Čarovné Provensálsko na 10 dní s ubytovaním len 150 m od mora

CK Ventura, Provensálsko - Francúzsko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

399,00 €

Bežná cena
509,00 €
Ušetríte
110,00 €

Čarovné Provensálsko na 10 dní s ubytovaním len 150 m od mora

  CK Ventura, Provensálsko - Francúzsko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 31.5.2019 do 30.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Modrá obloha, žiarivé slnko, lány levandule, farebné fasády domov, krásna príroda, pamiatky a dobré víno to je Provensálsko. Šikovné ubytovanie v kempe odkiaľ budete podnikať výlety do miest, pamiatok a prírodných oblastí ako národný park Camargue, prírodný park Luberon s cédrovými lesmi, park Alpilles, navštívite krásne Calanques pri meste Cassis, Avignon, Arles a mnoho iných miest.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 150 m od mora a približne 15 min chôdze od najbližšieho mestečka
 • Mobilný dom má plne vybavenú kuchynku
 • Každý dom má kúpeľňu, toaletu a zastrešenú terasu
 • Autobusová doprava
 • Služby kvalifikovaného sprievodcu

V cene je zahrnuté

 • 7x ubytovanie pre 1 osobu
 • Autobusová doprava vrátane všetkých výletov
 • Poplatky
 • Sprievodca

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 31.5.2019 do 30.8.2019.
 • V cene nie je zahrnuté poistenie, prípadné vstupy do pamiatok
 • Trasa: Žilina – Graz – Janov – Azúrové pobrežie
 • Ubytovanie:  je zabezpečené v kempingu  asi  150 m od mora a približne 15 min chôdze  od najbližšieho mestečka. Mobilné domčeky sú  určené  na ubytovanie pre 4 – 6 osôb a majú dve alebo tri izby. Každý mobil home má plne vybavenú kuchynku, kúpeľňu, toaletu a má zastrešenú terasu s posedením.
 • Adresa kempu: La Briese, Saintes Maries de la Mer

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutnosť vytvorenia objednávky zájazdu mailom na info@ckventura.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 918 420 690
 2. CK vám zašle zmluvu o obstaraní zájazdu, do ktorej uvediete číslo a heslo kupónu

Voliteľné príplatky

 • Orientačné ceny vstupov:  Avignon - pápežský palác a most  - 13,50 €, Saintes Maries de la Mer - strecha kostola 2,50 €, Pont du Gard 5 €, Roussillon 2,50 €, Arles - krížová chodba kostola St. Trophime 4,50 €, aréna v  Arles 8 €

Doplňujúce informácie

 • Program:
 • 1. deň – odchádzať budete zo Žiliny v piatok 30.8.2019 popoludní
 • 2. deň – cestou  zastávka na Azúrovom pobreží, popoludní sa ubytujete pri mori  
 • 3. deň - hradby a veže mestečka Aigues Mortes, oddych pri mori  
 • 4. deň – Arles - antické pamiatky amfiteáter, katedrála St. Trophime- UNESCO,  mesto kde žil Vincent  van Gogh, mestečko Les Baux de Provence – výnimočne krásna poloha obce na vrchole skalného výbežku, zrúcanina  hradu, nostradamovo Saint Rémy de Provence,  pohorie Alpilles  
 • 5. deň – zastávka v Nimes, Pont du Gard – rímsky aquadukt – UNESCO pamiatka, starobylé mesto Avignon – UNESCO,  pápežský palác, katedrála Notre Dame des Domes a skalný výbežok s výhľadom na  Rhônu a avignonský most St. Bénézet,  malebné uličky starého  mesta  
 • 6. deň – preskúmame prírodnú rezerváciu Camargue známu plameniakmi, bielymi koňmi a čiernymi býkmi, park s deltou Rhôny, lužné lesy, mokrade,  mestečko Saintes Maries de la Mer, kúpanie v mori  
  • Zobraziť viac
  • 7. deň – národný park Luberon, divoká krása provensálskej prírody, cédrový les Malého Luberonu, obec Gordes, opátstvo Abbaye de  Sénanque, okrové domy v Roussillone a červeno-žlté skaly  
  • 8. deň – prírodná rezervácia Calanques pri mestečku Cassis, pešia vychádza v krásnej krajine „fjordov“, popoludní  sa prevezieme po časti  trasy Route des Crêtes s nádhernými výhľadmi  
  • 9. deň – ráno sa vypravíme na spiatočnú cestu so zastávkou po trase
  • 10.deň – predpokladaný návrat v nedeľu dopoludnia

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 580 857 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CK Ventura

Piešťanská 2991/5
010 08 Žilina
+421 918 420 690

info@ckventura.sk
https://ckventura.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (4 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Aqua Eden

Aqua Eden (6 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (8 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (8 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (10 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (10 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (11 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (11 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (14 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (14 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (16 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (19 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.