Štvorhviezdičkový hotel Witek**** pri Krakove so zľavami na nákupy

Witek Hotel, Poľsko - Krakov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 54,00 €

Bežná cena
60,70 - 189,00 €
Ušetríte
až 34,00 €

Štvorhviezdičkový hotel Witek**** pri Krakove so zľavami na nákupy

  Witek Hotel, Poľsko - Krakov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.9.2019 do 29.12.2019 podľa dostupnosti.

8,3

Veľmi dobré hodnotenie
(15 hodnotení)

Ak pred ruchom veľkomesta dávate prednosť pokoju a oceníte rýchly prístup na letisko, hotel Witek**** si nebudete vedieť vynachváliť. Ako ho hodnotia predošlí hostia? "Niet čo vytknúť. Ak znovu navštívime Krakov, máme jasno, kde sa ubytujeme." Milý personál a bohatý výber jedál na raňajky si tiež zaslúžia pochvalu. Hotel je 8 km od centra Starého Mesta, kam vám vedia zabezpečiť aj odvoz.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pobyty vo dvojici už od 1 noci, deti do 5 rokov zdarma
  Pobyty vo dvojici už od 1 noci, deti do 5 rokov zdarma
 • Hostia si pochvaľujú chutné bufetové raňajky
  Hostia si pochvaľujú chutné bufetové raňajky
 • Zľavy na nákupy v krakovskom outlete
  Zľavy na nákupy v krakovskom outlete
 • Štýlový hotel v peknom prírodnom prostredí
  Štýlový hotel v peknom prírodnom prostredí
 • Len 10 min. autom od letiska, možnosť odvozu
  Len 10 min. autom od letiska, možnosť odvozu

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby
 • Raňajky pre 2 osoby formou bufetu (6.30 - 10.00 hod., v nedeľu do 11.00 hod.) 
 • Podľa zvoleného typu pobytu môžete navyše získať 1x večeru pre 2 osoby
 • Vstup do sauny na 45 min.
 • Zľavy na nákup v outlete Factory v Krakove
 • Deti do 5 rokov zdarma
 • Wi-Fi
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.9.2019 do 29.12.2019.
 • V novembri bude sauna z technických príčin mimo prevádzky. V cene sauny vás hotel pozýva na horúci jesenno-zimný čaj pre 2 osoby
 • Pozrite si aj akciu na interaktívnu výstavu z LEGO kociek v Krakove alebo na vstup do zábavných parkov Ogrodzieniec či Inwald

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na recepcja@hotelwitek.com.pl alebo na tel. č.: +48 12 66 23 500
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Voliteľné príplatky

 • Deti do 5 rokov zdarma
 • Prístelka pre dieťa: 70 PLN/noc  
 • Domáce zviera: 35 PLN/noc
 • Transfer na letisko: od 60 PLN
 • Transfer do centra: od 50 PLN
 • Aktuálny kurz TU

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Check-in od 14.00 hod., check-out do 12.00 hod.  
 • SLUŽBA ZlavaDna.sk: Rezervácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás. Pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,3

Veľmi dobré hodnotenie

15 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)6x
Veľmi dobré (7-8)6x
Dobré (5-6)3x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,0
Čistota zariadenia9,0
Kvalita jedla9,0
Kvalita ubytovania8,5
Prostredie zariadenia9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,5
Spoločenské vyžitie9,3
Kvalita wellness8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Prostredie zariadenia

Prostredie zariadenia:

Parkovanie

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Potvrdenie rezervácie

Kvalita jedla

Kvalita jedla:

Podávania jedla

Spoločenské vyžitie

Mladá bezdetná dvojica:

Spoločenské vyžitie

7,6

Veľmi dobré hodnotenie

Richard, 7. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Na **** hviezdičkový hotel dosť podpriemer. Celkový dojem slabý. Osobne by sme sa tam už asi nevrátili, ale niekomu by to možno vyhovovalo.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Witek Hotel

Handlowców 14
32085 Modlniczka
+48126623500

recepcja@hotelwitek.com.pl
http://www.hotelwitek.pl/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (6 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Krakov

Krakov (8 km)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

Rynek Główny

Rynek Główny (8 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (8 km)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Wawelský hrad

Wawelský hrad (9 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia (11 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera (11 km)

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (11 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (19 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.

Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka (20 km)

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

Hrad Wołek

Hrad Wołek (29 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Dinopark Zatorland

Dinopark Zatorland (31 km)

V poľskom mestečku Zátor sa nachádza park, ktorý by mali navštíviť všetci milovníci Jurského parku! Zbierka prahistorických predátorov a dinosaurov sa rozrastá každý rok. Všetky... Viac tieto tvory sú umiestnené v lese so stáročnými stromami, pomedzi ktoré vedie náučný chodník. Nájdete tu množstvo atrakcií, múzeum, ale aj motokárovú dráhu a 5D kino. Skvelé miesto, kde strávite s celou rodinou deň plný zábavy.