Kráľovstvo včiel Med Knížat - pobyt v apidomčeku a exkurzia na rodinnej včelej farme

Med Knížat, Hruboňovo - Nitra

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 9,00 €

Bežná cena
12 - 90,00 €
Ušetríte
až 22,50 €

Kráľovstvo včiel Med Knížat - pobyt v apidomčeku a exkurzia na rodinnej včelej farme

  Med Knížat, Hruboňovo - Nitra (mapa)
  Platnosť kupónu je od 26.7.2019 do 5.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vedeli ste, že jedna včela obletí denne aj 1000 kvetov a za svoj život vyrobí 9 gramov medu? Sú to veru neskutočné makačky, vďaka ktorými sa zelenajú lúky a máme ovocie a zeleninu. A vy sa na nich budete môcť pozrieť zblízka. Exkurzia po včelej farme, kopec zaujímavostí a pobyt v apidomčeku, ktorý posilní vašu imunitu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Včelárska farma Med Knížat sa včeláreniu venuje viac ako sto rokov
  Včelárska farma Med Knížat sa včeláreniu venuje viac ako sto rokov
 • Kopec zaujímavostí o včelách a ochutnávka včelích produktov
  Kopec zaujímavostí o včelách a ochutnávka včelích produktov
 • Unikátne liečebné účinky apidomčeka
  Unikátne liečebné účinky apidomčeka
 • Možete vyskúšať pobyt cez deň alebo v noci
  Možete vyskúšať pobyt cez deň alebo v noci
 • Nájdete ich v dedinke v dedinke Hruboňovo
  Nájdete ich v dedinke v dedinke Hruboňovo

V cene je zahrnuté

 • Exkurzia na včelej farme Med Knížat  + prednáška 20 min.
 • Ochutnávka včelích produktov
 • Pobyt v apidomčeku

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 26.7.2019 do 5.9.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0944 191 306  alebo e-mailom na adrese medknizat@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Každá ďalšia hodina:
 • Pre 1 osobu 4,50 €
 • Pre 2 osoby 7,50 €

Doplňujúce informácie

 • Liečenie v apidomčeku - ide o apiterapiu včelím vzduchom a včelím žiarením, ktorá priaznivo pôsobí na posilnenie imunity, pri problémoch s dýchacími cestami, pri astme, alergii, pri problémoch s krvným tlakom, pri strese, bolestiach hlavy
 • Nemusíte sa báť, včielky sa k vám nedostanú, iba ich budete počuť a cítiť krásnu vôňu z úľov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 829 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Med Knížat

Suľany 174
951 25 Hruboňovo
0944 191 306

medknizat@gmail.com
http://www.medknizat.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (9 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (10 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (10 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (12 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (14 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (15 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Čertova pec

Čertova pec (16 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (16 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (17 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte (18 km)

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (18 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy (19 km)

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.