

Aquacity Poprad

Aquacity Poprad (8 km)

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

Tricklandia

Tricklandia (9 km)

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

Kaštieľ Strážky

Kaštieľ Strážky (9 km)

Kaštieľ je skvostom renesančnej architektúry na Slovensku. Postavený bol na základoch gotického hradu, ktorý údajne vznikol na rozvalinách kláštora templárov. V priestoroch... Viac kaštieľa sú stále expozície, konajú sa tu hudobno-dramatické a vzdelávacie programy.

Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka (10 km)

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

Bilíkova chata

Bilíkova chata (10 km)

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

Aquaspa Gánovce

Aquaspa Gánovce (10 km)

Gánovské kúpele patrili medzi najstaršie na Slovensku. Liečebné pramene sa v tejto obci spomínajú už od už roku 1549. Kúpele pomáhajú predovšetkým pri kožných problémoch,... Viac problémoch pohybového aparátu, pooperačných stavoch, zažívacích ťažkostiach, reumatizme aj cukrovke.

Rainerova chata

Rainerova chata (11 km)

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.