Úniková hra v Undeadarene – Reactor: Redzone

UNDEADARENA.COM, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

19,90 €

Bežná cena
25,00 €
Ušetríte
5,10 €

Úniková hra v Undeadarene – Reactor: Redzone

  UNDEADARENA.COM, Bratislava – Petržalka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.5.2019 do 22.8.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Po havárii stabilizačného zariadenia v pokusnom reaktore dochádza k prehrievaniu, ktoré je nutné urýchlene zastaviť. Časový limit deliaci vás a zvyšok rozsiahlej oblasti od katastrofy nevyčísliteľných rozmerov je presne 120 minút. Preživší sú nepríčetní a podliehajú nekontrolovateľnej chuti na ľudskú kostnú dreň. Možno aj na tú vašu...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ideálny priestor pre firemný večierok alebo uzavretý event
  Ideálny priestor pre firemný večierok alebo uzavretý event
 • Vhodné pre skupinu 6 až 10 ľudí
  Vhodné pre skupinu 6 až 10 ľudí
 • Interaktívne záporné postavy, audiovizuálne efekty
  Interaktívne záporné postavy, audiovizuálne efekty
 • Hra, ktorá vám prinesie strach a adrenalín
  Hra, ktorá vám prinesie strach a adrenalín
 • Areál jena Kopčianskej v Petržalke
  Areál jena Kopčianskej v Petržalke

V cene je zahrnuté

 • Úniková hra Reactor: Redzone pre 1 osobu – adrenalínová a psycho escape hra bez airsoftu
 • Časový limit na hru sú 2 hodiny
 • Súčasťou hry sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity, interaktívne záporné postavy, ktorých bližšia charakteristika je účastníkom postupne objasňovaná až počas hry

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.5.2019 do 22.8.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa e-mailom na info@undeadarena.com minimálne 1 až 2 dni vopred
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 829 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  UNDEADARENA.COM

Kopčianska 20 (Areál MATADOR)
5105 Bratislava
+421 903 800 598

info@undeadarena.com
http://www.undeadarena.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (2 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (4 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.