Športové hry na Patrónke v štýle olympiády pre 50 až 150 ľudí - prenájom areálu vrátane atrakcií

SPORT AREAL PATRONKA, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 594,00 €

Bežná cena
654 - 1 627,00 €
Ušetríte
až 148,00 €

Športové hry na Patrónke v štýle olympiády pre 50 až 150 ľudí - prenájom areálu vrátane atrakcií

  SPORT AREAL PATRONKA, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 6.5.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Originálny teambuilding? Príďte zažiť chuť olympijského víťazstva na Patrónku. Pripravia vám celé zázemie - športovú plochu, dostanete k dispozícii všetky atrakcie s manuálom na rôzne súťaže a, samozrejme, podporu počas eventu. V prípade záujmu vám radi zabezpečia aj catering či grilovačku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Využiteľné cez týždeň i cez víkend
  Využiteľné cez týždeň i cez víkend
 • Pre 50, 70, 100 alebo 150 ľudí (podľa zvolenej možnosti)
  Pre 50, 70, 100 alebo 150 ľudí (podľa zvolenej možnosti)
 • K súťažiam dostanete aj manuál
  K súťažiam dostanete aj manuál
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
  Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie zdarma
  Parkovanie zdarma

V cene je zahrnuté

 • Prenájom areálu na 6 hodín (od 9.00 do 15.00 hod. alebo od 16.00 do 22.00 hod.)
 • Prenájom atrakcií na 6 hodín + manuál na súťaže
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 6.5.2019 do 31.10.2019.
 • Možnosť zabezpečenia cateringu a grilovačky

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na marianna@sportpatronka.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 904 200 300
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Zrušenie rezervácie je možné len 48 hodín dopredu
 • V prípade nepriaznivého počasia si prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny termínu rezervácie po vzájomnej dohode s klientom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 827 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  SPORT AREAL PATRONKA

Lovinského 43
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
+421 905 774 090 (recepcia)

info@sportpatronka.sk


https://sportpatronka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (900 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.