Neobmedzené wellness uprostred beskydskej prírody v 4* hoteli Pod Kyčmolem s polpenziou a bowlingom

Hotel Pod Kyčmolem, Česko - Beskydy - Horní Lomná

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Neobmedzené wellness uprostred beskydskej prírody v 4* hoteli Pod Kyčmolem s polpenziou a bowlingom

LokalitaHotel Pod Kyčmolem, Česko - Beskydy - Horní Lomná (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 21.5.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Pred Kyčmolem, za Kyčmolem nesmie nikto stáť, kto má wellness a skvelé služby rád. To pravé miesto je totiž práve Pod Kyčmolem, v štvorhviezdičkovom hoteli obklopenom zo všetkých strán lesmi a horami. Varí sa tu nielen poctivá kuchyňa, ale aj poctivé pivo v miestnom minipivovare. Turistické, náučné i cyklochodníky striedajú rozhľadne, drevené kostolíky a krásne výhľady všade naokolo.

Hotel Pod Kyčmolem

Rozprávková dovolenka v srdci Těšínských Beskýd s ubytovaním v tichom prostredí pri lese v štvrohviezdičkovom wellness hoteli Pod Kyčmolem, kde sa môžete oddávať sneniu a nechať sa rozmaznávať bez ohľadu na rozmary počasia. V cene je polpenzia, neobmedzený vstup do wellness, bowling a ešte oveľa viac.

Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí pri lese v prírodnej rezervácii Beskýd, v blízkosti prírodných pamiatok Kyčmolu a Národnej prírodnej rezervácie Mionší.

Nadštandardné ubytovanie

Moderné vybavenie horského hotela v Beskydách ponúka nadštandardné ubytovanie väčšinou v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch s možnosťou prístelky.

Izby majú vybavenie plne zodpovedajúce štvorhviezdičkovým štandardom a jednoduchý prístup na internet. Na všetkých izbách je telefón, LCD televízor, hotelový minibar a trezor. Každá izba má vlastnú kúpeľňu.

Izby sú nefajčiarske, rovnako ako celý hotel. Ten má tiež veľa možností pre zdravotne postihnutých hostí, pre ktorých sú pripravené účelne zariadené izby so kompletným vybavením.

Gastronomické zážitky a príjemné posedenie pri bare

Štýlová reštaurácia v súlade s interiérom hotela je navrhnutá ako hlavná jedáleň a určite vás prekvapí vynikajúcou kuchyňou. Veľký dôraz sa kladie na prípravu všetkých pokrmov vyrobených z kvalitných surovín.

Pre hostí sú raňajky podávané vo forme bohatého bufetu. V priebehu dňa je možné sa najesť v reštaurácii a ochutnať niektoré z gastronomických špecialít.

Reštaurácia hotela má bar, ktorý je ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi, čítanie novín alebo príjemnú prestávku na kávu.

Množstvo druhov kúpeľov

Wellness hotel Pod Kyčmolem ponúka niekoľko druhov kúpeľov (sladový kúpeľ, soľný kúpeľ, bylinkový kúpeľ), vynikajúce gastronomické špeciality a vlastný pivovar. Ľahký ležiak s názvom Lomňan z hotelového pivovaru je lákadlom pre mnohých návštevníkov.

Moderné wellness centrum a beauty služby

V príjemnom a pokojnom prostredí hotela, obklopenom zo všetkých strán lesmi a horami, si môžete vychutnať širokú škálu wellness a kozmetických služieb, kozmetiky, manikúry, pedikúry.

Hotelový bazén s vyhrievanou vodou spolu s vodotryskou a masážnymi tryskami vás zlákajú ponoriť sa do priezračnej vody a vychutnať si všetky tieto atrakcie, ktoré poskytnú vášmu telu úľavu a posilnia kardiovaskulárny systém.

Pre tých z vás, ktorí milujú horúcu vodu a masáže, je tu vírivka. Má priaznivý vplyv na napäté a stuhnuté svaly a poskytuje tak perfektnú a účinnú relaxáciu, zmierňuje bolesti a dodáva energiu. Vďaka nadľahčeniu samotnej váhy tela nie sú namáhané vaše kĺby. Pobyt vo vírivke zabezpečuje uvoľňovanie endorfínov, tzv. hormónov šťastia, ktoré vo vás prebudia dobrú náladu.

Medzi stálice klasického saunovania patrí fínska sauna, ktorá dokonale uvoľňuje a prispieva k udržaniu vášho zdravia. Vďaka minimálnej vlhkosti a teplote okolo 90 °C sa celý organizmus dokonale prehreje. V kombinácii s ľadovou sprchou, pri ktorej dochádza k striedaniu teplotných výkyvov, je saunovanie mimoriadne účinné. 

Parná sauna sa na prvý pohľad ničím neodlišuje od klasickej. Je však dôležité vedieť, že klíma v parnej saune je veľmi vlhká a nie je taká horúca, čo znamená, že telo nie je tak prudko vyhrievané. Navyše, s takmer 100 % vlhkosťou vzduchu, spolu s bylinnými prísadami pridávanými do parnej sauny, sa dosiahnu priaznivé účinky pre efektívnu liečbu dýchacích ciest a celkovú relaxáciu vášho organizmu.

V prípade, že vám zdravotné dôvody bránia v používaní parnej alebo fínskej sauny, alebo sa vám nepozdáva žiadna z predchádzajúcich dvoch, je pre vás pravým riešením návšteva biosauny. Biosauna je kombinácia fínskej a parnej sauny. Zahrieva sa iba na 60 °C a vlhkosť vzduchu je 60 %. Zvlhčovaním vzduchu predídete pocitom pálenia pri dýchaní.

Kneippov chodník vám ponúka striedavú chôdzu na kamienkoch v teplej a studenej vode, čo má priaznivý účinok najmä na prekrvenie končatín, krvný obeh, perifériu organizmu a je aj vhodným spôsobom otužovania. Striedavý pobyt v teplej a studenej vode uvoľňuje členky a kĺby nôh a odbúrava bolesti hlavy.

Hotelové fitness a bowling

Pre milovníkov aktívnejšieho pohybu je v hoteli k dispozícii dobre vybavené fitness centrum s kardiozónou alebo bowling.

Těšínske Beskydy

Těšínske Slezsko leží v pohraničnej oblasti severovýchodnej časti Severnej Moravy a Sliezska. Hlavnými lokalitami sú hlavne mesto Karviná a hraničné mestá Český Těšín a Ciesyn. Najatraktívnejšiu časť regiónu však tvoria Těšínske Beskydy, ktoré sú obľúbeným výletným miestom exkurziou. Za zmienku stoja aj stavebný sloh a folklór, nádherné drevené stavby plné kostolíkov a kaplniek, ktoré by ste si nemali nechať ujsť ...

Navštívte napríklad prírodnú rezerváciu Mionší s náučným chodníkom. Je jednou z najkrajších a najprepracovanejších v celých Beskydách.

Rozhľadne

Čantoryje

Z rozhľadne Veľká Čantoryje (995 m n. m.) v malebných Beskydách sa vám naskytne pohľad na tri štáty - Česko, Slovensko a Poľsko. Rozhľadňa je vysoká 29 metrov a na vrchol hory jazdí lanovka.

Kozubová

Najvýchodnejšie položená vyhliadková stavba v Česku sa nachádza na vrchole Kozubovej (981 m n. m.). Ide o vežu kaplnky svätej Anny, ktorá je niekoľkokrát ročne prístupná verejnosti (napríklad počas púte na sv. Annu) a má krásny výhľad na okolie.

Drevené kostoly v Beskydách 

Drevené kostolíky a kaplnky sa nachádzajú vo veľkom počte najmä vo východnej Európe, kde sú stále obľúbené. Tieto posvätné budovy boli v historických dobách, pri procesu kristianizácie, stavané aj na mnohých miestach Moravy a Sliezska, pričom najväčšia koncentrácia je práve v okruhu okolo penziónu, na bývalom historickom území Tešínskeho Slezska.

 • Kostol sv. Mikuláša
 • Kostol Povýšenia sv. Kríža
 • Kostol Božieho Tela
 • Kaplnka vo Vyšších Lhotách a ďalšie

Za zábavou a odpočinkom
 

 • Bobová dráha Mosty u Jablunkova (12 km) ponúka adrenalínovú jazdu 650 m dlhou horskou dráhou
 • Tenisové kurty v rámci viacúčelového ihriska s umelým povrchom SAN-O-TAN CONIPUR EPDM
 • Golf - Pre vyznávačov golfového športu ponúka tunajší región neďaleko Třinca pod beskydskými horami pri obci Ropice golfový areál moderného typu so všetkým, čo k tomu patrí. V areáli je k dispozícii 18-jamkové ihrisko špičkových parametrov, golfová akadémia typu chip & putt so šiestimi jamkami, driving range s krytými odpaliskami, pitching a putting green.
 • Vozenie konským záprahom - Rodinná stajňa v Dolnej Lomnej ponúka celoročne pre jednotlivcov, páry, rodiny s deťmi a menšie skupinky vychádzky do okolitej krajiny na konskom záprahu.
 • Kempaland - v neďalekom Bukovci sa nachádza areál KempaLand s atrakciami, ktoré vás zaručene nenechajú chladným, napr.: aquazorbing, horské káry, nordic walking, streľba z luku a mnoho ďalších.

 

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Krásna príroda Beskýd
  Krásna príroda Beskýd
 • Neobmedzený vstup do wellness centra
  Neobmedzený vstup do wellness centra
 • Vlastný minipivovar
  Vlastný minipivovar
 • Turistické a cyklo chodníky
  Turistické a cyklo chodníky
 • Detská herňa s hračkami a knihami
  Detská herňa s hračkami a knihami

Ukončené
od 162,00 €

Bežná cena: 333 - 11 600,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

Kontakt

Hotel Pod Kyčmolem

Horní Lomná
73991 Horní Lomná Horní Lomná 140

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
Sudopark

Sudopark

Areál sa nachádza na mieste, kde stála pôvodná osada v Klokočove U Varmusov. Hlavným lákadlom sú 3 drevom vykurované kúpacie sudy umiestnené v exteriéri a 1 chladiaci sud... Viac zabudovaný v zemi so stálym prietokom horskej vody aké nenájdete nikde na Slovensku.

7
km
Kamenné gule

Kamenné gule

Geologická rarita európskeho významu. Najväčšia má priemer 2,15 metra a podobné sa našli napríklad v Kostarike alebo v Mexiku. Prístup: MHD z Čadce, smer Milošová, konečná... Viac zastávka Milošová - Megoňky.

12
km
Korňanský ropný prameň

Korňanský ropný prameň

V malej kysuckej obci Korňa nájdete raritu - jediný malý povrchový výver ropy v strednej Európe. Jedná sa o prirodzený povrchový výver ropy s občasnými výronmi samozapaľujúceho sa... Viac metánu. V roku 1984 bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

14
km
Kysucké múzeum Čadca

Kysucké múzeum Čadca

Nájdete tu zdokumentovaný vývoj prírody a spoločnosti, vedy a techniky, kultúry a umenia na území Kysúc, od prvých stôp osídlenia až po súčasnosť.

17
km
Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

21
km
ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna

Zaujímavý vodný park, kde sa vyjaší celá rodina. Čakajú tu na vás zaujímavé vodné atrakcie ako plavba jaskyňou, samozrejmosťou sú vírivky, tobogany, sauny či relax zóny. Vodný... Viac park je vhodný aj pre malé deti. Zaujímavosťou je presklený strop, vďaka ktorému vidíte z vírivky na zjazdovku :) Komplex ponúka aj ďalšie možnosti zábavy okrem vodného relaxu. Napríklad detskú ZOO, reštauráciu s typickou kuchyňou a v zime je zasa stredisko vhodné na super lyžovačku.

23
km
Múzeum trofejí Adama Małysza

Múzeum trofejí Adama Małysza

V rodnom meste Adama Małysza, legendárneho poľského skokana na lyžiach, by ste určite nemali vynechať jeho múzeum. Vyhral 39 svetových podujatí, 3-krát za sebou Svetový pohár a je... Viac 3-násobný Poľský športovec roka. Môžete tu vidieť zbierku všetkých jeho trofejí a vybavenia. A možno sa tu s ním stretete aj osobne :)

23
km
Múzeum lyžovania

Múzeum lyžovania

Vo Wisle určite stojí za návštevu Múzeum lyžovania, kde nájdete bohatú zbierku lyžiarskeho vybavenia a starých lyží. Mnohé z nich patrili významným lyžiarom. Vidieť sa tu dá viac... Viac ako 80 exponátov a mnoho fotografií súvisiacich s históriou lyžovania. Vstup je zdarma a otvorené majú každý deň od 10:00 do 16:00.

23
km
Vodný park Tropikana

Vodný park Tropikana

Vodný park Tropikana nájdete pri hoteli Gołębiewski a ponúka naozaj bohatú ponuku vodných atrakcií. Nechýbajú tobogany, 25 metrový bazén, umelé vlny, samozrejmosťou sú atrakcie... Viac pre deti. Odporúčame vyskúšať aj wellness centrum so saunami.

24
km
Rezidencia prezidenta Poľska

Rezidencia prezidenta Poľska

Na svahu Zadného Grona nájdete komplex budov: historický Horný zámok s drevenou kaplnkou kostola Sv. Hedvigy (ktorý je pre verejnosť neprístupný) a Dolný zámok, ktorý dnes slúži... Viac ako hotel. V Dolnom zámku sa nachádza reštauráciu a kaviareň s terasou, odkiaľ je nádherný výhľad na Cziernianske jazero. Na terase je umiestnený ďalekohľad pre pozorovanie jazera a okolia.

24
km
Czerniańskie jezero

Czerniańskie jezero

Vodnú nádrž Zapora Czarne dokončili v roku 1973, vďaka čomu vzniklo Czernianske jazero. Slúži ako zásobáreň pitnej vody (preto je tu zakázané kúpanie ) a tiež ako viacúčelová... Viac nádrž pri ochrane proti povodniam. Skvelý tip na romantické večerné prechádzky.

24
km
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Toto obľúbené lyžiarske stredisko na Kysuciach leží neďaleko hraníc s Českom a Poľskom. Nájdete tu 3 navzájom prepojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Veľká... Viac Rača ponúka spolu 16 zjazdoviek (spolu 14 km) všekých náročností, takže si na svoje prídu všetky skupiny lyžiarov. Lyžovať na Kysuciach môžete aj po zotmení. Nájdete tu najdlhšie zjazdovky určené na večerné lyžovanie na Slovensku v dĺžke až 2,2 km. Zo služieb tu nájdete ďalej požičovňu lyží, ski servis a lyžiarsku školu so škôlkou.

Mohlo by sa vám páčiť