Južná Morava v modernom penzióne Čičina s fľašou vína ako darček a možnosťou degustácie

sklep Čičina, Južná Morava - Tvrdonice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Južná Morava v modernom penzióne Čičina s fľašou vína ako darček a možnosťou degustácie

Lokalitasklep Čičina, Južná Morava - Tvrdonice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.7.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Čičina nie je zadané dievča v kroji ani úzka motyčka na prerieďovanie repy, ale moderný penzión, ktorý však na tradičné hodnoty nezabúda. Južnú Moravu vám priblíži výbornou kuchyňou našich babičiek, štýlovým ubytovaním i vlastnou vínnou pivnicou s možnosťou zúčastniť sa riadenej degustácie. V tesnej blízkosti penziónu sú športoviská, takže na svoje si prídu aj milovníci aktívnej dovolenky.

Tipy na výlety

Rozhľadňa Mikulčice

Rozhľadňa Mikulčice je vo vzdušnej vzdialenosti 8 km od obce Tvrdonice. Vyhliadková veža Mikulčice je súčasťou slovanského hradiska v Mikulčiciach a bola otvorená v roku 2015 spolu s novým návštevníckym centrom. Železná rozhľadňa je vysoká 30 m a na vyhliadkovú plošinu vedie 155 schodov.

Zámok Břeclav

Zámok Břeclav stojí na mieste hradu medzi ramenami Dyje, neďaleko mestského centra rovnomenného mesta. Pravdepodobne už na začiatku 11. storočia tu stávalo hradisko a potom drevený hrad.

ZOO Hodonín

ZOO Hodonín je vo vzdušnej vzdialenosti 14 km od obce Tvrdonice. ZOO Hodonín je jedna z najmladších zoologických záhrad v Českej republike a oceňovaná je predovšetkým vďaka svojmu prírodnému rázu v krásnom prostredí lužného lesa. Chová sa tu približne 173 druhov zvierat, medzi ktoré patrí exotické vtáctvo, primáty a teráriá plná rozličných zvieratiek. Pôvabný je pavilónik pre plameniaky.

Zámok Valtice

Barokový zámok Valtice sa nachádza v moravskom meste Valtice v okrese Břeclav. Od roku 1995 je chránený ako národná kultúrna pamiatka ČR a v roku 1996 bol zapísaný v rámci Lednicko-valtického areálu na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Zámok Lednice 

Zámok Lednice sa nachádza v obci Lednice na pravom brehu Dyje, približne 12 km východne od Mikulova, v Juhomoravskom kraji. Zámok s rozľahlou záhradou patrí medzi najkrajšie komplexy v Českej republike.

Sútok riek Moravy a Dyje

Sútok riek Morava a Dyje je magické miesto uprostred Lanžhotského pralesa, nachádzajúce sa v najjužnejšom cípe a v tesnej blízkosti hranice so Slovenskom a Rakúskom. Rieky tu od čias Rakúsko-Uhorska tvoria hranicu. Na niektorých miestach vykukujú zvyšky signálnej steny, ktorá bola železnou oponou medzi vtedajším Československom a Rakúskom. Dnes na vás dýcha nádherná lesná krajina, ktorá je vstupným koridorom na Podlužie. Voňavé lúky sa snúbia s listnatými lesmi. Na lúkach stoja monumentálny duby s hniezdami dravcov a bocianov. Lesy sú plné čierne a danielej zveri. Skryté v korunách stromov hniezdia orly. Pre niektorých zabudnutý kraj, pre iných cieľ výletu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Moderný penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou
  Moderný penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou
 • Možnosť zúčastniť sa riadenej degustácie
  Možnosť zúčastniť sa riadenej degustácie
 • Raňajky alebo polpenzia
  Raňajky alebo polpenzia
 • Fľaša kvalitného vína na privítanie
  Fľaša kvalitného vína na privítanie
 • Lednicko-Valtický areál, Zámok Břeclav, ZOO Hodonín
  Lednicko-Valtický areál, Zámok Břeclav, ZOO Hodonín

Ukončené
od 108,00 €

Bežná cena: 125 - 346,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 594 907 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

sklep Čičina

Družstevní 26
69153 Tvrdonice
+420 770 175 872

recepce@cicinatvrdonice.cz
https://www.cicinatvrdonice.cz...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

10
km
Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

13
km
Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

14
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

14
km
Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

19
km
Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

20
km
Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

21
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

31
km
Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

31
km
Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

32
km
Šranecké piesky

Šranecké piesky

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

35
km
Hrad Branč

Hrad Branč

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

36
km
Hrad Korlátko

Hrad Korlátko

Tento hrad nájdete v Malých Karpatoch nad obcou Cerová pri časti Rozbehy. V minulosti zrúcanina hradu strážila v tzv. Českú cestu (Via Bohemica). Hrad pochádza z 13. storočia,... Viac dnes sa z neho zachoval na Slovensku ojedinelý črep valcovej veže, hospodárska budova v predhradí, zvyšky paláca a hradieb.

Mohlo by sa vám páčiť