FootGolf - novinka na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách pre 1 až 4 ľudí

Golfový rezort Black Stork, Vysoké Tatry - Veľká Lomnica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 49,00 €

Bežná cena
80 - 269,00 €
Ušetríte
až 37,00 €

FootGolf - novinka na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách pre 1 až 4 ľudí

  Golfový rezort Black Stork, Vysoké Tatry - Veľká Lomnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 5.6.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Koľko "kopancov" potrebujete, aby ste dostali futbalovú loptu do jamky na golfovom ihrisku? Áno, čítate správne. Keď sa spoja dva silné športové elementy - futbal a golf - vznikne jedinečná hra, ktorá sa volá FootGolf. Zmerajte si sily s priateľmi. Príďte si vyskúšať tento jedinečný šport. Ste pripravení na takúto hru?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 18-jamkové FootGolfové ihrisko
  18-jamkové FootGolfové ihrisko
 • FootGolf kombinuje dva najpopulárnejšie športy na svete
  FootGolf kombinuje dva najpopulárnejšie športy na svete
 • Popularita tohto športu po svete enormne stúpa
  Popularita tohto športu po svete enormne stúpa
 • Pre 1 osobu alebo skupinu (max. 4 hráči)
  Pre 1 osobu alebo skupinu (max. 4 hráči)
 • Rozprávkové výhľady na masív Vysokých Tatier
  Rozprávkové výhľady na masív Vysokých Tatier

V cene je zahrnuté

 • Permanentka na hru FootGolf

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 5.6.2019 do 31.10.2019.
 • Termín je možné rezervovať si v dňoch:
 • Pondelok - nedeľa od 14.00 hod. do 18.00 hod.
 • Live kamera TU
 • Permanentka neplatí pre FootGolfové turnaje organizované na ihrisku Black Stork
 • Na hru FootGolfu sa stačí športovo obliecť (nie futbalové oblečenie, iba štucne, stačia krátke alebo dlhé nohavice a polokošeľa) a obuť si tenisky (nie futbalové kopačky, ale turfy, či halové tenisky) a zobrať so sebou futbalovú loptu veľkosti 5. V prípade potreby si ju hostia môžu zapožičať na golfovej recepcii.

Ako využiť ponuku

 1. Nutnosť rezervácie na emailom golfrecepcia@golfinter.sk lebo telefonicky na +421 52 466 18 06
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Pri jednej návšteve môže byť využitých viac kupónov
 • Doplnkové služby - odporúčame:
 • Ubytovanie v hoteli International*** v strede golfového ihriska (110 €/noc pre 2 osoby, 90 €/noc za sólo využitie izby) zahŕňa noc v štýlovej izbe, župany a papučky na izbe, bohaté raňajky formou bufetových stolov a neobmedzený vstup do wellness centra s vnútorným a vonkajším vyhrievaným bazénom, vírivkou, suchou parnou a infrasaunami, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15.00 hod.)
 • Vstup do wellness (bazény 7.00-15.00 hod.): 5 €/hod./PO-ŠTV a 6 €/hod./PIA-NE, wellness so saunami (15.00-22.00 hod.): 9 €/hod./PO-ŠTV, 10 €/hod./PIA-NE. Deti 4-12 rokov majú 50 % zľavu a deti do 4 rokov zdarma v sprievode 2 dospelých osôb
 • Bezplatný vstup na tréningové plochy (driving range, chipping area a putting green), 30 % zľava z green fee, bezplatné strážené parkovisko, internet
 • Reštaurácia hotela International****:
 • Denné menu od 6 €, mesačná ponuka, a la carte denne od 12.00 hod. do 22.00 hod.
 • Lobby bar - akcia "káva a koláč" za 2,90 € denne medzi 14.00 - 17.00 hod., domáce koláče (bar je otvorený do 23.00 hod.)

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 267 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Golfový rezort Black Stork

Tatranská 754
05952 Veľká Lomnica
+421 52 4661 806

golfrecepcia@golfinter.sk
http://www.golftatry.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica (5 km)

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

Ski Museum

Ski Museum (5 km)

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok (6 km)

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.

Kežmarský Hrad

Kežmarský Hrad (7 km)

Do dejín sa tento hrad okrem iného zapísal aj ako východisko pre prvý oficiálny turistický výlet do Vysokých Tatier. hradný komplex mestského typu vznikol za účelom obrany mesta v... Viac roku 1463 na rozvalinách stredovekej osady Svätá Alžbeta. V roku 1931 v časti hradného komplexu otvorili prvé expozície regionálneho múzea. Po generálnej oprave hradu v rokoch 1962 až 1985 sa muzeálne zbierky rozšírili a v súčasnosti si návštevníci môžu prehliadnuť viaceré expozície a v letnej sezóne aj divadelné predstavenia počas nočných prehliadok hradu.

Tricklandia

Tricklandia (8 km)

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov (9 km)

V areáli obľúbeného termálneho parku vo Vrbove nájdete 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne.

Aquacity Poprad

Aquacity Poprad (9 km)

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

Kaštieľ Strážky

Kaštieľ Strážky (9 km)

Kaštieľ je skvostom renesančnej architektúry na Slovensku. Postavený bol na základoch gotického hradu, ktorý údajne vznikol na rozvalinách kláštora templárov. V priestoroch... Viac kaštieľa sú stále expozície, konajú sa tu hudobno-dramatické a vzdelávacie programy.

Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka (9 km)

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

Bilíkova chata

Bilíkova chata (9 km)

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

Rainerova chata

Rainerova chata (10 km)

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

Obrovský vodopád

Obrovský vodopád (10 km)

Nachádza sa v ústí Malej Studenej Doliny a so svojou výškou 20 metrov je skutočným obrom. Dostanete sa sem po červenej značke z Hrebienka.