Južná Morava v modernom penzióne Čičina s fľašou vína ako darček a možnosťou degustácie

sklep Čičina, Južná Morava - Tvrdonice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 108,00 €

Bežná cena
125 - 346,00 €
Ušetríte
až 17,00 €

Južná Morava v modernom penzióne Čičina s fľašou vína ako darček a možnosťou degustácie

  sklep Čičina, Južná Morava - Tvrdonice (mapa)
  Platnosť kupónu je od 10.7.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Čičina nie je zadané dievča v kroji ani úzka motyčka na prerieďovanie repy, ale moderný penzión, ktorý však na tradičné hodnoty nezabúda. Južnú Moravu vám priblíži výbornou kuchyňou našich babičiek, štýlovým ubytovaním i vlastnou vínnou pivnicou s možnosťou zúčastniť sa riadenej degustácie. V tesnej blízkosti penziónu sú športoviská, takže na svoje si prídu aj milovníci aktívnej dovolenky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Moderný penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou
  Moderný penzión s reštauráciou a vínnou pivnicou
 • Možnosť zúčastniť sa riadenej degustácie
  Možnosť zúčastniť sa riadenej degustácie
 • Raňajky alebo polpenzia
  Raňajky alebo polpenzia
 • Fľaša kvalitného vína na privítanie
  Fľaša kvalitného vína na privítanie
 • Lednicko-Valtický areál, Zámok Břeclav, ZOO Hodonín
  Lednicko-Valtický areál, Zámok Břeclav, ZOO Hodonín

V cene je zahrnuté

 • Komfortné ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením
 • Strava pre 2 osoby podľa zvoleného typu pobytu (raňajky servírované či formou bufetu podľa obsadenosti, v prípade polpenzie aj servírované večere) 
 • 1x fľaša vína
 • Možnosť dokúpiť degustáciu vín 350 Kč/osoba (utorok a piatok)
 • Wi-Fi pripojenie
 • Parkovanie v areáli penziónu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 10.7.2019 do 30.11.2019.
 • Tlačený kupón je nutné odovzdať pri príchode na penzión
 • V cene nie je zahrnutý rekreačný poplatok obci: 14 Kč/osoba/noc (platí sa na mieste)

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia e-mailom na recepce@cicinatvrdonice.cz (prípadné ďalšie info na tel. č. +420 770 175 872)
 2. Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu, heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení
 3. Tlačený kupón je nutné odovzdať pri príchode na penzión

Voliteľné príplatky

 • Kupón je primárne určený pre 2 osoby. V prípade záujmu o prístelku (za príplatok) sa dohodnite, prosím, s recepciou
 • Ubytovanie s domácim miláčikom len v prípade predchádzajúcej dohody s penziónom

Doplňujúce informácie

 • Pre vaše pohodlie odporúčame rezerváciu čo najskôr po nákupe
 • Kupóny je možné sčítať a pobyt si tak predĺžiť
 • Check-in medzi 14.00 - 18.00 hod., check-out do 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 883 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Najstarší kostol na Slovensku

Najstarší kostol na Slovensku (10 km)

Najstaršia stavebá fáza kostola v Kopčanoch sa datuje do 9. - 10. storočia. Vďaka tomu patrí tento kostol k najstarším stojacim stavbám na našom území a zároveň je najstarším... Viac kostolom na Slovensku.

Kaštieľ Holíč

Kaštieľ Holíč (13 km)

Svoj súčasný neskorobarokový výzor získal prestavbou pôvone renesančnej protitureckej pevnosti, ktorá sa stala reprezentačným letným sídlom rodiny Habsburgovcov. Kaštieľ je... Viac vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku,

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (14 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (14 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (19 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (20 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (21 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (31 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (31 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (32 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Hrad Branč

Hrad Branč (35 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Hrad Korlátko

Hrad Korlátko (36 km)

Tento hrad nájdete v Malých Karpatoch nad obcou Cerová pri časti Rozbehy. V minulosti zrúcanina hradu strážila v tzv. Českú cestu (Via Bohemica). Hrad pochádza z 13. storočia,... Viac dnes sa z neho zachoval na Slovensku ojedinelý črep valcovej veže, hospodárska budova v predhradí, zvyšky paláca a hradieb.