Súkromná zážitková cesta vínnym chotárom s degustáciou a občerstvením vrátane transferu

Native Slovakia, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 65,00 €

Bežná cena
89 - 99,00 €
Ušetríte
až 24,00 €

Súkromná zážitková cesta vínnym chotárom s degustáciou a občerstvením vrátane transferu

  Native Slovakia, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.3.2019 do 31.7.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Na veľkej vínnej ceste ste už boli, ale tie davy nie sú nič pre vás? Tak vyrazte s nami na súkromnú. Len vy, pár kamošov, lokálne vína vybraných vinárstiev, príjemná pivnica s atmosférou a doprava z miesta na miesto. Budete mať možnosť dôkladne sa zoznámiť s vinármi, ich vínami a ich filozofiou výroby vína, bez zbytočnej tlačenice. A vychutnať si to najlepšie, čo región ponúka.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kvalitné lokálne vína miestnych vinárov
 • V cene je zahrnutá doprava mikrobusom
 • Priamy kontakt s vinárom
 • Minimálne 5, maximálne 8 osôb
 • Pivnice Malokarpatského regiónu

V cene je zahrnuté

 • Vstup do dvoch/troch autentických vínnych pivníc podľa výberu pre 1 osobu
 • Degustácia minimálne 16 vzoriek skvelých vín (v prípade troch pivníc 24 vzoriek)
 • Priamy kontakt s vinárom alebo pivničným majstrom
 • Drobné domáce občerstvenie v každej pivnici (studený záhryz, pečivo, nealko)
 • Súčasťou ponuky je kompletný transfer celej skupiny z dohodnutého miesta, takže nemusíte riešiť vlastnú dopravu
 • Nealko/ovocie v mikrobuse

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.3.2019 do 31.7.2019.
 • Je možné si kúpiť aj menej poukazov, takíto zákazníci budú zaradení do väčšej skupiny s minimálnym počtom 5 osôb

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia je potrebná na tel.čísle +421908 738 760 alebo e-mailom na info@nativeslovakia.com
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odchod z Bratislavy o 17.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 580 857 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Native Slovakia

Leitne 28
902 01 Pezinok
0903 200 204

info@nativeslovakia.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Modra

Modra (5 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Pezinská baba

Pezinská baba (5 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (6 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (7 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (11 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Bobria hrádza / Náučný chodník

Bobria hrádza / Náučný chodník (11 km)

V obci Kuchyňa na Záhorí nájdete 1800 metrov dlhý náučný chodník vybudovaný v okolí miestnej vodnej nádrže. Chodník láka predovšetkým svojou 300 metrovou visutou lávkou, ktorá... Viac vedie tesne nad vodnou hladinou.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (12 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Abeland - gazdovská dedinka

Abeland - gazdovská dedinka (12 km)

Abeland je dedinka umenia a remesiel, ktorú nájdete neďaľeko Bratislavy. Otvorená je každú sobotu, kedy tu prebieha zaujímavý program pre deti aj dospelých.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (12 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (13 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (13 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Vodná nádrž Lozorno

Vodná nádrž Lozorno (14 km)

Vďaka svojej polohe pod Malými Karpatami je ideálna na množstvo rekreačných športov ako turistika, cyklistika a vodné športy. Priehrada je aj pekným miestom na klasické prechádzky... Viac s rodinou a deťmi. Nachádza sa len 25 kilometrov od Bratislavy.