Dva ľubovoľné trojuholníky pizze v Don Papa’s Pizza & Kebab

Don Papa’s Grillhouse -Trenčín, Trenčín, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

2,20 €

Bežná cena
4,70 €
Ušetríte
2,50 €

Dva ľubovoľné trojuholníky pizze v Don Papa’s Pizza & Kebab

  Don Papa’s Grillhouse -Trenčín, Trenčín, Žilina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 1.7.2019 do 31.8.2019 podľa dostupnosti.

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(324 hodnotení)

Po zdĺhavom chodení po obchodoch, malé občerstvenie padne viac ako vhod. Dajte si na chvíľu pauzu, sadnite si a zahryznite sa do chrumkavej pizze a zahaste smäd bublinkami. Lebo čo si budeme klamať, keď ste hladný, nie ste to vy.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Originál americká pizza podľa pôvodnej receptúry
  Originál americká pizza podľa pôvodnej receptúry
 • Kupón je možné využiť až na 3 prevádzkach
  Kupón je možné využiť až na 3 prevádzkach
 • Profesionálna obsluha
  Profesionálna obsluha
 • Pre milovníkov dobrého jedla, ktorí majú málo času
  Pre milovníkov dobrého jedla, ktorí majú málo času
 • Jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácii
  Jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácii

V cene je zahrnuté

 • 2 ľubovoľné trojuholníky pizze a 0,3 l nápoj Coca-Cola, Fanta alebo Sprite (trojuholník má od 260 g do 300 g podľa druhu pizze)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 1.7.2019 do 31.8.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Kupón je potrebné si priniesť so sebou do prevádzky

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

324 hodnotení

279 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)144x
Veľmi dobré (7-8)162x
Dobré (5-6)18x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,1
Kvalita jedla9,0
Kvalita nápojov8,8
Priestory prevádzky8,2
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,3
Okolie prevádzky8,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Upravenosť personálu

Kvalita jedla

Kvalita jedla:

Dostatočné veľká porcia

10

Vynikajúce hodnotenie

Jana, 31. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
2 ľubovoľné trojuholníky pizze + 0,3 l...

Velmi chutna pizza detom velmi chutila.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Alena, 1. augusta 2019

Hodnotenie ponuky:
2 ľubovoľné trojuholníky pizze + 0,3 l...

Maximálna spokojnosť, doporučujem. Radi využívame takéto akcie.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Don Papa’s Grillhouse -Žilina

Vysokoškolákov 52 ( OC DUBEŇ ŽILINA)
01008 Žilina
0904 443 958

dubenza@donpapas.sk
http://www.donpapas.sk

Zobraziť na mape

  Don Papa’s Grillhouse - Trenčín (OC MAX)

Generála M.R.Štefánika 426
911 01 Trenčín
0911 727 976

Po - Ne : 9:00 - 21:00

maxtn@donpapas.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (1 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (10 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (11 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (15 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (18 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (22 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (23 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (25 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (27 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (28 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.