Mliečne a horké čokoládky ku káve alebo aj k rumu – 250 ks v balení

DAUMA s.r.o., Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

14,90 €

Bežná cena
21,57 €
Ušetríte
6,67 €

Mliečne a horké čokoládky ku káve alebo aj k rumu – 250 ks v balení

  DAUMA s.r.o., Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.3.2019 do 31.5.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Spoznajte lahodnú chuť mini čokolád zo Španielska. Práve tam sa začala písať svetová história remeselnej výroby čokolády. Čokoládky si ihneď zamilujete, pretože sú výsledkom troch požiadaviek: výberu najlepších surovín, poctivej práce a harmonického vyváženia chutí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Mliečne čokoládky ideálne ku káve
 • Horké čokoládky sa hodia aj ku kvalitnému rumu
 • V balení je 250 kusov miničokolád
 • Rýchle dodanie do 2 až 5 dní
 • Kvalitná čokoláda španielskej značky

V cene je zahrnuté

 • 1 kg balenie (250 ks) španielskych porciovaných čokolád značky Eurochoc:
 • 125 ks porciovanej mliečnej čokolády ku káve
 • 125 ks porciovanej horkej čokolády aj k rumu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.3.2019 do 31.5.2019.
 • Dodanie do 5 dní

Ako využiť ponuku

 1. Ďalšia objednávka nie je potrebná, prebieha priamo na stránke pri zakúpení
 2. Prosím, vyplňte všetky požadované polia
 3. Po ukončení nákupu vám príde potvrdenie

Poštovné

Kuriér DHL

neobmedzené množstvo

4,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 576 470 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  DAUMA s.r.o.

Za dráhou 21
902 01 Pezinok
+421 948 056 962

info@dauma.sk
http://www.dauma.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Modra

Modra (5 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (7 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (7 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Pezinská baba

Pezinská baba (8 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (11 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (12 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (13 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (13 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Bobria hrádza / Náučný chodník

Bobria hrádza / Náučný chodník (14 km)

V obci Kuchyňa na Záhorí nájdete 1800 metrov dlhý náučný chodník vybudovaný v okolí miestnej vodnej nádrže. Chodník láka predovšetkým svojou 300 metrovou visutou lávkou, ktorá... Viac vedie tesne nad vodnou hladinou.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (14 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Abeland - gazdovská dedinka

Abeland - gazdovská dedinka (14 km)

Abeland je dedinka umenia a remesiel, ktorú nájdete neďaľeko Bratislavy. Otvorená je každú sobotu, kedy tu prebieha zaujímavý program pre deti aj dospelých.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (14 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.