Zájazd na zápas o Superpohár B. Dortmund – B. Mníchov s dopravou a ubytovaním

Fubalový sen, Nemecko – Dortmund

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

199,00 €

Bežná cena
259,00 €
Ušetríte
60,00 €

Zájazd na zápas o Superpohár B. Dortmund – B. Mníchov s dopravou a ubytovaním

  Fubalový sen, Nemecko – Dortmund (mapa)
  Platnosť kupónu je od 5.7.2019 do 30.7.2019 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Zažite sezónu 2019/2020 najlepším derby zápasom Borussia Dortmund – Bayern Mníchov. V minulej sezóne bojovali oba tímy o titul majstra Nemecka a rozhodnutie padlo až v poslednom kole. Fantastická atmosféra 81-tisícového štadióna Signal Iduna Park je snom každého futbalového fanúšika. Súčasťou zájazdu je celodenná prehliadka mesta a múzea nemeckého futbalu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vrátane spiatočnej dopravy
 • Stihnete aj prehliadku mesta
 • Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
 • Zápas sa koná 3.8.2019
 • Neopakovateľný zážitok

V cene je zahrnuté

 • Zájazd na zápas Borussia Dortmund – Bayern Mníchov v termíne 2. – 4. 8. 2019
 • Spiatočná autobusová preprava Trenčín – Trnava D1 Zeleneč – Bratislava – Dortmund
 • Ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli na 1 noc
 • Vstupenka za bránu do sektora domácich (vyššie kategórie na vyžiadanie) – zápas sa koná 3.8.2019 na štadióne Signal Iduna Park
 • Služby slovenského delegáta počas celého zájazdu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 5.7.2019 do 30.7.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0948 918 817 alebo na objednavky@futbalovysen.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo  a heslo kupónu, meno a priezvisko a osobné údaje

Voliteľné príplatky

 • Možnosť doobjednať cestovné poistenie vrátane storna zájazdu v cene 2,50 €/deň
 • Jednolôžková izba za príplatok 40 €
 • Vstupenka na pozdĺžne sedenie za príplatok 40 €

Doplňujúce informácie

 • Program:
 • Piatok: Odchod z Trenčína v nočných hodinách zo štvrtka 1. 8. na piatok 2. 8. 2019. Príchod do Dortmundu o 14:00 hod., ubytovanie v hoteli a program podľa dohody.
 • Sobota: Neskoré raňajky a spoločný odchod do mesta. Prehliadka mesta s delegátom. Vo večerných hodinách spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu B. Dortmund - B. Mníchov (20:30 hod). Po zápase odchod na Slovensko.
 • Nedeľa: Príchod na Slovensko okolo 13:00 hodine.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

2 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)4x
Veľmi dobré (7-8)4x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Dopravný prostriedok8,0
Program zájazdu8,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Dopravný prostriedok:

Celková kvalita a stav

Program zájazdu:

Dochvíľnosť

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostupnosť termínov

Kontakt

  Fubalový sen

Švantnerova 2
84102 Bratislava
+421948 118 817, +421 948 93 88 37

info@futbalovysen.sk
http://futbalovysen.sk/

Zobraziť na mape

  Fubalový sen

Dolný Šianec 2
91101 Trenčín
+421948 118 817

info@futbalovysen.sk
http://futbalovysen.sk/

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (3 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (7 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (8 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (18 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (19 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (20 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (21 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (22 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (25 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (26 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (27 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (27 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.