Espresso, chutný donut, tvarohový koláč alebo bábovka

BON BON Chocolateria, Trenčín

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 1,89 €

Bežná cena
3,20 - 4,50 €
Ušetríte
až 1,61 €

Espresso, chutný donut, tvarohový koláč alebo bábovka

  BON BON Chocolateria, Trenčín (mapa)
  Platnosť kupónu je od 25.2.2019 do 31.5.2019 podľa dostupnosti.

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(38 hodnotení)

Vaše spokojné komentáre hovoria za všetko. "Nápoj bol vynikajúci a s obsluhou som bola maximálne spokojná. Určite ešte prídem." "Všetko bolo super, určite sa ešte vrátime." "Milá obsluha, pekné priestory, príjemné posedenie, výborná káva aj čokoláda."

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

  • Viac ako 30 druhov ručne vyrábaných praliniek
  • Ideálne na doobedné posedenie pri káve
  • Limonády a nápoje si pripravujú sami z čerstvých surovín
  • Vhodné pre deti, zabaviť sa môžu v detskom kútiku
  • Priamo v historickom centre mesta Trenčín

V cene je zahrnuté

  • Káva a koláč podľa výberu

Neprehliadnite

  • Platnosť kupónu je od 25.2.2019 do 31.5.2019.

Ako využiť ponuku

  1. Kupón je možné využiť počas otváracích hodín
  2. Rezervácia nie je potrebná, stačí na prevádzku prísť s vytlačeným kupónom alebo sa kupónom preukázať online cez telefón

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

38 hodnotení

32 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)34x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,9
Kvalita jedla9,5
Kvalita nápojov9,5
Okolie prevádzky9,5
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,4
Priestory prevádzky9,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Priestory prevádzky:

Čistota prevádzky

Kvalita jedla:

Pekne vyzerajúce jedlo

10

Vynikajúce hodnotenie

Alena, 16. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Espresso + tvarohový koláč s marhuľami a...

pekné prostredie, milá obsluha a chutný koláčik s kávičkou

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Viera, 15. mája 2019

Hodnotenie ponuky:
Espresso + tvarohový koláč s marhuľami a...

Veľmi chutná kávička v útulnom prostredí , fantastický koláčik k tomu - príjemná chvíľka relaxu počas dňa ...Ďakujeme

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  BON BON Chocolateria

Mierové námestie 28
91101 Trenčín
0911 732 626

Pondelok – Štvrtok: 9:00 - 21:00
Piatok: 9:00 – 23:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Nedeľa: 11:00 – 21:00

chocolateriatn@gmail.com
https://www.facebook.com/bonbo...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (100 m)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (10 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (10 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (16 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (19 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (21 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (22 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (26 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (27 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (28 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.