Relax v penzióne Iveta so soľnou jaskyňou a možnosťou kúpania v Podhájskej

Penzión Iveta, Radava pri Podhájskej

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

7,4

Veľmi dobré hodnotenie
(16 hodnotení)

Relax v penzióne Iveta so soľnou jaskyňou a možnosťou kúpania v Podhájskej

LokalitaPenzión Iveta, Radava pri Podhájskej (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.5.2019 do 30.9.2019 podľa dostupnosti.

Túžite vymeniť na chvíľu všedné dni za relax na mieste s krásnou prírodou, vinicami a príjemnými obyvateľmi? A keby sa k tomu ešte pridalo kúpanie! Vedeli ste, že v Podhájskej majú termálnu vodu takú kvalitnú ako v Mŕtvom mori? Aby ste ju mali blízko, ubytujte sa v penzióne Iveta. Okrem raňajok a množstva aktivít si budete môcť zdarma oddýchnuť aj v soľnej jaskyni s magickou atmosférou.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska
  Len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska
 • Na výber pobyty bez alebo so vstupom na kúpalisko
  Na výber pobyty bez alebo so vstupom na kúpalisko
 • Voda v Podhájskej sa kvalitou rovná tej v Mŕtvom mori
  Voda v Podhájskej sa kvalitou rovná tej v Mŕtvom mori
 • V cene vstup do soľnej jaskyne s magickou atmosférou
  V cene vstup do soľnej jaskyne s magickou atmosférou
 • Zdarma využívanie fit parku a relax parku
  Zdarma využívanie fit parku a relax parku

Ukončené
od 93,00 €

Bežná cena: 93 - 139,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,4

Veľmi dobré hodnotenie

16 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

9,8

Boli sme príjemne spokojní.

Zákazník ZľavaDňa, 8. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci + soľná jaskyňa...


9,4

Celková spokojnosť, ústretovosť personálu, čisté izby, veľa doplnkových aktivít, ako možnosť využiť stolný tenis, bliard, plážový volejbal, možnosť opekania, bazén.

Štefánia, 4. augusta 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci + soľná jaskyňa...

Kontakt

Penzión Iveta

Radava 535
941 47 Radava
035/658 23 90, 0911 226 199

penzioniveta@penzioniveta.com
http://www.penzioniveta.com/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

700
m
Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

5
km
Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

11
km
Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

14
km
Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.

19
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

22
km
Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

25
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

26
km
Levický Hrad

Levický Hrad

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

27
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

28
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

29
km
Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

30
km
Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach

Expozícia ľudovej architektúry a bývania v Martovciach

Roľnícky dom patrí do expozície Podunajského múzea v Komárne. Reprezentuje ľudovú architektúru oblasti a tradičné bývanie. Dom, v ktorom expozícia sídli, bol podľa záznamu... Viac postavený v roku 1871 a dnes je vyhlásený za pamiatkovo chránený objekt. Návštevu a prehliadku tohto objektu je potrebné telefonicky vopred nahlásiť.

Mohlo by sa vám páčiť